Skocz do zawartości

[2039] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

w interesie @matiwrona  (który pewnie za rok/dwa odpali 'walka o PO' mode) jak i całej ligi jest to żeby nie powstawały hegemony na nieprzyzwoitych promocjach

jakby nikt Kemby nie podbijał to pewnie finalnie trafiłby do Nuggets za te 9 baniek rocznie  (flat) - albo i mniej - i by było smutno

 

a tak paskudni tankerzy z Nuggets nie mają gracza
a paskudni cyganie ze Spurs mają przepłaconego gracza

win win (chociaż wiadomo że Kemba w przypadku słabych campów zostanie odesłany do klubu kokosa Pacers za dobry zwrot xD)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elwariato napisał:

nets niszczą konkurencję swoimi ofertami, ale pozniej w ramach zadośćuczynienia te late daja za darmo 😋

I to jest dobra strategia. Siła twojego teamu bierze się też ze słabości konkurencji :)

3 minuty temu, matiwrona napisał:

Jak mam kase to wykorzystuje. mógł bym w ogóle nie licytować i czekać, ale czemu macie mieć za łatwo i dostawać ludzi za frytki ?
Jak w prawdziwym NBA :) 

Spokojnie. Za 2-3 lata będziemy tworzyć koalicje przeciwko Tobie, tankerze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

I to jest dobra strategia. Siła twojego teamu bierze się też ze słabości konkurencji :)

Kiedyś ktoś już miał pretensje, że mu kogoś podbijałem to tylko gra, ale trzeba czasem rywala osłabić.

Tak jak pisze Julek, chcę odpalić play-off mode niedługo, raz po podobnej  taktyce udało mi się zajść do finału ligi, może teraz nie będzie tak fajnie, a może Ekstra Campy młodych i już powalczę o play-off tym co mam!
:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, julekstep napisał:

 

win win (chociaż wiadomo że Kemba w przypadku słabych campów zostanie odesłany do klubu kokosa Pacers za dobry zwrot xD)

 

xdddd

//

jeszcze mi się podobało:

”toksyczna organizacja” O Spurs xD

no i lament Krzema 

piekny dzień w simbaskecie dzisiaj xd 

Dawno się tak nie uśmiałem na przestrzeni 2 stron xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, julekstep napisał:

w interesie @matiwrona  (który pewnie za rok/dwa odpali 'walka o PO' mode) jak i całej ligi jest to żeby nie powstawały hegemony na nieprzyzwoitych promocjach

jakby nikt Kemby nie podbijał to pewnie finalnie trafiłby do Nuggets za te 9 baniek rocznie  (flat) - albo i mniej - i by było smutno

 

a tak paskudni tankerzy z Nuggets nie mają gracza
a paskudni cyganie ze Spurs mają przepłaconego gracza

win win (chociaż wiadomo że Kemba w przypadku słabych campów zostanie odesłany do klubu kokosa Pacers za dobry zwrot xD)

 

Kemba jest obecnie na poziomie Walla, kiedy brałeś go ze Spurs. Luźno jest wart tej kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Kemba jest obecnie na poziomie Walla, kiedy brałeś go ze Spurs. Luźno jest wart tej kasy.

jako że Kemba w Spurs to bardziej asset pod handel niż 'gracz' (jak każdy w Spurs) to ofc sprostuję (dla dobra Twoich przyszłkych kontrahentów)

Wall wtedy - scoring 239, passing 97, overall 964, potential 78
Kemba teraz - scoring 225, passing 79, overall 935, potential 64

reszta statów bardzo podobna (poza driveD na korzyść Kemby i blokiem na korzyść Walla, ale to mało istotne u PG)

do tego Wall 2 lata młodszy

 

niebo a ziemia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

jako że Kemba w Spurs to bardziej asset pod handel niż 'gracz' (jak każdy w Spurs) to ofc sprostuję (dla dobra Twoich przyszłkych kontrahentów)

Wall wtedy - scoring 239, passing 97, overall 964, potential 78
Kemba teraz - scoring 225, passing 79, overall 935, potential 64

reszta statów bardzo podobna (poza driveD na korzyść Kemby i blokiem na korzyść Walla, ale to mało istotne u PG)

do tego Wall 2 lata młodszy

 

niebo a ziemia

Oczywiście pominąłeś handling i fakt rozłożenia statów w ovr scoringu - jumpshot jest tu najważniejszy (wpływa na 3p, na odwrót niekoniecznie).

