Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Wyparlo napisał(a):

Spalony jest z 2012 roku, te wszystkie jego kwartalniki i inne wydania to również robione są przez innych, a on to reklamował i robił hajs.

to on kierował pracami nad tymi wydawnictwami, wiadomo, że to nie to samo, co wydanie samodzielnej książki (choć też bez przesady dla kogoś, dla kogo pisanie nie jest problemem), reszta z KS miała to podobno w dupie (nie wiem czy Pol też) a dzielili się po równo jak wszystkim, więc on znowu na tym stracił robiąc najgorszą robotę za całą resztę, naprawdę Stanowski to pracoholik i można go nie lubić, ale zaangażowania w projekty nie ma mu co odbierać

11 minut temu, Wyparlo napisał(a):

Dla przykładu z Kanału Sportowego nie dostał żadnej złotówki, bo oni nigdy nie płacą gościom (wyjątek Jasiu Kapela). Nie wiem jak to wygląda w innych programach, bo nie wiem, gdzie on występuje (nie śledzę tego w ogóle). I mój błąd ze sponsorami (mało nachalnie ich reklamuje), bo oglądałem na początku wojny, a potem mnie to znudziło, bo ciągle jedno i to samo (Rosja upada i przegrywa, Ukraina wygrywa i idzie do przodu) + zazwyczaj dwie gadające głowy przez kamerkę laptopa/telefonu. Przejrzałem na szybko i on reklamuje sponsorów krótkimi momentami, gdzie Stanowski/Kanał Sportowy mają wielkie napisy sponsorów w swoich studiach.

Zychowicz nie może sobie walnąć oczojebnego neonu, bo zaraz ktoś mu zarzuci, że zarabia na wojnie i ludzkiej krzywdzie, robi to subtelnie i chwała mu za to

właśnie to co napisałeś jeszcze zwiększa jego zyski, bo on praktycznie ma minimalne koszty, często po prostu łączy się z kimś na kamerkach i to tyle czego potrzebuje, wątpię, że ktoś od niego bierze hajsy za wywiady, może niektórzy biorą, ale już na pewno nie wierzę, że jakieś Najmany, Dody czy inne gady przychodziły do KS za free, nawet jeśli to sugerują

15 minut temu, Wyparlo napisał(a):

Tutaj się nie wypowiadam, bo nie mam pojęcia jaka jest kasa z tych wyświetleń. Jak powiedział Tomek Smokowski - 80% kasy z Kanału Sportowego to sponsorzy, a 20% wyświetlenia.

te słowa Smokowskiego akurat zostały wyśmiane, bo to jest gównoprawda i sponsorzy płacą więcej jeśli zagwarantujesz im większe zasięgi, a KS gwarantował największe, jestem przekonany, że nowa ewentualna umowa z Tyskim będzie o wiele niższa o ile nie została już renegocjowana 

18 minut temu, Wyparlo napisał(a):

W obecnych czasach ci topowi dziennikarze sportowi pokazują, że lepiej reklamować zakłady bukmacherskie, niż się produkować z książką i wszyscy z nich zamiast pisania książek wolą zareklamować bukmachera/kupon do niego.

wiem, że masz problem do buków po tym jak się wypowiadałeś o Noculaku, ale niestety imo prawda jest taka, że bez kasy z buków to na dziś dzień bardzo dużo klubów, sektorów sportowych byłoby w dupie totalnie, więc o ile zgadzam się ze szkodliwością procederu, to jednak w pewnym sensie robią też sporo dobrego, taki mamy klimat, w US buki wjechały też na grubo, nawet ESPN ma od niedawna swój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

te słowa Smokowskiego akurat zostały wyśmiane, bo to jest gównoprawda i sponsorzy płacą więcej jeśli zagwarantujesz im większe zasięgi, a KS gwarantował największe, jestem przekonany, że nowa ewentualna umowa z Tyskim będzie o wiele niższa o ile nie została już renegocjowana 

