Skocz do zawartości

ATF post 80 ankieta


fluber

ATF post 80 jaki limit punktów  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki limit punktów robimy przy wyborach?

    • 24ppg
      1
    • 22ppg
      3
    • 20ppg
      7


Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, BMF napisał:

Nom, tylko pamiętajcie o tych pass-first wymiataczach jak Magic. 

No właściwie to widzę dwóch PG wyraźnie lepszych i robiących pozycje. Na szybko widzę w sumie 5-6 graczy którzy znaczenie przerastają pozostałych. potem jest na tyle szerokie grono graczy na podobnym poziomie że drugi pick graczy z top 5-6 dalej będzie bardzo dobry. Wiec wygranie będąc poza  top6 będzie znacznie trudniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LAF napisał:

To można zjechać nawet do 15 PPG tule tylko, że to będzie rolsowy ATF. 

Alltime roles fantasy to ciekawy pomysł, można by się było bardziej wykazać przy budowie teamu, wyjść poza schematy typu LBJ+ shooterzy, Shaq + dobrzy defensorzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gregorius napisał:

No właściwie to widzę dwóch PG wyraźnie lepszych i robiących pozycje. Na szybko widzę w sumie 5-6 graczy którzy znaczenie przerastają pozostałych. potem jest na tyle szerokie grono graczy na podobnym poziomie że drugi pick graczy z top 5-6 dalej będzie bardzo dobry. Wiec wygranie będąc poza  top6 będzie znacznie trudniej. 

A jak zrobimy limit 20 punktów i 8 asyst?

11 minut temu, BMF napisał:

Tak jak pisałem: zawodnicy bez występu w ASG, można dodać <20ppg. :)

Zawodnicy bez występu w ASG (nawet bez występu w danym sezonie tylko) to jest dobry pomysł na kolejny ATF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, fluber napisał:

A jak zrobimy limit 20 punktów i 8 asyst?

Zawodnicy bez występu w ASG (nawet bez występu w danym sezonie tylko) to jest dobry pomysł na kolejny ATF.

To jest tylko zabawa wiec ja i tak się pisze nawet jakbym miał zając ostatnie miejsce. Przy limicie 20 pkt i 8 asyst zostanie Ci dwóch wymiataczy pod koszowych którzy się łapią. Nie wiem czy nie wolałbym po prostu jawnie wyrzucić 5-6 graczy psujących zabawę i zostawić już tylko to 20-22 pkt.

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, RappaR napisał:

Generalnie przy tych zasadach KG, Duncan i Magic rozpierdalają zabawę, każda inna osoba jest w dupue

Jak dla mnie między 24-letnim Jordanem, czy LeBronem a resztą tez była różnica wcale nie mniejsza w poprzednim ATF.

Zawsze można ich wyrzucić z listy, ale wtedy znowu się robi paru graczy z tiera wyżej. Można tak bez końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

Jak dla mnie między 24-letnim Jordanem, czy LeBronem a resztą tez była różnica wcale nie mniejsza w poprzednim ATF.

Naah, robienie takich soft kryteriów powoduje, że tutaj do wzięcia jest peak Magic, różnica między LeBronem, a Hakeemem (jeśli w ogóle istniała) będzie znacznie mniejsza niż między top5 graczy alltime w peaku, a Jasonem Kiddem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Naah, robienie takich soft kryteriów powoduje, że tutaj do wzięcia jest peak Magic, różnica między LeBronem, a Hakeemem (jeśli w ogóle istniała) będzie znacznie mniejsza niż między top5 graczy alltime w peaku, a Jasonem Kiddem. 

To co? Wyrzucamy tę trójkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.