Skocz do zawartości

[2040] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Alonzo napisał:

Masz na myśli Mikea B'Easyego? Okolice 5mln za sezon, to za niego ok cena. Mam całą trójkę - Lopez, Dragic i Beasley na 6 lat tak jak chciałem. :) JRicha nie dało sie tu już niestety upchnąć, bo Julek JRichowi, a Geniuz B'Easyemu zaproponowali po MLE i musiałem któregoś wybrać. Wybrałem tego młodszego i Mike zaczyna od tego sezonu swoją kariere w Dumnych SuperSonics w s5. JRicha szkoda, ale i tak jestem zadowolony z FA - tym bardziej, że to było (pomimo, że jeszcze trwa) dla mnie kluczowe FA na najbliższe sezony. 

Ale nie masz legendy sonics - Wielkiego Ersana Ilyasovy :D

4 godziny temu, Pablo81 napisał:

No Julek jest tym dla Simbasketu, czym Tony Hawk dla swiata sportu :)

Julek to Tony Hawk, Kuba to deskorolka, a reszta jest przeszkodami na których robią sztuczki 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eMeS napisał:

Ale nie masz legendy sonics - Wielkiego Ersana Ilyasovy :D

Ersan był planem B gdyby nie udało się utrzymać JRicha (bo Beasley to był mus :P ). Planowałem mu dać LLE. Jednak po MLE dla Mikea już i tak by mnie nie było stać w tym sezonie na Ersana.. :( Cieszy fakt docenienia tego wybitnego role playera przez inne czołowe kluby jak - Raptors i Cavs. 💪Postaram się znaleźć dla niego $$$ po kolejnym sezonie. Dbaj mi tam o niego ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pablo81 napisał:

No Julek jest tym dla Simbasketu, czym Tony Hawk dla swiata sportu :)

dobrze ze nie napisales dla deskorolki 😋 

ps czemu etap do poniedziałku, w myśl tej logiki powinien byc do wtorku, w koncu jeszcze ktos w poniedzialek moze moczyc ryło 😛

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobre fa, może i można bylo przyoszczedzic na Khrisie ale przeplacony nie jest, dobre campy i będzie po taniości 😋 mkg bardzo dobrze ze sie w koncu zdecydował i to widać, że chłopaczyna skromny, niechciwy, w poprzednich etapach za duzo mu dawałem, on wiedział że najsamprzod musi udowodnić swoja wartosc👍👏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, elwariato napisał:

bardzo dobre fa, może i można bylo przyoszczedzic na Khrisie ale przeplacony nie jest, dobre campy i będzie po taniości 😋 mkg bardzo dobrze ze sie w koncu zdecydował i to widać, że chłopaczyna skromny, niechciwy, w poprzednich etapach za duzo mu dawałem, on wiedział że najsamprzod musi udowodnić swoja wartosc👍👏

Tylko nie rozwal tej drużyny za szybko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.