Skocz do zawartości

[2040] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, julekstep napisał:

Poniżej obowiązująca obecnie kolejność do podpisywania waivers, którymi są w tej chwili wszyscy free agents

Możecie uzupełnić braki w składzie zgłaszając chęć podpisania ww. zawodników. Maksymalna liczba w zgłoszeniu to n + 3, gdzie n to liczba wolnych miejsc w składzie. Kolejność jaką wskażecie ma znaczenie, więc proszę o ponumerowane od 1 do "...". Zgłoszenia proszę słać do mnie na PM, w nieprzekraczalnym terminie do piątku, 14.04.2023 r., do godz. 19.59.59 :)

braki w składach:

@Tecu - 1
@Sylvinho. - 5
@Roger - 2
@Alonzo - 1
@kolader -1
@Pablo81 -1

aktualna lista waivers:

1 Kings
2 Hornets
3 Clippers
4 Wizards
5 Trailblazers
6 Nuggets
7 76ers
8 Pacers
9 Mavericks
10 Bucks
11 Hawks
12 Sonics
13 Lakers
14 Nets
15 Bulls
16 Timberwolves
17 Pistons
18 Heat
19 Rockets
20 Spurs
21 Jazz
22 Warriors
23 Suns
24 Magic
25 Cavaliers
26 Grizzlies
27 Celtics
28 Knicks
29 Raptors

Po wymianie z Suns mam komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, gimmie napisał:

John Henson -> Mavs

co za wafel z tego Hensona. 5 rund mu LLE daje a on idzie za min.

Też to zauważyłem :)

Seth i Korkmaz na campach dali rady. Barnes mimo so so campów, przez to że przypakował głównie w ataku, chyba idzie na sezon z 30ppg. Asik też ładnie jak na swój potencjał, poprawił zbiórkę i obronę. W ogóle to były najlepsze campy w historii Mavs, nikt nie dał ciała, wszyscy ciężko pracowali i walka o skład będzie zacięta do pierwszego gwizdka.

Seth przypakował w obronie - +13 w perimeterD, +9 w driveD, +11 w stl) i poprawił atak (+9 w ins, +5 w 2p i +4 w 3p, gdzie w obu miał już przed campami 80/95. Korkmaz trafi chyba do rotacji z miejsca - +11 w 3p, +10 w perimeterD, +5 w stl. Murray nie przypakował za to nigdzie konkretnie poza driveD +11.

Ogólnie zadowolony, choć mogło być trochę lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Roger napisał:

Też to zauważyłem :)

Seth i Korkmaz na campach dali rady. Barnes mimo so so campów, przez to że przypakował głównie w ataku, chyba idzie na sezon z 30ppg. Asik też ładnie jak na swój potencjał, poprawił zbiórkę i obronę. W ogóle to były najlepsze campy w historii Mavs, nikt nie dał ciała, wszyscy ciężko pracowali i walka o skład będzie zacięta do pierwszego gwizdka.

Seth przypakował w obronie - +13 w perimeterD, +9 w driveD, +11 w stl) i poprawił atak (+9 w ins, +5 w 2p i +4 w 3p, gdzie w obu miał już przed campami 80/95. Korkmaz trafi chyba do rotacji z miejsca - +11 w 3p, +10 w perimeterD, +5 w stl. Murray nie przypakował za to nigdzie konkretnie poza driveD +11.

Ogólnie zadowolony, choć mogło być trochę lepiej.

seth legit 👏 z takiego niezłego zmiennika to teraz sie zrobil kaliber legit starter ... a tak ogólnie to ciekawe campy JO pomimo 1000 lat w lidze i potencjału -200, przypakował i dalej lest spoko podkoszowym. Co tam jeszcze, patrzylem ze Powel bez rewelacji ale za to Beet legitnie ... Sessions za min a lepszy od Rosa😄🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie delikatne spadki u Francisa i Chandlera ale rozłożyło się to po wszystkich kategoriach więc dalej powinni być w porządku jako 3 i 4 najważniejszy gracz, dodatkowo Francis nie poleciał w potencjale więc jest nadzieja, że za rok też będzie stosunkowo ok. Nelson praktycznie na 0, co po tylu świetnych campach w późnym wieku uznaje za sukces, Jefferson się poprawił, ale kosztem spadku w potencjale. Więc biorąc pod uwagę wiek S5 to wyszło ok. 

Niestety bardzo słabe campy w wykonaniu Grangera, liczyłem że będzie mocna wartością dodana na ławce, a tu lipa. Manu i Yao mają być 10-11 zawodnikiem więc te spadki, aż tak nie bolą. Szkoda, że Aminu troszkę mocniej do góry nie poszedł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.