Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, memento1984 napisał(a):

sedzia mu zrobil najc***owsza interpretacje jego sytuacji majatkowej i udowodnil, ze podpisal sie na formularzu pozyczkowym w ktorym cyfry sie nie zgadzaly. A Wisniewski na to:

a) przeciez mialem nieujawniona torbe pieniedzy (~$400k)z tournee po US, hehe wicie rozumicie sprawa przedawniona kazdy tak robil

b) przeciez mialem piniondze za wizerunek ("nie wiem Krzysiek milion, poltora, dwa?) wyprowadzone na jakas Malte, hehe wicie rozumicie sprawa przedawniona

c) a+b > 8tys netto/miesiac z moich legalnych koncertow! nie oszukalem

 

kurtyna w dol

 

 

no dokładnie, nie wierzyłem w to co słyszę

 

bardzo żałosne jeszcze było że ileś razy powiedział (odnośnie koncertów w USA) 'chciałbym zobaczyć jak inne zespoły robiły bo wiem jak robiły hehe' - no ku-rwa, tak, bardzo możliwe & wysoce prawdopodobne, ale tylko Ty idziesz do pierdla więc bym wyhamował z takimi grepsami żeby dodatkowo nie antagonizować środowiska. Ale gdzie tam, Wiśnia wie lepiej.

...a i już na koniec: o tego Łągwę  Stan spytał? bo to chyba jakaś gruba sprawa jest, w sensie koleś też jest bankrutem (i nie wiem czy nie poszedł siedzieć?) bo żyrował Wiśni kredyty, tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, rw30 napisał(a):

no dokładnie, nie wierzyłem w to co słyszę

........

...a i już na koniec: o tego Łągwę  Stan spytał? bo to chyba jakaś gruba sprawa jest, w sensie koleś też jest bankrutem (i nie wiem czy nie poszedł siedzieć?) bo żyrował Wiśni kredyty, tak? 

nie wiem, obejrzalem cale ale nic o jakims lagwie nie slyszalem?

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rw30 napisał(a):

James Hetfield z Metalliki, w sumie nie znam gościa bliżej choć byłem fanem zespołu. I gość też jest alkoholikiem. Bardzo fajna rozmowa, głównie o pszczołach bo Hetfield okazał się zapalonym pszczelarzem.

Tu nie alkoholizm czy hulaszczy sposób na życie jest kluczowy ale to co kto ma tak po prostu w głowie. Wiśniewski biorąc pod uwagę wiele jego decyzji najwyraźniej ma po prostu spore deficyty w wielu rejonach stąd jego kłopoty są tak poważne.

Talent w jakiejś dziedzinie rozrywki - muzyki czy sportu - nie musi iść w parze z talentem do robienia interesów. 

Obejrzałem ostatnio ciekawy wywiad Borka z Michalczewskim, który też zmieniał żony, lubił i dalej lubi się zabawić i poszastać pieniędzmi, który też nie jest jakimś omnibusem. Ale potrafił otoczyć się mądrymi ludźmi i na tyle słuchać ich rad, że zgromadził pokaźny majątek, który na niego pracuje. Przychody z bezpiecznych inwestycji lokuje w kolejne bezpieczne inwestycje i ma się świetnie. Nie musi pajacować w jakiś freak fightach a przecież mógłby, gdyby tylko chciał lub musiał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, dokładnie, już nie chciałem wchodzić w takie rzeczy (i tak się rozpisałem) że, w dużym uproszczeniu,  są alkoholicy mądrzy i głupi.

acz alkoholim (tudzież nadużywanie innych substancji), niszczy mózg w jakimś stopniu (jakieś szczególne części), nie jestem specjalistą i nie pamiętam, znacznie utrudniając im sprawę

 

np mój szwagier, psychiatra, oglądał jakiś czas temu  wywiad z Organkiem i  po paru minutach stwierdził, że widać że gość się nie oszczędzał a życie nie oszczędzało jego, co objawia się specyficznymi zachowaniami po prostu

btw : jak napisałeś o Michalczewskim to sobie o Gortacie pomyślałem, w jakimś stopniu podobny case (nie bycia omnibusem ale podejmowania sensownych decyzji i ogólnie ogarnianiu życia całkiem nieźle)

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

Michalczewski nie mial sie Bic z RJJ teraz?

Coś tam mówił, że dawali 2 mln a on chciał 5 a teraz jak chcą dać 5 to on chce 10 mln. Nie ma ciśnienia i jeśli już to mówi o walce pokazowej a nie walce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stano tez ciekawa postac wylapal robiac material o tej Karolinie Derpienskiej - sugar daddy Krzysztof O.

numer z alimentani na kilkanascie baniek na wszystkie corki - co za gosc!

Jak wydymac ZUS spelniajac jakies owczesne minima pobranych pensji i orzeczenia zaprzyjaznionych psychiatrow nie zostawiajac zadnego szlaku $.

pozyczki a’la “wisniewski” tylko 15lat wczesniej na kilkanascie mln$ (tylko biznes wypalil, a nie jak u “W” plajta bo blisko $1mln za szyld restauracji sam nie chcial sie splacac!).

prowadzic legalny biznes sprowadzajac gigantyczna ilosc wschodzacej marki samochodow -> policyjne schaby wsadzaja cie do pierdla tak nie udolnie, ze gosciu dostaje kilka mln PLN zadoscuczynienia, z mozliwoscia sadzenia sie o kolejne 20+ (ktore tak lekko patrzac na rozmach i branze dzialalnosci to maly pikus i na papierze sie pewnie bronia na luzaku)

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, memento1984 napisał(a):

prowadzic legalny biznes sprowadzajac gigantyczna ilosc wschodzacej marki samochodow -> policyjne schaby wsadzaja cie do pierdla tak nie udolnie, ze gosciu dostaje kilka mln PLN zadoscuczynienia, z mozliwoscia sadzenia sie o kolejne 20+

Ja obstawiam, że policja zrobiła wszystko jak było trzeba, po prostu nie tą osobę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, memento1984 napisał(a):

Stano tez ciekawa postac wylapal robiac material o tej Karolinie Derpienskiej - sugar daddy Krzysztof O.

numer z alimentani na kilkanascie baniek na wszystkie corki - co za gosc!

Jak wydymac ZUS spelniajac jakies owczesne minima pobranych pensji i orzeczenia zaprzyjaznionych psychiatrow nie zostawiajac zadnego szlaku $.

pozyczki a’la “wisniewski” tylko 15lat wczesniej na kilkanascie mln$ (tylko biznes wypalil, a nie jak u “W” plajta bo blisko $1mln za szyld restauracji sam nie chcial sie splacac!).

prowadzic legalny biznes sprowadzajac gigantyczna ilosc wschodzacej marki samochodow -> policyjne schaby wsadzaja cie do pierdla tak nie udolnie, ze gosciu dostaje kilka mln PLN zadoscuczynienia, z mozliwoscia sadzenia sie o kolejne 20+ (ktore tak lekko patrzac na rozmach i branze dzialalnosci to maly pikus i na papierze sie pewnie bronia na luzaku)

W sumie mnie to nie dziwi ze go wsadzili. Daleki kuzyn mojej matki był pierwszym importerem VW, (miedzy innymi pierwszy kontrakt dla Policji) na Polske później wziął to Kulczyk... Moze bym i nawet opowiedział ale no nikt mi nie uwierzy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.