Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kirylow napisał:

Na jakiej podstawie tak sądzisz?  Są np. w USA proponowane jakieś prawa czyniące osoby białe obywatelami drugiej kategorii ? 

 

Dla mnie to sianie paniki spowodowane racjonalizowaniem głębokich uprzedzeń i poczucia lęku, że przyjdzie inny i Ci coś zabierze. 

Tak są. Chociażby prxy rekrutacji osoba czarnoskóra jako prawnie uprzywilejowana ma pierwszeństwo nad białym, obywatelem drugiej kategorii 

29 minut temu, Kirylow napisał:

Ale przyznaj uczciwie, czy to jest jakiś argument? Filmiki na internecie ? Widziałeś kiedyś jakiś filmik może jak biali biją czarnych ? No proszę Cię

Tak, to jest dowód na rasizm i prześladowanie czarnych, podobnie jak filmiki z Buczy są dowodem na ludobójstwo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

Robi sobie ktos badania profilaktycznie?

https://diag.pl/sklep/kategoria/akcje-profilaktyczne/

Moglby ktos cos polecic? Chodzi mi o jak najlepsze badanie, czy faktycznie bedzie to e-PAKIET JESIENNA DAWKA ZDROWIA - KOMPLEKSOWY ?

Z wymienionych tam kompleksowy jest najlepszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Otwieram dyskusję: czy wszystkiego jest za dużo? 

https://youtu.be/hFvJoXvgwqU

Jest wszystkiego za dużo więc:

1. wszyscy nie oglądają jednego, każdy ogląda to co go interesuje

2. nie można wypić każdego piwa, można pić tylko to co ci najbardziej smakuje 

3. Jesteśmy samotni bo jeździmy samochodami a moglibyśmy razem czekać na spóźniony pociąg 

4. ludzie mają doła bo mają świadomość, że mają możliwości ale z nich nie korzystają  

Kopyr widzę w formie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie życie zawsze było sztuka wyboru. Mnogość opcji nie ma decydującego znaczenia. Raczej jakość wyborów. I tu ubolewam ze zniknęły  specjalistyczne opracowania wielu rzeczy gdzie w profesjonalny sposób oceniały jakość danego produktu, sprzętu itp. 
Dzis jedyne artykuły to te sponsorowane z linkiem do bezpośredniego zakupu. 
Mamy natomiast więcej forum do dyskusji ale poziom jest mocno zróżnicowany i mądrale które znają się na wszystkim i na niczym zarazem utrudniają wybór tam gdzie obiektywnie ( np jakość sprzętu RTV) można to ocenić. Z filmami czy z szeroko pojętą sztuka jest inaczej bo każdy lubi co lubi i o gustach się nie dyskutuje. Z reszta ta mnogość opcji jest złudna bo patrząc na takiego netflixa 90% ludzi ogląda sztucznie promowane pozycje z topu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Ogólnie życie zawsze było sztuka wyboru. Mnogość opcji nie ma decydującego znaczenia. Raczej jakość wyborów. I tu ubolewam ze zniknęły  specjalistyczne opracowania wielu rzeczy gdzie w profesjonalny sposób oceniały jakość danego produktu, sprzętu itp. 
Dzis jedyne artykuły to te sponsorowane z linkiem do bezpośredniego zakupu. 

Nie wiem jak z innymi działami, ale w sprawie zegarków, tabletów, telefonów wcale nie jest tak źle. Chłopaki są sponsorowani przez komputronik, ale jak coś jest c***nią, to o tym mówią. A przeszło przez ich ręce tyle sprzętu, że trudno im odmówić wiarygodności.

Nie wiem jak z innymi "branżami" bo się nie interesuję. Pewnie tematy kuchenne (czy ogólnie home&living), motoryzacyjne itd. też mają ludzi, którzy na polskim YT mówią jak jest, bez kolorowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jack napisał:

Jest wszystkiego za dużo więc:

1. wszyscy nie oglądają jednego, każdy ogląda to co go interesuje

2. nie można wypić każdego piwa, można pić tylko to co ci najbardziej smakuje 

3. Jesteśmy samotni bo jeździmy samochodami a moglibyśmy razem czekać na spóźniony pociąg 

4. ludzie mają doła bo mają świadomość, że mają możliwości ale z nich nie korzystają  

Kopyr widzę w formie. 

Widać zagrożenia, coraz większy indywidualizm, coraz mniej zachowań stadnych, coraz większą samotność, coraz więcej kryzysow zdrowia psychicznego. Negatywne skutki są przecież także widoczne. Ludzie są coraz bardziej przebodzcowani i to potwierdzają badania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał:

Widać zagrożenia, coraz większy indywidualizm, coraz mniej zachowań stadnych, coraz większą samotność, coraz więcej kryzysow zdrowia psychicznego. Negatywne skutki są przecież także widoczne. Ludzie są coraz bardziej przebodzcowani i to potwierdzają badania. 

Już sobie nie poszerzaj na każdym kroku, tej swojej niszy gospodarczej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, starYfaN napisał:

Już sobie nie poszerzaj na każdym kroku, tej swojej niszy gospodarczej :) 

Nie muszę poszerzać, bo i tak mam więcej chętnych niż przewidziałem miejsc, ale rosnącą popularność takich usług jak moja to też pośredni dowód, na to co napisałem wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.