Skocz do zawartości

ATF post 80 under 24 draft - dyskusja


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Koelner napisał:

Wynik @LAF to lol. Frycowe za młody staż i ogólną działalność na forum.

100% nieprawda, przynajmniej w moim przypadku.

Ja oceniałem tylko i wyłącznie składy.

P.s. nie mam pojęcia o jaką działalność chodzi.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Szczerze to na tle pozostałych 10 głosów, tylko Twój wygląda jak lol.Tylko Ty i julek nie mieliście go w bottom 3.

Przecież o tym piszę. Jestem przyzwyczajony do przenoszenia standardów begm do alltime i robienie sobie laski publicznie ale jego skład jest bardzo dobrze zbudowany. Poszedł dość najprostszym schematem czyli skopiował skład z gry Paula w NOH i Suns gdzie to działa ( zbustowany Chandler, Jordan w postaci dh12 ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

Przecież o tym piszę. Jestem przyzwyczajony do przenoszenia standardów begm do alltime i robienie sobie laski publicznie ale jego skład jest bardzo dobrze zbudowany. Poszedł dość najprostszym schematem czyli skopiował skład z gry Paula w NOH i Suns gdzie to działa ( zbustowany Chandler, Jordan w postaci dh12 ). 

ja tam go dalem na 4tym wiedzac ze on sie bedzie na mnie jeszcze mscil za poprzedni atf xD

no on ma fajne poczatkowe picki i straszne te dalsze, wiec jak ktos nie wartosciuje tak jak ja w swojej metodologii (im dalszy pick tym.mniejszy wplyw na ocene - chyba ze bedzie jakis totalny game-changer dla danego skladu) to mogl LAF poleciec mocno

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

ja tam go dalem na 4tym wiedzac ze on sie bedzie na mnie jeszcze mscil za poprzedni atf xD

no on ma fajne poczatkowe picki i straszne te dalsze, wiec jak ktos nie wartosciuje tak jak ja w swojej metodologii (im dalszy pick tym.mniejszy wplyw na ocene - chyba ze bedzie jakis totalny game-changer dla danego skladu) to mogl LAF potoczyć się nisko

nie dziekuj ziomuś xD

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, dla mnie LAF miał zajebiste top2, a potem ... brał graczy których lubi i oni mieli całościowo średnie value. 

Booker-Griffin-Iverson (złe lata)-Lewis-Aldridge-Korver-Battier to dla mnie jest najsłabsza ekipa z wyborów 3-9. Rookie Battier z tankera? Korver, który w playoffach robił 5ppg? Iverson ze złych lat? Booker w trzeciej rundzie, gdy ja tam miałem Mitchella w ósmej (porównywalni gracze)? Naah. 

LAF ostatnio pojechał po bandzie, a teraz zrobił respectable team nie odbiegający za bardzo od reszty, w tym sensie to ostatnie miejsce jest trochę brutalne, bo całkiem spoko team (overall lepszy draft i u niego, i całościowo u nas), ale nie jest tak, że jest ostatni za jakiś negatywny bias. Jak ktoś ignoruje picki z rotacji 5-9, no to spoko, każdy ocenia jak chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

No nie wiem, dla mnie LAF miał zajebiste top2, a potem ... brał graczy których lubi i oni mieli całościowo średnie value. 

Booker-Griffin-Iverson (złe lata)-Lewis-Aldridge-Korver-Battier to dla mnie jest najsłabsza ekipa z wyborów 3-9. Rookie Battier z tankera? Korver, który w playoffach robił 5ppg? Iverson ze złych lat? Booker w trzeciej rundzie, gdy ja tam miałem Mitchella w ósmej (porównywalni gracze)? Naah. 

LAF ostatnio pojechał po bandzie, a teraz zrobił respectable team nie odbiegający za bardzo od reszty, w tym sensie to ostatnie miejsce jest trochę brutalne, bo całkiem spoko team (overall lepszy draft i u niego, i całościowo u nas), ale nie jest tak, że jest ostatni za jakiś negatywny bias. Jak ktoś ignoruje picki z rotacji 5-9, no to spoko, każdy ocenia jak chce. 

top2 miał możliwe że najlepsze w zabawie (sumując talent-fit-potencjał do dalszej obudowy)
top4 się ciągle bardzo dobrze broniło
od 5ego picku zaczęła się tragedia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

 

LAF ostatnio pojechał po bandzie, a teraz zrobił respectable team nie odbiegający za bardzo od reszty, w tym sensie to ostatnie miejsce jest trochę brutalne, bo całkiem spoko team (overall lepszy draft i u niego, i całościowo u nas), ale nie jest tak, że jest ostatni za jakiś negatywny bias. Jak ktoś ignoruje picki z rotacji 5-9, no to spoko, każdy ocenia jak chce. 

Generalnie to jest jednak punktowo przepaść jak patrzę na całą tabelę między Clippers a resztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

W moim odczuciu jednak niespodzianka, ja bym ten skład ocenił wyżej.

8 miejsce Qcin – 40 punktów

Najwyżej oceniony przez: BMF ( 1 miejsce)

Najniżej oceniony przez: Koelner, P_M ( 9 miejsce)

czo?!?!?!?

lol

 

jednak lepiej by było jakby mac pickował pod swoim własnym nickiem bo tu widzę qcin hejtowany xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, agresywnychomik napisał:

Bryant - Giannis - KI - tu musial isc bias na Kyriego bez jaj że ten skład tak nisko.

Tamten Giannis jeszcze nie był (po obu stronach) TYM Giannisem, a na nim oparta cała koncepcja składu (zwłaszcza w defensywie). Ja np. za Irvinga blackmagica doceniłem, że wziął jego dobre lata (tzn. w '15 miał nieporównywalnie lepszy regular niż w '16). 

Z tym Qcinem rzeczywiście jestem zaskoczony, pod względem fitu, talentu, balansu, nawet indywidualnych statsów graczy to była dla mnie czołówka, ależ śmieszny rozdźwięk z głosowaniami i tym, jak różnie różne osoby patrzą na kosza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

 

Z tym Qcinem rzeczywiście jestem zaskoczony, pod względem fitu, talentu, balansu, nawet indywidualnych statsów graczy to była dla mnie czołówka, ależ śmieszny rozdźwięk z głosowaniami i tym, jak różnie różne osoby patrzą na kosza. :)

LAF i Sylvinho nie głosowali tak tylko dodam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.