Z takimi nędznymi cyferkami wyświetleń to myślę że nie ma na to szans i na żadnego innego poważnego, dużego sponsora a moim zdaniem to już za długo ten projekt nie będzie istniał.Na ten moment z taką bazą ludzi, nakładami to te wyświetlenia są zupełnie niewspółmierne, wiele kanałów tematycznych które były tu wymieniane robi x razy więcej a tam gada jeden człowiek do kamery :) 

edit: a i merytorycznie jeśli chodzi o piłkę nożną to imo przegrywają z meczykami i zaraz z Zero.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

253 osoby aktualnie ogląda HP z tymi dwiema babkami od mody

wywiad z Wiśnią 29 tysięcy

czyli to już nawet nie jest 1%

Dzisiaj między porankami chyba była jeszcze większa lub podobna dysproporcja ale już nie pamiętam dokładnie bo gnałem do pracy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie teraz wywiad z el prezidente i Stanowski w rola błazna tam chyba wystąpił. Jakieś głupie pytania na poziomie gimnazjalisty, i o ile można zadać mało lotne pytanie jak o te memy to jednak drążenie tego tematu ciągle już było nudne.

Jednak od takiego wywiadu oczekuje bardziej poważnych pytań a te padały tylko ze strony Mazurka, takie jak o kryzysie konstytucyjnym.

W sumie te pytania od Stanowskiego były na poziomie jakie pomidory Andrzej będzie kupował w warzywniaku jak skończy swoją drugą kadencję

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, nowy format, c***owy material Zielka, pozniej wychodzi wielki Stanowski zadaje 4 dobre pytania w 2h i wiemy OCB:

1) kredyt pozyczka, odsetki + podstawa 45tys PLN/miesiac

2) czynsz 15tys PLN/miesiac

3) zysk 12.5tys PLN/miesiac

4) przeloty samolotem, wygoda, szama premium i 8.5tys PLN netto / miesiac

5) choroba alkoholowa

6) oszust ktory zaproponowal wynajecie za 60tys/miesiac

......

xx) sedzia orzeka ze pozyczka wyludzona bo dochody netto / miesiac za male na finansowanie 45tys/miesiac przez 20lat, sad ma w dupie ze gosciu oszukiwal z dochodami (przedawniona) spolki z dupy + $ w cashu

 

*kredyt na dom za ~2.0mln w 2005 roku (30-40tys PLN/miesiac?).

 

 

 

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli głównym tematem tygodnia otwarcia K0 mają być długi i wyrok Michała Wiśniewskiego..... gdzie ciekawym wątkiem mogłoby być przyjrzenie się aferom SKOK ogólnie, ale w filmie w ogóle tego nie zrobiono, a w wywiadzie z Wiśnią (nie widziałem) pewnie też za dużo się nie dowiemy, bo ten Wiśnia to nieogar trochę..... to może my w ogóle mieliśmy trochę zawyżone oczekiwania.

Nie wiem, nie widziałem innych filmów / materiałów więc pewnie sporo mnie omineło, ale ten Wiśnia to bieda-banger

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, agresywnychomik napisał(a):

Ogolnie SKOKi przyszly z USA tam byl mega przekret na to, kto wiedział ten trzymał się z daleka.

Bez przesady - banki spoldzielcze mega popularne. Dla porownania jak opeocentowanie na kredytowych (APR) wynosilo ~20-24% to oni oferowali ~8-10%.
Auta to bylo 6.5% vs 4.5%
Nieruchomosci zawsze byli 1.0-1.5% bardziej konkurencyjni. Ale nie wszystkie banki sa tej samej “jakosci”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, puściłem tego Wiśniewskiego, z przykrością stwierdzam: nie da się gościa słuchać, po 50 minutach przełaczyłem. Szacun dla każdego kto wytrzymał do końca.

To już abstraując od tego czy zasłużenie idzie do pierdla czy nie i ogólnie od całej sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rw30 napisał(a):

no, puściłem tego Wiśniewskiego, z przykrością stwierdzam: nie da się gościa słuchać, po 50 minutach przełaczyłem. Szacun dla każdego kto wytrzymał do końca.

