Skocz do zawartości

[2039] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, julekstep napisał:

i poglądowo staty obu jakby ktoś miał wątpliwości:

FirstName LastName Height Weight Age Position College Experience Team InsideScoring Jumpshot 3P Handling Passing Quickness PostD PerimeterD DriveD Stealing Blocking Oreb Dreb Jumping Strength Potential ovr
John Wall 75 210 23 PG Kentucky 3 Rockets 64 80 95 73 97 96 54 72 52 78 37 13 40 68 44 78 963
Kemba Walker 72 184 25 PG UConn 4 Nets 47 97 81 74 79 99 54 76 65 74 23 9 48 63 46 64 935

chociaż wiadomo że to 'akademicka' dyskusja bo i ja i @Pablo81 wiemy że Kemba prędzej czy później trafi do Pacers za Gordona (pytanie czy jeszcze przed campami, czy jest to plan awaryjny na słabe campy xD xD)

 

taki mundry, ale gdzie stara spędza wieczory to juz nie ma pojęcia 😋 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

DeMar DeRozan, Tyson Chandler, Paul Milsap. Teraz Kemba Walker. Wszyscy poszli za bieda picki. Za podpisanie DeRozana oddałem pick, który mati oddał potem za darmo.

 

4 godziny temu, matiwrona napisał:

Kiedyś ktoś już miał pretensje, że mu kogoś podbijałem to tylko gra, ale trzeba czasem rywala osłabić.

W sumie dobrze na tym wyszedłem po czasie. Choć mnie akurat nie miałeś co osłabiać, bo ja dopiero do regularnej gry w playoffs się przebijałem. 

Ogólnie dobrze, że @matiwrona podbił tak Kembę. Bez urazy @Krzemo ale wyrwałeś wszystkie nowe fajne laski we wsi (Antek, Embiid i Davis) i jak sie pojawiła nowa taka se ale z potencjałem (Kemba) - nosi grube okulary i aparat na zębach, ale może coś z niej będzie, to przy Twoim dotychczasowym farcie ( jakiego jeszcze nie widziałem w simce), akurat Ty poszkodowany tutaj z pewnością nie jesteś ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Alonzo napisał:

 

W sumie dobrze na tym wyszedłem po czasie. Choć mnie akurat nie miałeś co osłabiać, bo ja dopiero do regularnej gry w playoffs się przebijałem. 

Ogólnie dobrze, że @matiwrona podbił tak Kembę. Bez urazy @Krzemo ale wyrwałeś wszystkie nowe fajne laski we wsi (Antek, Embiid i Davis) i jak sie pojawiła nowa taka se ale z potencjałem (Kemba) - nosi grube okulary i aparat na zębach, ale może coś z niej będzie, to przy Twoim dotychczasowym farcie ( jakiego jeszcze nie widziałem w simce), akurat Ty poszkodowany tutaj z pewnością nie jesteś ;) 

Ale aby zasłużyć na te nowe laski musiał przez kilka sezonów przyjmować kutasy we wszystkie dziury 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Liczyłem, że DeRozan rozwinie się w ofensywie i będzie kozakiem. Niestety położył dwa campy i chociaż wciąż ma potencjał i mocną pozycję startową to Klay jest bezpieczniejszą opcją. 

Nic osobistego @Alonzo. To tylko interesy :)

Trochę nie fair zagranie, ale jak Mati go licytował, to juz wtedy wiedziałem, że dla kogoś (chyba się nawet ogłaszał, że ma cap space jakby ktoś chciał kogoś z FA), ale po czasie nie mam pretensji - było minęło :) 

Grunt, że udało mi się fajnie team przebudować pomimo straty DeRozana. Też liczyłem na niego jako franchise playera obok Gorana i Brooka, ale wtedy jeszcze byłem ukiszony z kontraktem Tracyego :P Ogólnie DeRozan przyjął mniej korzystny kontrakt wtedy od Matiego dawałem 12,5% podwyżki i dodatkowy rok chyba, a przegrałem mimo to i wyzszego Win Ratingu 🙃 - piękno simki.. 