A i fajnie, że pokazujesz jak niewielkie są różnice (oprócz potemcjalu) stwierdzając na koniec nieba a ziemia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pablo81 napisał:

Oczywiście pominąłeś handling

różnica o CAŁY 1 PUNKT na korzyść Kemby xDDDD

i w ogóle nie wpisuje się w to:

25 minut temu, julekstep napisał:

reszta statów bardzo podobna

k**** xDDD

 

15 minut temu, Pablo81 napisał:

fakt rozłożenia statów w ovr scoringu - jumpshot jest tu najważniejszy (wpływa na 3p, na odwrót niekoniecznie).

takie rzeczy to wariatowi na PMach pisz xD

no i Kemba bez inside nigdy nie będzie jakąś konkretną pierwszą opcją (teraz nawet 20 ppg nie robił w mega cieplarnianych warunkach w Nuggets)

16 minut temu, Pablo81 napisał:

A i fajnie, że pokazujesz jak niewielkie są różnice (oprócz potemcjalu) stwierdzając na koniec nieba a ziemia :)

18 w passingu, 14 w scoringu, 14 w potencjale

to nie są niewielkie różnice

 

(ofc Kemba może jakoś uzasadnić swój kontrakt -> jak zrobi wybitne campy , takie +30 ovr w dobrych statach mniej więcej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

różnica o CAŁY 1 PUNKT na korzyść Kemby xDDDD

i w ogóle nie wpisuje się w to:

k**** xDDD

 

takie rzeczy to wariatowi na PMach pisz xD

no i Kemba bez inside nigdy nie będzie jakąś konkretną pierwszą opcją (teraz nawet 20 ppg nie robił w mega cieplarnianych warunkach w Nuggets)

18 w passingu, 14 w scoringu, 14 w potencjale

to nie są niewielkie różnice

 

(ofc Kemba może jakoś uzasadnić swój kontrakt -> jak zrobi wybitne campy , takie +30 ovr w dobrych statach mniej więcej)

69 a 74 to jest 1???

ojp :)

5 minut temu, julekstep napisał:

 (teraz nawet 20 ppg nie robił w mega cieplarnianych warunkach w Nuggets)

 

Wall robił wtedy 18,2 ppg. Więc o czym Ty piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i poglądowo staty obu jakby ktoś miał wątpliwości:

FirstName LastName Height Weight Age Position College Experience Team InsideScoring Jumpshot 3P Handling Passing Quickness PostD PerimeterD DriveD Stealing Blocking Oreb Dreb Jumping Strength Potential ovr
John Wall 75 210 23 PG Kentucky 3 Rockets 64 80 95 73 97 96 54 72 52 78 37 13 40 68 44 78 963
Kemba Walker 72 184 25 PG UConn 4 Nets 47 97 81 74 79 99 54 76 65 74 23 9 48 63 46 64 935

chociaż wiadomo że to 'akademicka' dyskusja bo i ja i @Pablo81 wiemy że Kemba prędzej czy później trafi do Pacers za Gordona (pytanie czy jeszcze przed campami, czy jest to plan awaryjny na słabe campy xD xD)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

i poglądowo staty obu jakby ktoś miał wątpliwości:

FirstName LastName Height Weight Age Position College Experience Team InsideScoring Jumpshot 3P Handling Passing Quickness PostD PerimeterD DriveD Stealing Blocking Oreb Dreb Jumping Strength Potential ovr
John Wall 75 210 23 PG Kentucky 3 Rockets 64 80 95 73 97 96 54 72 52 78 37 13 40 68 44 78 963
Kemba Walker 72 184 25 PG UConn 4 Nets 47 97 81 74 79 99 54 76 65 74 23 9 48 63 46 64 935

chociaż wiadomo że to 'akademicka' dyskusja bo i ja i @Pablo81 wiemy że Kemba prędzej czy później trafi do Pacers za Gordona (pytanie czy jeszcze przed campami, czy jest to plan awaryjny na słabe campy xD xD)

 

Kemba za Gordona - brzmi jak złoty interes :)

Poza tym mam już SG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zwracam honor - ja go chyba faktycznie wziąłem po campach wtedy (w pliku sobie przekopiowałem potem i to mnie zmyliło)

still Wall był sporo lepszy (te campy mimo że ovr były -4 to dały mu +3 passingu i +7 steala, którego miał wtedy o 11 więcej niż obecny Kemba a dalej miał więcej potencjału :) )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.