To już abstraując od tego czy zasłużenie idzie do pierdla czy nie i ogólnie od całej sprawy.

Też nie wytrzymałem ale zanim wyłączyłem to zabił mnie tekst że on przecież nie jest utracjuszem tak jak go Stano nazwał bo byłby nim gdyby poleciał do Vegas grać w kasynie a to że kupił samolot i nie spodziewał się że nie będzie go stać na jego utrzymanie to przecież o niczym nie świadczy 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to jest "fajna" historia - kazdy wtedy myslal, ze Wisniewski to multimilioner i spi na kasie, a w szczycie swojej kariery musial wziac kredyt na dom (2.0mln PLN), kredyt na "dwa (?) mieszkania na lodzkiej w wwa" (nie wiem, banke PLN?) leasing na "fajny samochod" i pozyczke na szyld/klub (2.8mln PLN).

jakby zyl jak my asceci, to pewnie by wkladal w skarpete w najlepszych latach 1.2-1.5miliona PLN/rok? 

pamietajcie ze te setki tysiecy dolarow o ktorych mowil z tournee po stanach to byly pieniadze dla calej ekipy (wspomnial 35 osob?).

jakas tam jednorazowa umowa na wizerunek (1.5mln PLN), schowana w jakims raju podatkowym to nie jest gwarantowana co roku no i jakies tam koszty tranzakcyjne uszczuplajace ta kwote nadal sa.

od chyba 2009 gosciu wpierdolil sie w taka spirale odsetkowa, ze sie nie dalo finansowac ~5.0mln PLN, spadly przychody (jak to czasami bywa z popularnoscia  u artysty?) + alohol + nieogar

 

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rw30 napisał(a):

no, puściłem tego Wiśniewskiego, z przykrością stwierdzam: nie da się gościa słuchać

ale czego oczekujesz od gościa, który od 10 lat jest bankrutem praktycznie wykluczonym ze społeczeństwa, a teraz grozi mu odsiadka za czyn, który przy innych umorzonych nawet sprawach jest niczym, tak jak podawał przykład ginekologa z karą w zawieszeniu za gwałt na pacjentce

gość jest nieogarniętym utracjuszem i alkoholikiem, ale wątpię by był oszustem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, memento1984 napisał(a):

jakby zyl jak my asceci, to pewnie by wkladal w skarpete w najlepszych latach 1.2-1.5miliona PLN/rok? 

 

Te najlepsze czasy to kiedy minimalna była z 500 zł?

A ceny mieszkań 5 razy mniejsze?

Te 2 mieszkania na Łódzkiej to teraz spokojnie pewnie chodzą z 5mln?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RappaR napisał(a):

Te najlepsze czasy to kiedy minimalna była z 500 zł?

A ceny mieszkań 5 razy mniejsze?

Te 2 mieszkania na Łódzkiej to teraz spokojnie pewnie chodzą z 5mln?

 

pewnie tak (na dwa pierwsze punkty). 

poprostu zmarnowal swoj peak na odsetki i jakies codzienne pierdololo zamiast jak 22-letni Stanowski kupowac mieszkania za gotowke he he : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ale czego oczekujesz od gościa, który od 10 lat jest bankrutem praktycznie wykluczonym ze społeczeństwa, a teraz grozi mu odsiadka za czyn, który przy innych umorzonych nawet sprawach jest niczym, tak jak podawał przykład ginekologa z karą w zawieszeniu za gwałt na pacjentce

włączająć to video nie oczekiwałem niczego. Ale skoro zadałeś mi to pytanie to pomyślałem coś z 20s i gdybym był takim Michałem Wiśniewskim i wiedział, że idę do Stano gdzie pewnie będzie kilka M odtworzeń, to bym na przykład spróbował (bo konsultacjami z jakimiś ludźmi znającymi się na rzeczy):

* 'ocieplić' wizerunek - tu na rózne sposoby by można próbować (+ częściowo to zostało zrobione przez autora dokumentu, ale przez Wiśnię w ciągu tych 50 min które objerzałem - wcale)