8 minut temu, Koelner napisał:

Ale aby zasłużyć na te nowe laski musiał przez kilka sezonów przyjmować kutasy we wszystkie dziury 

🤣🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, profésora napisał:

czy tylko mnie rozwaliła umiejetnosc pisania długich wiadomośći przez julkastep? to jest przekraczanie granic! :D

image.thumb.png.c91f4ed784f21d465eeb25d6b48bd14d.png

 

Mnie zadziwia jak @julekstep najpierw pisze:

W dniu 4.12.2022 o 18:48, julekstep napisał:

widzę że amatorzy się wypowiadają, więc czas na

JEDYNY PRAWILNY RANKING TOP-10 TEGOROCZNYCH WOLNYCH AGENTÓW:

 

2. Kemba Walker - Na chwilę obecną to jest 'dobry we wszystkim, ale w niczym wybitny' PG, jednak potencjał daje nadzieję na gracza w okolicach all-star (na zachodzie - na wschodzie gdzie grają Curry, Brick i GOATJohn jest inna bajka ofc xD) robiącego 20+/10/2. Przewidywania - max

 

A potem przez 3 strony udowadnia, że Kemba na maxa nie zasługuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Alonzo napisał:

Ogólnie dobrze, że @matiwrona podbił tak Kembę. Bez urazy @Krzemo ale wyrwałeś wszystkie nowe fajne laski we wsi (Antek, Embiid i Davis) i jak sie pojawiła nowa taka se ale z potencjałem (Kemba) - nosi grube okulary i aparat na zębach, ale może coś z niej będzie, to przy Twoim dotychczasowym farcie ( jakiego jeszcze nie widziałem w simce), akurat Ty poszkodowany tutaj z pewnością nie jesteś ;) 

Z utratą Kamby liczyłem się, myślałem że będzie bardziej licytowany, po to sobie sprawdziłem Rubio. Natomiast zestaw za jaki poszedł Kemba to jest po prostu gruby mindfuck. 0 assetu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzemo napisał:

 Natomiast zestaw za jaki poszedł Kemba to jest po prostu gruby mindfuck. 0 assetu. 

.. a to już zupełnie inna kwestia :P 

ale fakt, też liczyłem na to, że Kemba, czy Vuc będą bardziej licytowani. 

3 minuty temu, Krzemo napisał:

Serio łapiesz się po tylu sezonach na te rankingi julka? Przecież to element walki z konkurencją, ewentualnie czarnego PR. 

 

Ogólnie fajniej by było, żeby więcej osób robiło rankingi. ja dopiero od niedawna czuję się na siłach, by coś tam o innych skrobnąć, choć jeszcze mam świadomość, że zalatuje to amatorką :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Alonzo napisał:

Ogólnie fajniej by było, żeby więcej osób robiło rankingi. ja dopiero od niedawna czuję się na siłach, by coś tam o innych skrobnąć, choć jeszcze mam świadomość, że zalatuje to amatorką :P 

Jak popracujesz nad zwięzłością swoich opisów - bedzie świetnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzemo napisał:

Serio łapiesz się po tylu sezonach na te rankingi julka? Przecież to element walki z konkurencją, ewentualnie czarnego PR. 

Serio macie taka krotka pamiec?

Przeciez Pablo w swoim pierwszym sezonie zdobyl mistrzostwo jako moj najwierniejszy akolita w pelni opierajac sie na moich rankingach..

Dopiero potem zaczal udawac niezaleznego buntownika (i zniewolil wariata) - ale kazdy wie ze dalej garsciami czerpie z moich opracowan.

ot kolejne mistrzostwo na moje konto 🤷‍♂️

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, julekstep napisał:

Serio macie taka krotka pamiec?

Przeciez Pablo w swoim pierwszym sezonie zdobyl mistrzostwo jako moj najwierniejszy akolita w pelni opierajac sie na moich rankingach..

Dopiero potem zaczal udawac niezaleznego buntownika (i zniewolil wariata) - ale kazdy wie ze dalej garsciami czerpie z moich opracowan.

ot kolejne mistrzostwo na moje konto 🤷‍♂️

Przy innych się nie wypowiadam, ale odnośnie mocnych i słabych stron moich SuperSonics, Julek zawsze dość celnie je diagnozuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

Serio macie taka krotka pamiec?

Przeciez Pablo w swoim pierwszym sezonie zdobyl mistrzostwo jako moj najwierniejszy akolita w pelni opierajac sie na moich rankingach..

Dopiero potem zaczal udawac niezaleznego buntownika (i zniewolil wariata) - ale kazdy wie ze dalej garsciami czerpie z moich opracowan.

ot kolejne mistrzostwo na moje konto 🤷‍♂️

Nie zdobyłem Mistrzostwa w pierwszym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.