Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2022/2023


jack

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

.. zdrowy Nurkic to imo spokojnie top10 centrow w NBA. 

kiedyś, gdy jeszcze był młodym, grubym, dominującym Bosnian Beast przez te momenty, gdy był zdrowy i łoił tyłek Jokiciowi (https://www.basketball-reference.com/boxscores/201703280POR.html), można było liczyć, że będzie topowym centrem ligi. Poszedł w inną stronę ale pewnie dzięki temu jeszcze jest w lidze a nie skończył bez nóg jak Greg Oden. Dziś to super uzupełnienie składu z zawodnikami błyszczącymi na innych pozycjach.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Behemot napisał:

Raczej nie top10, a już na pewno nie "spokojnie".

Jokic, Embiid, Towns, Bam, Rudy, Ayton, bobwill, Vucevic, ktoś jeszcze jest lepszy od niego wyraźnie ? Bo ja nie widzę szczerze mówiąc… może Brook Lopez jeszcze(davisa nie traktuje jako pełnoprawnego C) 

Turner ma inne skille - ciężko ocenić, potrafi rzucać i lepiej broni ale koszmarnie zbiera i zastawia,  słabo gra na pick n roll, co jest bardzo ważne dla mnie u centra. 
Capela to melodia przeszlosci, Valanciunas i Adams są wg mnie słabsi od zdrowego Nurkica. 
 

takze może nie spokojnie ale wg mnie się łapie ;) 

16 minut temu, jack napisał:

kiedyś, gdy jeszcze był młodym, grubym, dominującym Bosnian Beast przez te momenty, gdy był zdrowy i łoił tyłek Jokiciowi (https://www.basketball-reference.com/boxscores/201703280POR.html), można było liczyć, że będzie topowym centrem ligi. Poszedł w inną stronę ale pewnie dzięki temu jeszcze jest w lidze a nie skończył bez nóg jak Greg Oden. Dziś to super uzupełnienie składu z zawodnikami błyszczącymi na innych pozycjach.   

Właśnie 3 dni temu pięknie wygrał match-up z Jokerem i to nie pierwszy raz ostatnimi latami gdy przeciw niemu gra zajebiście.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Właśnie 3 dni temu pięknie wygrał match-up z Jokerem i to nie pierwszy raz ostatnimi latami gdy przeciw niemu gra zajebiście.

Ja już dawno wyleczyłem się z postrzegania Nurka jako gracza dominującego, z którego możesz zrobić choćby w pojedynczych meczach albo nawet długich fragmentach meczu swoją pierwszą opcję. Inna sprawa, że takich centrów obecnie jest może 3-4. Reszta ogarniętych centrów ma pomagać liderom robiąc to co należy do standardowych zadań drągala a jak do tego poda to już bonus, że ho ho.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jest dużo dyskusji o konieczności wymiany Harta "+ ktoś" za lepszego gracza. Konkluzja ludzi, których szanuję jest taka, że do tego tradu powinno dojść. Trudno mi sobie jednak wyobrazić, że dostaniemy wystarczająco dobry zwrot za np. Hart+Little. Gość napędza nasz kontratak, daje temu zespołowi broń, której tu tyle lat nie było. Kim niby miałby być ten  magiczny "neddle mover"? To jest dla mnie klucz do tej zagadki. Może mam różowe okulary,  ale widzę ścieżkę rozwoju tego zespołu  do prawdziwego contendera, właśnie z Hartem na pokładzie. GPII jeszcze nie zagrał, a Sharpe z meczu na mecz jest coraz lepszy. A może powrót GPII i rozwój Sharpe'a daje właśnie pole do wymiany Harta? Thoughts? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Behemot napisał:

Może mam różowe okulary,  ale widzę ścieżkę rozwoju tego zespołu  do prawdziwego contendera, właśnie z Hartem na pokładzie.

Jestem tego samego zdania. Hart jest bardzo pożyteczny i to on m.in. jest powodem odmiany gry Blazers w tym sezonie. Takich graczy powinno się zbierać a nie pozbywać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Behemot napisał:

Ostatnio jest dużo dyskusji o konieczności wymiany Harta "+ ktoś" za lepszego gracza. Konkluzja ludzi, których szanuję jest taka, że do tego tradu powinno dojść. 

Hart + Sharpe albo Hart + picki (jesli Blazers maja swoje, nie chce mi sie sprawdzac) pewnie dalyby jakis legit talent, ale inne Hart + ktos, to nie bardzo wiem jakby mialo dac jakikolwiek upgrade nad samym Hartem. 

Chyba ze jakis positional need, bo maja za duzo wingow i chca zboostowac wysokich czy cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chytruz napisał:

Hart + Sharpe albo Hart + picki (jesli Blazers maja swoje, nie chce mi sie sprawdzac) pewnie dalyby jakis legit talent, ale inne Hart + ktos, to nie bardzo wiem jakby mialo dac jakikolwiek upgrade nad samym Hartem. 

Sharpe jest teraz pewnie bardziej "untouchable" niż Lillard. Pojawia się Ayton  w tych spekulacjach, ale ja nie wiem, czy bym na to poszedł (w sensie za Harta i Nurka). Dzieciak ma trochę nie po kolei w głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Behemot napisał:

Sharpe jest teraz pewnie bardziej "untouchable" niż Lillard. 

No wlasnie, wiec za bardzo nie ma tu pola do dzialania. Tankerzy maja graczy do oddania, Hart i Nurkic raczej nikogo z tej grupy nie jaraja, a Little to bieda asset.

Ja bym Harta zostawil, jest tani i dobry i to typ gracza jakiego dobrze miec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jak łatwo Blazers po wejściu Lillarda odrobiło 10 pkt straty w połowie4 kwarty. A to jak w ostatniej minucie rozdał dwa podanie do rogu na rzuty za 3 gdzie obrona rywali skupiła się na podwojeniu jego to majstersztyk. Hart trafia za 3. Billups nie bierze czasu ( nie pamiętam czy jeszcze jakiś miał) . I Blazers wygrywa cięzki mecz z Heat. Brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ely3 napisał:

Niesamowite jak łatwo Blazers po wejściu Lillarda odrobiło 10 pkt straty w połowie4 kwarty.

Najlepsze dla Blazers jest to, że Lillard w tym okresie zdobył tylko 5 punktów (wjazd pod kosz i 3 z 4 osobistych) a ważne punkty zdobywali Simons, Grant i Hart. To potężna odmiana Lillarda i całej drużyny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.