Skocz do zawartości

NBA Trade Deadline 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, mac napisał:

Ja jestem zdziwiony za to kolorami Twojej czcionki i tła.

mam ciemny tryb na przegladarce takze u mnie bylo git, zmienilem teraz na zwykly tekst powinno byc ok

16 minut temu, Kirylow napisał:

Ta drużyna jeszcze nie zagrała ani jednego meczu, więc może hold your horses jest uzasadnione.

pewnie ze tak, ale mozna wyciagnac juz wnioski bo tutaj nie ma zadnych pytan odnosnie fitu, fit jest idealny, w Brooklynie tak nie bylo to nie byl idealny fit

tutaj Durant wchodzi jak rekawiczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pamiętają po prostu co stało się z Suns w zeszłym roku. Ayton był w pewnym momencie niegrywalny w PO, CP3 zaliczył giga regres w pewnym momencie, i game 7 DBook. Nawet Durant dostęp początku oklep od Tatuma.

Oczywiście że są teraz faworytem, ale to nie tak że walka teraz wszystkich na dziurę 4-0, a dawne GSW może im buty wiązać. Może zabraknąć obrony w pewnym momencie, a jak CP3 i Book rzuca znów celnie jeden raz na dwie kwarty to nawet Wąż nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

What has Kyrie's best moment been since 2017? Winning a play-in game? How well did Kyrie turn out for the Celtics? How well did Kyrie turn out for the Nets?

Ignoring all the crazy, let's look at his playoff stats since 2017:

2018: Injured
2019: 21, 7, and 4, 48.8 TS%, 15.4 PER, loses in 5 to the Bucks
2020: Injured
2021: 23, 6, and 3, 58.2 TS%, 20 PER, gets injured
2022: 21, 5, and 5, 58.8 TS%, 19.2 PER, gets swept

Then if we look at what Booker does in the playoffs:

2021: 27, 6, and 5, 57.6 TS%, 21.3 PER, loses in 6 to the Bucks
2022: 23, 5, and 4, 58.3 TS%, 21.5 PER, loses in 6 to the Mavs

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, DRK napisał:

Pewne? Tzn GSW ma Wisemana , a Bey  znów w Pistons??

Plis. Napisz , że tak.

TAk

Oni do ligi zgłosili wymianę między 4 klubami choć najpierw były dogadane dwa osobne.Jeśli Warriors uznają ,że Payton  nie przechodzi badań medycznych to upada cała wymiana i Wiseman wraca do Golden a Bey do Pitons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LAF napisał:

No, ale to jakie są procedury ? Chyba najpierw są badania medyczne a później się ogłasza. Zresztą to Ja bym nie miejscu GM Atlanty zrobił aferę. 

Dostaną swoje picki z 2R XD. Już nie jątrzmy. Nie zapeszajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, ely3 napisał:

TAk

Oni do ligi zgłosili wymianę między 4 klubami choć najpierw były dogadane dwa osobne.Jeśli Warriors uznają ,że Payton  nie przechodzi badań medycznych to upada cała wymiana i Wiseman wraca do Golden a Bey do Pitons.

Nie jest pewne. Pewne jest, że Payton grał z kontuzją, którą Blazers zataili podczas negocjacji. Jest to podstawa do anulowania wymiany, ale ostateczna decyzja należy do Dubs, którzy ją podejmą dzisiaj. I biorąc pod uwagę, że Wiseman i tak jest niegrywalny, to Dubs opłaca się zostawić tego połamanego Paytona, ale to tylko moje zdanie.

45 minut temu, LAF napisał:

No, ale to jakie są procedury ? Chyba najpierw są badania medyczne a później się ogłasza. Zresztą to Ja bym nie miejscu GM Atlanty zrobił aferę. 

Jak masz godzinę do zamknięcia okienka, a gracz jest na drugim końcu US, to jak chcesz zrobić mu padania? Na Zoomie? Procedury są takie jak widać. Jeśli badania wykażą, że gracz ma kontuzję, o której nie wiedział kontrahent, to jest to podstawa do anulowania wymiany. Jako, że jest po deadline, to albo deal przechodzi tak jak był albo w całości upada. 

I dobrze, że nie jesteś GM Hox, bo on nie ma podstaw do robienia afery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ozzy110 napisał:

Dlatego nie robisz wymian na ostatnią chwilę. I co Wiseman wraca do Dubs czy zostaną z Knoxem?

Warriors mają czas do dzisiaj aby podjąć decyzję. Albo akceptują kontuzję Paytona i go zostawiają albo cała wymiana zostaje anulowana, więc wraca Wiseman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, ely3 napisał:

Nie mogą. Jest trade deadline więc wymiana nie może ulec zmianie nawet o jednego dolara

pi****lenie w podniebienie

Albo się dogadają ze kiedyś im rzuca za jakiś czas jakiś 2nd rounder

Tak czy inaczej gsw to wezmie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kubbas napisał:

Albo się dogadają ze kiedyś im rzuca za jakiś czas jakiś 2nd rounder

No jasne bo ktoś się narazi na utratę pierwszej rundy by sobie dogadać wymianę graczy z dalekiego szeregu Na bank Blazers musi mieć Knoxa a Pistons Wisemana. Jedynie Golden rzeczywiscie coś zyskiwało ale tylko jeśli Payton może grać intensywnie na poziomie podczas PO. Jeśli ta kontuzja jest poważna a ma jeszcze umowe kolejne dwa lata to wszystko zależy od warriors . Ale nikt nie będzie ustawiał jakiejś umowy pod stołem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.