Skocz do zawartości

ATF post 80 under 24 draft - dyskusja


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, BMF napisał:

Owszem, nawet Hakeem był lepszym passerem w okresie b2b (a wklepanie Lakers w prime to jedno z lepszych U-24 osiągnięć tutaj tak obiektywnie), Magic i Duncan też w peaku byli widocznie lepsi niż w wybranych sezonach, nawet Wade w '09-10 miał wyraźnie lepszy rzut. 

Jordan ma atuty (granie offscreen/offball, GOAT volume scoring, dobra D), ma też mankamenty (brak trójki, średni kreator, najlepszy highlight w PO to 60pts z Celtics w sweepowej serii), u niego nawet ten sezon, gdzie Collins kazał mu grać w ''heliocentrycznej'' ofensywie jako ball-dominant guard był dwa lata później, więc ciężko go wrzucić do takiej roli tutaj. ;] 

Eee ja rozumiem, że trzeba trochę poswirowac zeby nie było że Jordan ma jak zwykle łatwiej w ATF, ale szanujmy się.

Dobra D zamien na elitarna D, chlop rok później był DPOY. Sredni kreator jak chlop grał możliwe że z najgorszym supportem w karierze w tej serii z Celtics? Ostatnio oglądałem Last Dance i odcinek o tym sezonie gdy wrócił po kontuzji mnie poruszyl, wszyscy tam podkreślali jak to był świetny sezon w jego wykonaniu, takze wiem co mówię! 'XD

A tak serio para Tatum Jordan tworzy parę nie do przejścia dla waszych lamusów, a o ataku nawet nie mówię bo punktuje jak chce i kiedy chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Dobra D zamien na elitarna D, chlop rok później był DPOY.

bo cały rok w którym go masz spędził na płakaniu że chce być DPOY xD

 

1 minutę temu, Koelner napisał:

już widzę jak Durant będzie stal w rogu jak Bullock a Kawhi będzie robił za Finneya Smitha aaaaaa Doncic będzie bez piłki latał jak Curry 😀

dzięki za wskazówki taktyczne!

patrząc na Twoje obecne picki i historię poczynań w atfach bardzo mocno sobie wezmę Twój feedback do serduszka! xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

c***a się wszyscy znacie, że pusciliscie Barkleya tak nisko, dając mu DRoba i Magica do kompletu, tyle powiem :)

meh - Barkley to gracz którego się docenia za peak

ty go wziąłeś przed peakiem, więc bez podniety tam

1 minutę temu, Reikai napisał:

Na Donciciu na pewno może tyle zrobić.

Doncic rozpierdala w D

bo tak mówię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

meh - Barkley to gracz którego się docenia za peak

ty go wziąłeś przed peakiem, więc bez podniety tam

c*** z tym, że w moim sezonie najlepiej zbiera i broni :))) a skuteczność w ataku TS czy Fg℅ ma na historycznym poziomie i w dodatku jest szybki i niespasiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordan (ofensywnie i defensywnie) zaczął peakować rok później, podobnie zresztą jest z LeBronem - i np. Giannisem, dlatego ten format wiekowy jest tak dobry, ale można też pisać o Jordanie '87 odwołując się do Jordana '88 (a tak w ogóle z pierwszego 3peatu). ;] Ben Taylor na swojej stronie analizował dokładnie obronę Jordana, polecam (bo polecam mądrzejszych od siebie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Jordan (ofensywnie i defensywnie) zaczął peakować rok później, podobnie zresztą jest z LeBronem - i np. Giannisem, dlatego ten format wiekowy jest tak dobry, ale można też pisać o Jordanie '87 odwołując się do Jordana '88 (a tak w ogóle z pierwszego 3peatu). ;] Ben Taylor na swojej stronie analizował dokładnie obronę Jordana, polecam (bo polecam mądrzejszych od siebie).

Czyli mam Jordana liczonego jako 85-90% Goat Jordana rozumiem, dla mnie spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

 (bo polecam mądrzejszych od siebie).

nie bądź taki skromny 

 

4 minuty temu, julekstep napisał:

I ZA 3 NAKURWIA JAK ZŁY

 

k**** tu sami wybitni obrońcy widzę brani xD

nie przejmuj się Doncic jest fajny jak wali browary lub go zatrzymuje Michał Sokołowski 

Teraz, Reikai napisał:

Czyli mam Jordana liczonego jako 85-90% Goat Jordana rozumiem, dla mnie spoko

Czyli LeBron 99% -> też git 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Czyli mam Jordana liczonego jako 85-90% Goat Jordana rozumiem, dla mnie spoko

xD

92,3%!

Teraz, Koelner napisał:

nie bądź taki skromny 

 

nie przejmuj się Doncic jest fajny jak wali browary lub go zatrzymuje Michał Sokołowski 

Czyli LeBron 99% -> też git 

tu akurat 87,8%

1 minutę temu, Koelner napisał:

nie przejmuj się Doncic jest fajny jak wali browary lub go zatrzymuje Michał Sokołowski 

no brałem go dlatego że wiedziałem że Michał jest out of scope w tej zabawie

 

więc nie ma na niego obrońcy 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.