Skocz do zawartości

[2039] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, profésora napisał:

Miami Heat

mamy do zaoferowania kilka spadających kontraktów:

ETwaun Moore - SG/PG, 9 000 000. Główny atutem ET to rzut 77 jumphoota i 96 - 3P oraz handling 79.

Brandon Jennings - PG, 5 400 000. Solidna obrona +70 DriveD i stealing i dobry rzut.

James Ennis III - SF, 2.3 mln. Rookie kontrakt z możliwością wycięcia. Rzut i obrona na tym samym solidnym poziomie, ciągle 71! potencjału.

Jeremy Lamb - SG, 3.0 mln. Rzut na poziomie: jumpshoot 75, 3P - 80, 77! - PerimeterD i 63 potencjału.

W sumie ok 21.5 mln spadających kontraktów.

Również mogę oddać:

Dorrell Wright - SG, 5.1 mln, 2 lata. Bardzo dobry rzut: jumpshot: 73, 3P - 98!, PerimeterD aż 81!

Za zawodników do których mam sentyment :D albo ciekawych mogę również dorzucić 1st/2nd rd pick Heat (dowolny rok) lub 1st rd pick Celtów 2042.

 

Szukam graczy na pozycję SG ewentualnie SF wiek od 20 do 40 lat xD.

z odnosnikami, pogrubienia opisy ... serio to jest psucie standardów i w ogóle jak perły przede wieprze 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Koelner napisał:

dokładnie, odczucie jak w podstawówce brałeś zeszyt od koleżanki w celu spisania pracy domowej a tam kolorowy temat i szlaczki

Bez przesady to się nazywa reklama!!! Nie znacie się xD:D

mnie jako nową gmke trochę raziło nie znając osób, brak informacji chociażby, jaki zespół chce się pozbyć grajka :( chciałam tylko wam ułatwić klikasz w nazwisko i od razu na stronce wiesz o kim mowa, chciałam dobrze zareklamować i wyszło jak zwykle :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, profésora napisał:

Bez przesady to się nazywa reklama!!! Nie znacie się xD:D

mnie jako nową gmke trochę raziło nie znając osób, brak informacji chociażby, jaki zespół chce się pozbyć grajka :( chciałam tylko wam ułatwić klikasz w nazwisko i od razu na stronce wiesz o kim mowa, chciałam dobrze zareklamować i wyszło jak zwykle :(

własnie jak zawsze, z kobitami tak zawsze😋 przy okazji zapytam czy bys mi tez nie mogla tych ofert robić, @Cichy jako swiadom swej wartosci na pewno nie bedzie miał nic przeciwko 😄😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.