* starać się przedstawić więcej konkretnych faktów ogólnie o aferze SKOKów (co jednocześnie owocowałoby 'ociepleniem' wizerunku / postawieniem się w roli ofiary)

a przede wszystkim

* starać się konkretnie odpowiadać na pytania, mieć jakąś-tam wersję wydarzeń a nie błądzić przy każdym pytaniu, schodzić z tematu i ogólnie jakby bełkotać (stąd co kilka minut Stano wchodził mu w wypowiedź i porządkował / podsumowywał ostatnich kilkanaście zdań Wiśni bo nic z tego się nie dało wywnioskować)

to tak w skrócie, dużo by może można wymyślić, nie wiem w jakim stanie szeroko pojętego zdrowia i władzy umysłowej jest MWiśniewski, po ludzku to mi go szkoda jak każdego prawie człowieka (ciężkie dzieciństwo),  nie dziwi mnie że gość który z ghetta (youknowwhatImean) nagle w wieku ~30 lat zaczyna zarabiać kosmiczne pieniądze się w tym gubi, ALE k**** MAĆ 15 LAT PÓŹNIEJ zdaje się niewiele u niego się poprawiło.

Skoro ciągle jeżdżą z tymi koncertami to pewnie ciągle go managerzy dymajo na kasę.

Ale niech robi co chce. Gość musi być ciągle srodze oderwany od rzeczywitości skoro, gdy Stano mówi że 'ten dom w Magdalence to odpyerdolony grubo' a Wiśnia 'czy ja wiem'. Choć oczywiście nie wiem, nie widziałem tego domu.

 

P.S. dodam po raz 3. - widziałem tylko pierwszych 50 min, może później zrobił coś z rzeczy których się 'spodziewałem' / które ja bym zrobił.

5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

gość jest nieogarniętym utracjuszem i alkoholikiem, ale wątpię by był oszustem

no może nie jest, ale podjął masę choojowych decyzji w swoim życiu na każdym prawie polu, więc w sumie też wcale by mnie nie zdziwiło gdyby się okazało że jest.

 

P.S. nie wiem, nie chcę jechać jakoś za bardzo po tym Wiśniewskim jako człowieku, bardziej chciałem wyrazić swoje rozczarowanie programem. Dla porownania - i to jest trudne porównanie (bo Meta była na topie coś z 20 lat + kolejnych 20 utrzymuje się z nie-rozyebania-wizerunku, to sporo dłużej niż Wiśnia i to pewnie nie przypadkiem się stało), ale tak mi przyszło do głowy - był u Rogana jakoś na pocz CoVida James Hetfield z Metalliki, w sumie nie znam gościa bliżej choć byłem fanem zespołu. I gość też jest alkoholikiem. Bardzo fajna rozmowa, głównie o pszczołach bo Hetfield okazał się zapalonym pszczelarzem.

Inne porównanie - wokalista RHCP, też nie stroniący od używek przed laty (nie wiem jak teraz), okazał się w wywiadzie z Roganem lekkim dziwiakiem.

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rw30 napisał(a):

 

no może nie jest, ale podjął masę choojowych decyzji w swoim życiu na każdym prawie polu, więc w sumie też wcale by mnie nie zdziwiło gdyby się okazało że jest.

sedzia mu zrobil najc***owsza interpretacje jego sytuacji majatkowej i udowodnil, ze podpisal sie na formularzu pozyczkowym w ktorym cyfry sie nie zgadzaly. A Wisniewski na to:

a) przeciez mialem nieujawniona torbe pieniedzy (~$400k)z tournee po US, hehe wicie rozumicie sprawa przedawniona kazdy tak robil

b) przeciez mialem piniondze za wizerunek ("nie wiem Krzysiek milion, poltora, dwa?) wyprowadzone na jakas Malte, hehe wicie rozumicie sprawa przedawniona

c) a+b > 8tys netto/miesiac z moich legalnych koncertow! nie oszukalem

 

kurtyna w dol

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.