Skocz do zawartości

FBX#3 - sezon 2009/2010


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

w tej chwili ciężko cokolwiek przewidywać bo nie wiadomo gdzie amare będzie grał w przyszłym sezonie.

ale średnia 51,5 to z pewnością nie szczyt jego możliwości, a wg mnie to nawet mocno zaniżona średnia spowodowana pierwszą połową sezonu i powrotem po kontuzji. sam miałem go w fb i w drugiej połowie sezonu miał zdecydowanie wyższą średnią nie chce mi się teraz szukać jaka ona była dokładnie.

jak zostanie w suns to po normalnie przepracowanych wakacjach może grać cały sezon na poziomie średniej z drugiej połowy tego sezonu

ewentualne miejsca gdzie może zagrać to nix i heat może bulls innych dróg nie przewiduje

w każdym z tych miejsc może poprawić średnią:

w bulls będzie miał dobrze podającego derricka

w heat to samo z wadem

a w nixach znów będzie grał pod d`antonim czyli w systemie który dał mu jak dotychczas najwyższą średnią w jego karierze

 

ty DF sądzisz że 51,5fppg to szczyt możliwości amare?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o jego możliwości Buła, bo wszyscy wiemy, że stać go na wiele, lecz o to, że skoro latem przed CY nie potrafi się zmotywować, przygotować do sezonu, z Nashem u boku wyrobił przez cały sezon niecałe 52 fp, to przy zmianie klubu jest prawdopodobne (realne), że 60 fp stanie się wspomnieniem...

 

Mój przekaz brzmi - Amare to nie jest taki pewniak, jakim go malujecie krytykując Piotrka za wymianę. Nie ufam mu, po podpisaniu kontraktu spodziewam się braku ambicji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ciebie wirakocza nawet kosi jebnął na trejdzie w Fb i to tak jak małe dziecko

co oznacza "nawet"?

Co on jakiś głupi, upośledzony jest?jakieś gorszej katergorii?

o czym pierdolisz superpitrusiu?

wiesz jak wygladał ten trejd? co się stało po nim? czy tak chciałes pokazać jaki jesteś SUper.

Mam prawo w tym temacie wypowiadać się w sprawach trejdów i to uczyniłem, uważam że oddanie Amare z Hardenem za pakiet Antka nie jest najwłaściwsze. Jak bedzie czas pokaze. Amare to PF/C czyli deficyt a Monte obaczymy co bedzie robił jak już w Warriors wyjebią Nelsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zostałem zmuszony do wpisania się tutaj. Od razu napisze, ze nie bede pisał ze stracilem na tradzie, czy cos w ten desen. Cel był mój prosty zrzucic troche FP, pisałem do kilku osob, rozmawialem, proponowalem, bylo ciezko. Z piotrkiem nie chciałem sie za bardzo zamieniac bo wzmacniam potencjalnego rywala do zwyciestwa za rok. Ale z braku laku zrobilem trade z nim.

 

Chciałbym przypomniec ze dalej gramy o zwyciestwo, a nie prowadzimy przedszkole, czy inny gortat camp. A fakty sa jasne. Oddaje blisko 100 fp w tym sezonie i bardzo prawdopodobne nastepnym sezonie. Ellis czy bedzie Nellie czy nie zawsze bedzie +50. Jest 3 lata mlodszy od Amare. Biorąc pod uwage ze mamy 3 pozycje G oraz tylko jedna C nie uwazam przewagi w posiadaniu Centra w stosunku do Obrońcy (pamietajmy ze Monta moze grac na 4 pozycjach w fbx:g, pg, sg, util). Dalej sprawa Odoma, ktorego tu oceniacie jak by to był jakis dinozaur. Wiem, ze to rezerwowy, ale trzeba zauwazyc ze dostaje minuty w kazdej mozliwej kontuzji frontu Lakers. Kiedy Andrzejek sie wywróci w drodze do sklepu i zrobi sobie kuku na kolanku i bedzie sie leczył tygodniami ze strupem wielkosci pięciozłotówki czy tez kiedy Pawełek zlapie zapalenie gardła z powodu zbyt regularnego "darcia" mordy w meczach. Pamietajmy ze Artestowi, tez moze cos "odjebac" i choc Odom nie gra juz zbyt czesto na sf, w kontekscie ew kontuzji (zawieszenia) Agresta tez moze mu czas wzrosnac. Wiec suma sumarum majac takich kolegów Odom zawsze bedzie mial okresy +/-50fppg. A pamietajmy ze nawet jako 6th man robi ok. 35 fp , wiec jak najbardziej słusznie zajmuje miejsce w grajacej 10tce. Nie mozna go oceniac przez pryzmat 10zespolowego FB, gdzie faktycznie gosc typu Odom mniej warty, ze wzgledu na jego słaba produkcje, gdy roster Lakers jest zdrowy. Harden jest ładny, piekny, mlody ma piekna brode, ale na lata duo Durant&Westbrook bedzie tam podstawa ataku. Oczywiscie wierze ze bedzie juz niedlugo kims wiecej niz 25 fp, ale nie oczekuje od niego eksplozji, lecz czasu bedzie mial u mnie sporo.

