Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2022/2023


jack

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, BMF napisał:

LeFlop. Ale to nie jest wielkie osiągnięcie dla graczy którzy spędzili prime przy dużo niższym pace niż obecnie, Steph też miał career high w wieku 33 lat.

W sumie 32 - tak jak Lillard. Lebron miał w 06 swoje career high jako 21-latek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2023 o 13:23, Behemot napisał:

Orlando, Indiana , Chicago coś tam jeszcze powygrywają, szósty pick zupełnie realny. 

Chyba jednak nie doceniłem determinacji Blazers w tanku bo dziś to jak pograli w drugiej połowie to ....hmmm Albo się już mentalnie posypali... Od początku sezonu ich gra mi się nie podoba . Są bezbarwni ale ostatnio przypominają mi zeszłorocznych Jazz . Zero chemii . Zespół wygląda jakby się rozpadł. Billups nie panuje nad nimi. Cieżko mi poszukać po czasach branych przez niego zmian .Nie wiem czy na ich miejscu bym przedłużał Granta. On im nic nie daje a przede wszystim nie widać synergii w tym skąłdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2023 o 18:22, LeweBiodroSmoka napisał:

o ile ruch po Granta wydawał się optymalny,  po Granta, który miał dawać te 20 PPG z niezła obroną, to okazało się że jemu nie za bardzo się chce bronić 

Grant jest w CY ( mam wrażenie zresztą,  że całe te jego 3 lata od odejścia z Denver to jeden wielki CY po kasę życia w 2023) i wie, że lepiej sprzeda się 20 ppg i "łatka" niezłeg obroncy, aniżeli np 12 ppg i faktycznie "niezła obrona".

A sam Grant jest za słaby żeby dać i to i i to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Blazers przedłuży Granta i to jeszcze za duże pieniądze to chyba nic ich nie uratuje.. Billups jest słabym trenerem ale tam sie nic nie klei. Obrtona dramatyczna. Lillard już stracił ten swój talnet do rzucania w końcówkach. Odkąd Rockets zaczęli jako tako płynnie grać to Blazers są najcięzszym do oglądania zespołem . Ale chyba rzeczywiście pozycji 6-7 przed losowaniem już im nikt nie odbierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LONGER01 napisał:

Nie do końca bo wg tej tabeli Liillard w cluch ma efG 45,7 a Doncic ma 54.3%. Ta tabela posortowała zawodników po ilości rzutów oddanych w clutch i wtedy rzeczywiscie obaj z Luka mają po 104 ale patrząc po efektywności to jednak Luka jest lepszy a Lillard spadł do poziomu ale DeRozana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Lillard Lillardem, ale i tak pierwszym co trzeba zrobić to ekspresowe wyjebanie Billupsa

Zarząd mu w lutym nie pomógł, ale gra mocno poniżej talentu. Przypomnijmy rotację, z którą Stotts robił finał konferencji:

Lillard, CJ, Harkless, Aminu, Kanter + Evan Turner, Hood, Zach Collins.

Edytowane przez Behemot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Behemot napisał:

Przypomnijmy rotację, z którą Stotts robił finał konferencji:

Lillard, CJ, Harkless, Aminu, Kanter + Evan Turner, Hood, Zach Collins.

Nie no przecież tamten WCF to był jeden z większych fluke ostatnich lat, dwa lata później ci sami Blazers wzmocnieni Nurkiem dostali w cymbał od Austina Riversa i Monte Morrisa. a Stotts wyleciał z katapulty 

jeśli trener przez cały sezon nie potrafi zmobilizować drużyny ze sporą liczbą niezłych obrońców do minimalnego choć zaangażowania po tej stronie, to jest to dupa nie trener po prostu

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Nie no przecież tamten WCF to był jeden z większych fluke ostatnich lat, dwa lata później ci sami Blazers wzmocnieni Nurkiem dostali w cymbał od Austina Riversa i Monte Morrisa. a Stotts wyleciał z katapulty 

jeśli trener przez cały sezon nie potrafi zmobilizować drużyny ze sporą liczbą niezłych obrońców do minimalnego choć zaangażowania po tej stronie, to jest to dupa nie trener po prostu

Myślałem, że od dwa lata starszego Jokica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.