Skocz do zawartości

ATF post 80 under 24 draft - dyskusja


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał:

strzelam że jakoś w okolicy tego wyboru Reikai doczytał regulamin że rookasy mogą przekraczać limit wiekowy i chciał zhackować grę xD

Rookie Sabonis przez większą część sezonu był rezerwowym, ja nie wiem co tu się zadziało, bo dla mnie to patrząc na stosunek jakości zawodnika do miejsca, z którym go wybrano to był najgorszy wybór w tym drafcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nisko Reikai :(

Najlepsza obrona zabawy niedoceniona przy wsparciu najlepszego gracza draftu. Nie licząc dalekiego Borisa Diawa nie było tam słabych picków.

Albo za dużo hejtu spadło na Westbrooka, albo ludzie nie kupują Tatuma jako drugą opcje w tym formacie i takim składzie talentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Bardzo nisko Reikai :(

Najlepsza obrona zabawy niedoceniona przy wsparciu najlepszego gracza draftu. Nie licząc dalekiego Borisa Diawa nie było tam słabych picków.

Albo za dużo hejtu spadło na Westbrooka, albo ludzie nie kupują Tatuma jako drugą opcje w tym formacie i takim składzie talentu.

Ja nie kupuje Tatuma jako 2 opcji i prawdopodobnie nie tylko ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Bardzo nisko Reikai :(

Najlepsza obrona zabawy niedoceniona przy wsparciu najlepszego gracza draftu. Nie licząc dalekiego Borisa Diawa nie było tam słabych picków.

Albo za dużo hejtu spadło na Westbrooka, albo ludzie nie kupują Tatuma jako drugą opcje w tym formacie i takim składzie talentu.

Przyjacielu Camby, na którym miejscu dałeś Bulls?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, agresywnychomik napisał:

Ja nie kupuje Tatuma jako 2 opcji i prawdopodobnie nie tylko ja.

prawda, Tatum to urodzona pierwsza opcja akurat :) Tylko jeszcze za młody jest by dziadki które oglądały NBA w czasach wymiany karteczek doceniły ze typ to poziom Duranta :) 

Teraz, fluber napisał:

na 6

brawo Camby, skurwiles się bardziej niż Sylwek wczoraj :D gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, agresywnychomik napisał:

Jednak za wysoko Cie dałem xD

ja to wiedziałem ze trzeba iść w nazwiska i brać Jasona Kidda i Reggiego Millera xd ale c***, myślałem ze całościowo forum zwyżkuje pod względem merytorycznym, ale nadal format formatem, ale najważniejsze jest ze nie trzeba googlowac nazwisk! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

Arvydas Sabonis w 3 rundzie też nie pomógł

Sabonis miał wtedy impakt All-NBA gracza na ograniczonych minutach.

Ale owszem, wybór przecietny - tutaj nikt nie miał przewagi jeżeli chodzi o pierwsze dwa picki i decydowało (przynajmniej u mnie) consistency w wyborach, a tego u Reikaia zabrakło, więc miałem go w środku stawki, bo pre-MVP Jordan nie rusza igły w tym formacie (a to miałem w sumie na myśli w tym wcześniejszym poście). 

@Koelnerw każdym ATF propsuje Shaqa. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Bardzo nisko Reikai :(

Najlepsza obrona zabawy niedoceniona przy wsparciu najlepszego gracza draftu. Nie licząc dalekiego Borisa Diawa nie było tam słabych picków.

Albo za dużo hejtu spadło na Westbrooka, albo ludzie nie kupują Tatuma jako drugą opcje w tym formacie i takim składzie talentu.

obrona top2 -> razem z matkiem, ale i tu i tu atak drewniany (MJ w tej wersji to nie jest ofensywny "I win button")

dodatkowo Reikai odblokował rzadki atfowy achievement -> picknij trzech rozgrywających a i tak nie miej żadnego sensownego playmakera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie z tym Sabonisem i Mourningiem ponioslo troche, to znaczy podniecilem sie jego udanymi playoffami przeciwko Jazz i chcialem skontrowac jakos dwie wieze Duncana i Jokicia, ale o co dokladnie mi chodzilo to nie jestem w stanie powiedziec, bo nie bylem w najlepszej formie podczas niektorych wyborow, urlop, wolna chata i te sprawy xD

A Brick mial grac z lawki, w S5 byl Mark Price ktory jednak mial zawsze sporo milosci na forum(poza Julkiem), dlatego zdziwilem sie brakiem milosci dla Price-Jordan-Tatum, bo imo tu fit jest bardzo spoko.

Hejtu na Diawa tez nie czaje, mial przeciez bardzo fajne playoffy a na tym sie skupialem w tym drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

No mnie z tym Sabonisem i Mourningiem ponioslo troche, to znaczy podniecilem sie jego udanymi playoffami przeciwko Jazz i chcialem skontrowac jakos dwie wieze Duncana i Jokicia, ale o co dokladnie mi chodzilo to nie jestem w stanie powiedziec, bo nie bylem w najlepszej formie podczas niektorych wyborow, urlop, wolna chata i te sprawy xD

A Brick mial grac z lawki, w S5 byl Mark Price ktory jednak mial zawsze sporo milosci na forum(poza Julkiem), dlatego zdziwilem sie brakiem milosci dla Price-Jordan-Tatum, bo imo tu fit jest bardzo spoko.

Hejtu na Diawa tez nie czaje, mial przeciez bardzo fajne playoffy a na tym sie skupialem w tym drafcie.

Price miał być starterem w Bulls (choć później się okazało ze Lillard jest jeszcze lepszy) za to

propsik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.