 

Nie chce usprawiedliwiac tu pitrka, czy tez jak psialem na wstepie pisac farmazonow ze na tradzie stracilem, bo to pokaze przyszlosc. Ale imo trade jest w miare korzystny dla obu stron, ja zszedlem z sc i pozyskalem drugiego Centra, natmiast piotrek jak widze po jego ruchach zroi sie mocno na ten sezon.

 

Niewiem czemu taka nagonka na niego skoro swoj trzon zespolu (Derona, Paula czy tez Bargnaniego) pozostawil dodajac solidne utily w postaci akontuzjogennego Perkinsa, all-round Odoma oraz gwiazdę z top20 Ellisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio rozmawiałem z bulkiem na temat, aby na początku zostawć nowych GM'ów (obojętnie, czy mieli coś wspólnego z FB czy nie) w spokoju, niech wejdą w klimat FBX, poznają tajniki itp.

 

Ale tak to jest, jak przychodzi nowy typ (pozdro piotrek) i ma w bani: YEEAAAAAAAAAAH mam zespół w fbx, WIECIE CO? zróbmy jakąś wymianę, bo muszę zaznaczyć, że to mój zespół!

 

Na mnie w FBX2, też ktos się rzucił i chciał mi dać Bryanta, Billupsa za Wade'a i Aldridge'a czy coś w tym stylu. Wiem, że przejmowanie czyjegoś zespołu i brak wymian na początku oznacza, że gra się czyimś składem, no ale...

 

ale nie można przesadzać.

 

Nie chodzi mi o to, że wymiana jest nierówna (bo jest). Jedni mówią, że Monta nieobliczalny, drudzy, że 51 Amare to max, jedni zjebują drugich, czas pokażę. Ja jestem z obozu tych, którzy mówią, że Amare czekają dużo wyższe średnie niż 51, Odom będzie szedł w dół, Harden w góre.

 

Mi najbardziej przeszkadza to, że Antek, który jak pamiętamy swój skład (bez LeBrona) też stworzył za groszę i łatwo zdobył mistrzostwo, teraz jednym ruchem mam zapewnione B2B.

 

Dlaczego nikt nie pomyślał o tym, żeby nie dać mu tak łatwo wygranej? Nic do antka nie mam, ale w normalnym życiu jest hasło "Bij mistrza" a my mistrzowi dajemy w prezencie zwycięstwo w następnym sezonie, a to tylko dlatego, że piotrek sobie wkręcił, że MUSI coś zmienić.

 

Tu od razu mi się przypominają słowa DF'a, który mówił że tutaj trzeba ryzykować, żeby odnosić sukces, ja się pytam gdzie tu jest ryzyko dla antka? Przy najmniej optymistycznej wersji Amare robi 48 (nie zapominajmy, że harden jest in progress). Jakie tu ryzyko? A przecież nie mamy mu ułatwiać życia?

 

Mam nadzieje, że mnie rozumiecie, wolałbym, żeby mistrzostwo przychodziło z blood sweat and tears a nie przy jednej wymianie, od razu po zakończeniu sezonu i to od nowego GM'a, który (i tego nie wmówicie mi) nie zasmakował i nie zna klimatu FBX (nie FB).

 

Pryznam się szczerze, antek mi również zaproponował wymianę. Może ja bym cyferkowo nie stracił, ale dał bym Antkowi zawodnika, który da mu mistrzostwo, a do tego nie dopuściłem.

 

Fakt, antek bez żadnych wymian byłby mistrzem, ale inaczej by to wyglądało.

 

COME ON!!!!!!! Zet jeszcze mi mówił, że przed każdym sezonem powinno się sobie wkręcać, że jest szansa na mistrza :D no jak po tej wymianie mam to sobie wyobrażać :D

 

Mówiłem ci bulek, mi powiesz żebym nie wyciągał nic od nowych, a cała reszta rozerwie ich składy na strzępy!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej przeszkadza to, że Antek, który jak pamiętamy swój skład (bez LeBrona) też stworzył za groszę i łatwo zdobył mistrzostwo, teraz jednym ruchem mam zapewnione B2B.

 

:lol::lol::lol:

 

Tankowalem, bylem tam gdzie slonce nie dochodzi, czyli bylo dno, metr mułu i byłem ja. bylem gnojony sam przez siebie trade'ami w ktorych dostawalem 0 fp (np arenas czy manu) oddaja iggiego i innych potworów. zbieralem picki, mialem srednie ponizej 30 fp. A potem w lato z tej gromady pickow zaczołem lepic sklad. Nie zebrałem swojego skladu w tradzie z Ronniem czy innym leszcem. Powoli piołem sie i trochę mnie obraza pisanie ze stworzylem swoj sklad za grosze, to tak jak by bylo podwazanie moje umiejetnosci. Dobra co ja tu bede odp na takie posty.

