Skocz do zawartości

FBX#3 - sezon 2009/2010


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

Links przejmuje ten zespół który został, czy trzeba go prosić??

Links sie nie odezwal, pare dni poczekalem, wiec jednak QAS (juz wczesniej werbowany w trakcie sezonu) zagra z nami. Przejmuje ostatni wolny zespol Phoenix Suns. Jego numer gg jak cos to: 9491790.

 

Postaram sie dzis w poscie na pierwszej stronie pododawac numery gg, zeby wszystko bylo w jednym miejscu, tam gdzie bedzie luka obok numeru gg oznacza ze osoba nie uzywa tego komunikatora, albo ja po prostu tego numeru nie mam.

 

Antek słyszałem że Millsap mnie pozdrawia ;]

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem wszystkim

jestem nowym GM Słonic i drużyna gdyby miała rzeczywistych lekarzy to może nawet by coś zagrała, ale zapowiada się że mi pół składu się połamie a drugie pół umrze ze starości, więc chętnie trochę odmłodzę zespół i handlować będę wszystkimi poza Devinem.

na GG odpowiadam często i chętnie, proszę jedynie o wyrozumiałość gdybym początkowo nie ogarniał zawiłości transferowych.

powodzenia i do usłyszenia.

Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wieczorem, max jutro zaaktualizuje sklady. Troche mialem problem ze skryptem, ale ms9 mi pomogl i "wszystko gra", wiec jak znajde chwile wolnego czasu w natloku przygotowan do sesji to pozmieniam i skomentuje szerzej co by nie mowic duzy trade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja napisze dlaczego zrobilem ten trade :wink: .

 

Szukalem od dluzszego czasu gracza, ktory moze pociagnac mi druzyne. Wallace mial swietny sezon, ale mam watpliwosci czy jest w stanie utrzymac taki poziom w kolejnym sezonie, a nawet jezeli to na dalszym etapie, a moim planem jest top3 w sezonie, kiedy Rubio przyjdzie do NBA z salary mniejszym od 20. Wbrew pozorom Wallace nie ma wysokiej wartosci w lidze. Latwo byloby go rozmienic na 2 graczy, ale nie o to mi chodzilo. Mam dosc szeroki sklad i chcialem go zawezic. Melo probowalem zdobyc od dluzszego czasu, ale Wira nawet nie chcial ze mna rozmawiac. 4 picku szkoda, ale to zawsze jest loteria. Udalo sie zatrzymac 3 numer i jestem z tego bardzo zadowolony - prawdopodobny wybor miedzy Cousinsem i Favorsem. Hawes mial dla mnie bardzo niska wartosc - raz robi 60 zeby pozniej przez 5 spotkan nie przekroczyc 20. Jest w contract year, ale jezeli Brockman potrafil wygryzc go z rotacji to wiele od niego nie oczekiwalem. Mozliwe, ze Cousins trafi do Sacramento i jego miejsce w rotacji bedzie jeszcze gorsze. Martin jest bardzo niepewny, ale jezeli w koncu zagra bez wiekszych kontuzji to moze byc niezlym wzmocnieniem. Gdybym nie zrobil wymiany, w ktorej oddalem o jednego gracza/pick wiecej to na FA musialby poleciec Haslem, ktory robi niewiele mniej od Hawesa, a gra duzo regularniej.

 

Wahalem sie, ale na ten moment jetem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ten trade pokazuje jak ciezko wyciagnac gracza z absolutnego topu. Rozumiem wybor pierwszego, bo musial gdzies spakowac te picki, ew graczy z konca rosteru. Moze i drogi ten Melo, ale to co by nie mowic to 16 srednia tego sezonu, do tego w stousnkowo mlodym wieku. G-Force jest fajny, ale cesto zdarzaja mu sie sezony w przedziale 60-70 niz blizej 80. Choc wyrownuje sie to przez Kevina Martina, ktory musi sie polamac. Nie mam sil i czasu oceniac tego trade'a wiecej, ale widze ze bula sie zbroi i na pewno po srednio udanym sezonie, jak wybierze dobrego goscia z czworka, bedzie w scislej czolowce za rok.

 

Troche cos tam pokombinowalem ze skryptem, wyglada to na razie nie zbyt fajnie, ale w tym tygodniu go jeszce poprawiam, bo widze pare rzeczy do ulepszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie chcial gadac" nie mialo zabrzmiec jako zarzut. Tak mi sie napisalo. Akurat Ciebie jako partnera do rozmow oceniam bardzo dobrze bo odpowiadasz na wszystkie oferty.

 

Wytlumaczyles mi, ze Gerald Cie nie interesuje i wszystko bylo w porzadku. Nie to mialem na mysli.

 

 

-----

 

Jeszcze mala uwaga. W kolejnosci draftu po wymianach jest dobra kolejnosc: ja #3, Bula #4, ale pod moim skladem mam pick Nets(#4), a nie Suns (#3).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do sprzedania u mnie:

 

2) Corey Maggette 40,30

3) Beno Udrih 37,10

4) Ray Allen 36,60

5) Michael Beasley 36,60

7) Marvin Williams 29,80

10) J.J. Hickson 23,35

11) Chris Douglas-Roberts 22,20

12) Sonny Weems 20,60

13) Leon Powe 19,05

 

za jednych będe chciał więcej , za drugich troche mniej.

nie mam picków, preferuje wymian 2-2 3-3 2-3 itd.

na gg najlepiej bo tu nie zawsze wchodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zdaje sobie sprawe, ze oferta nie jest porywajaca, ale moze ktos chetny sie znajdzie:

 

Nie oddam:

1) Carmelo Anthony 56,20

2) Brendon Jennings 40,85

11) Ricky Rubio 24,00

10) Ben Gordon 26,95

 

Niechetnie:

4) Anderson Varejao 35,65

9) Jonas Jerebko 29,25

13) Hasheem Thabeet 16,25

 

Do ruszenia:

3) Michael Redd 35,90

5) Richard Hamilton 35,10

7) Kevin Martin 39,00

8) Udonis Haslem 31,15

12) A.J. Price 17,80

 

 

Jeszcze nie wiem co zrobie z 6) Darren Collison 34,70. #3 pick do ruszenia tylko w przypadku wymiany podobnej do tej z udzialem Melo. Przy czym teraz nie jestem juz zmuszony do zawezenia skladu i nie dam rownie duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.