Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

i będzie chciał się odgryźć Wunderkindowi za fucka ;]

Komu?

Roger, pamiętaj - proces norymberski wznowimy !!!

 

Dobrze, że Chytry będzie w lidze... Trzy lata temu było tu tak nudno, że FBX#2 okazała się być dużo bardziej interesującą ligą. Dzięki roszadom coś ruszyło, gdy Shavlik zaczął grać o stawkę również się rozbrykał. Nie ukrywam, że liczę na to, że Chytry doda kolorytu tej lidze (nie to, że jest murzynem... bo nie jest :])... i to niekoniecznie tylko porannymi raportami o kontuzjach swoich graczy.

 

Łelkam tu de bord !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke o Spurs'ach.

 

Do oddania Omri Casspi. W zamian oczekuję kogoś w podobnym wieku lub pick.

Również do oddania Richard Mbah A Moute. Chętnie widziany pick.

 

Ben Gordon i Andris Biedrinis są strasznie niedoszacowani. Bardzo niskie salary, duży upside. Tylko w pakiecie.

 

Tracy nie wyląduję na FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogerowi to się trzeba odgryźć za 1939 przede wszystkim.

 

W FBX chodzi dokładnie o to samo co w FB, tzn unikać Denga, T-maca, Hinricha i JO, trejdować z bułą i obrażać Rogera? Bring it on.

Hahahaha. Łapu- capu...

 

World mi odpisał na gg, bo chyba zobaczył co piszemy w temacie. Nie będę zresztą wklejał całej wiadomości, w skrócie: nie ma czasu za bardzo, nie ma go w PL, nie ma konta na e-nba nawet. On myślał że ciągle na e-baskecie gramy :lol: Także, powodzenia Chytry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jako że karty rozdane, zawodnicy zgłoszeniu i wszystko cacy, chciałem poinformować, że przez jakiś czas będę się pojawiał bardzo sporadycznie. Z tego też powodu uprzedzam, że przez kilka dni mogę nie odpisywać na propozycje transferowe - siła wyższa wymaga ode mnie wyniesienia monitora do sąsiedniego pokoju i wyjęcia baterii z pilota do telewizora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostają u mnie chyba że ai3 odda w zamian Dwighta i Melo:

T. Evans

J. Holiday

 

Wolałby aby zostali, chociaż w razie czego nie będą deal-breakerami:

M. Conley

S. Hawes

 

Cala reszta czyli:

Andrew Bogut

Trevor Ariza

Jason Thompson

Andray Blatche

Boris Diaw

Eric Gordon

Dorell Wright

Ramon Sessions

Jeff Teague

 

jest do oddania - nie mam sprecyzowanych oczekiwań więc każdy może zaproponować co chce mądrego. Poza weteranami typu Duncan, Nash czy Kidd mogę się zastanowić nad każdym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przygarnę jakiegoś starego drogiego c***a, który ma jednak w perspektywie jeszcze z rok-dwa grania na ~45 lub więcej, jak ktoś chce zaoferować, bo sam na razie mam offseason, później przejdę do ofensywy.

 

Poza tym pozbędę się chętnie Tayshauna, Ridnoura i McGee w czasie nienajdalszym, w sezonie opierdolę każdego poza Currym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Zach już ugadany (czekam na potwierdzenie z drugiej strony transakcji), więc do opędzlowania zostają:

 

1 David Lee 27 61.70

4 Steve Nash 36 54.70

5 Jason Kidd 37 54.60

8 Jason Richardson 29 38.90

przy czym w pierwszym rzędzie wysłucham ofert za Kidda i Nasha... Miałem się specjalnie nie spieszyć z dealowaniem, ale sondaż rynku byłby wskazany. Poza tym widać spory ruch na rynku.

 

Shavlik kolejny raz za szmatę z Fa dostaje od PeWeego niezły prezent (oczywiście Billups był bez porównania bardziej łakomym kąskiem, ale i Ronem 33fp nie można gardzić). Nie wiem co jest w tym Tolliverze, ale mając go w FBX#2 zakładałem, że mój następca pośle go na FA. Teraz, jak widzę, może coś mądrego za niego wywalczyć. Szkoda tylko, że w FBX#2 nie ma PeWeego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy etap schodzenia z SC za mną.

 

Oddaję Zacha z bólem serca... ale rok temu najlepszą ofertą jaką za niego miałem był Jason Terry. Teraz mam Branda, który po słabym sezonie (i w związku z tym niskim SC) powinien się co nieco odkuć (zwłaszcza w zbiórkach i blokach)... Na dawne 55fp nie liczę, ale 45fp wydaje się być w zasięgu...

 

Może i ktoś dałby ciekawszą ofertę za Zacha, ale jakoś takowych przez 1,5 roku nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy etap schodzenia z SC za mną.

 

Oddaję Zacha z bólem serca... ale rok temu najlepszą ofertą jaką za niego miałem był Jason Terry. Teraz mam Branda, który po słabym sezonie (i w związku z tym niskim SC) powinien się co nieco odkuć (zwłaszcza w zbiórkach i blokach)... Na dawne 55fp nie liczę, ale 45fp wydaje się być w zasięgu...

 

Może i ktoś dałby ciekawszą ofertę za Zacha, ale jakoś takowych przez 1,5 roku nie było.

 

Zach + pick ? Smiejesz się z moich wymian tymczasem oddałeś Zacha w CY i pick (nieważne jaki, ważne że pick) za Branda który w każdej chwili się moze posypać, a nawet jak się nie posypie to pewnie zrobi co najmniej o 10 mniej średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.