 

btw, jak yobi masz mozliwosc to zobacz jaki mialem sklad jak przejmowalem ten zespol, gdzie ron artest to był moj najlepszy gracz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru się tu kłócić,jedni twierdzą że trade był okej,drudzy że nie.Czas pokaże jak jest.Temat uważam za zamkniety w moim przypadku,a będziemy komentować po sezonie.

 

Na jednych trejdach się wychodzi lepiej na drugich gorzej;) jak w życiu,skoro zjebałem to będe miał nauczke.

Ze swojej strony moge jedynie przeprosić tych których uraziłem w poprzednich postach;).

 

Ps.Do Kosiego nic nie mam,nie wiem jak gra (a to "nawet" nie miało żadnych podtekstów, było napisane przypadkowo)

 

Zajebiście że cos sie dzieje ;) już mi sie podoba;) :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopoki Ellis jest w szalonych warriors, dopóki swoje +50 bedzie walić.

 

Ja sam go pozyskałem w FbX#1 i nie uważam, zebym zrobił jakis mega bład.

 

Jedynym problemem jest jego łamliwośc. A Odom to na dzien dzisiejszy pewniak i na emeryture sie raczej nie wybiera. Harden ma fajna brodę, ale za to fpg nie przysługuje :D

 

Fakt jest jednak faktem, z czasem harden bedzie mogł liczyc na wiecej minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antek proszę cię, śmiejesz się, a wczoraj ewidentnie dałeś mi do zrozumienia, że wyruchałeś kogoś w tradzie nowitzki <-> harris. Szczerze nie znam twojej drogi from zero to hero, ale dla upewnienia wolałbym, żeby mi ktoś to potwierdził, bo ja jestem tomasz niewierny. No chociażby ten trade z Nowitzkim pokazuje, że po części mam rację

 

Więc nie szalej tak bardzo, bo jeszcze wszyscy uwierzą w to co mówisz i będą w błędzie.

 

A ja od razu chcę sprostować, że nie podważam twoich umiejętności. Mogę nawet ci powiedzieć, że jesteś dobry xD

 

Ale łatwiej jest podejść nowego, tutaj nie zaprzeczysz. Nie lubię jak ktoś wykorzystuje szansę wciskając kit. Pamiętam jak jeszcze ty mi wkręcałeś, że fajnie będę miał, jeśli zagrają u mnie Ellis i Curry, bo oni są z Warriors i będzie fajnie. Pleeeeease. Ja wiem, że pewnie masz o mnie zdanie takie jakie masz, ale już wyrosłem z takich argumentów, że "fajnie będzie mieć kogoś"

 

A tak ogólnie, to mi nie chodzi o twoje poprzednie sezony, tylko o ten ostatni. Do ciebie nic nie mam, tylko nie lubie nierównych wymian, które dają miejsce na czubie.

 

Innymi słowami, jeśli od początku udowodniłeś, że jesteś dobrym GM, to takie wymiany jak ta rzucają na ten zajebisty obraz spory cień, bo ułatwiasz sobie drogę -> to moje skromne zdanie

 

I BŁAGAM WAS WSZYSTKICH: NIE yobi, tylko OBI!!!!!! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obi, jak juz starasz sie pokazywac nasze prywatne rozmowy nt trade;u. to jak juz je pokazujesz to pokaz w calosci.

 

Oferowalem Ci Montę Ellisa + Lamara Odoma(lub Aarona Brooksa) za Iguodalę.

 

Wiec nie powinienes teraz narzekac, bo sam mogles byc na miejscu Piotrka. Bylo brac z pocałowaniem ręki,a nie teraz narzekac.

 

Trade z Harrisem mi sie udal, ale moge tez napisac, ze oddalem Tyrek'a Evansa z Odomem za polamanego Boguta. Wiec tez stracilem, tak to juz jest jak sie oddaje picki o ktorych wartosci sie do konca nie wie. W ten sezon dalem 3ci pick (Cousins, Favors) z Ripem Hamiltonem za Odoma. Po prostu masz do mnie jakies dziwne pretensje, ja po prstu swego czasu strasznie zainwestowalem w picki, co jak sie okazalo sie drogą sluszna, gdyz sa one pozniej niezwykle cenne. Zamiast pisac jakies pierdoly i wyciagac pojedyncze trade'y popatrz na całokształt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wasza racja

 

Jak mam lubić takie wymiany, kiedy ciągle na nich tracę? xD i zgadzam się, będę wniebowzięty kiedy kogoś wyrucham.

Bo jak dla mnie to jest niewykonalne przeprowadzić w miarę uczciwą i równą wymianę dla obu stron (postaram się dojść do perfekcji)

 

Antek, nie chodziło mi o ostatnią rozmowę, tylko o jeszcze inną, wcześniejszą.

 

Iguodala >>>>> Ellis dla mnie

 

Ja na nic nie narzekam, nie pasuje mi tylko kilka rzeczy, jeśli wszyscy są nadal zadowoleni to w porządku, postaram się też nie reagować na to w przyszłości.

 

Wymiana przeszła, był mały niesmak, ja zapominam o wszystkim i koniec.

 

Nie chce ktoś dać mi jakiegoś picku z pierwszej 10?

 

P.S.

Dobra może jak za kilka dni, to sobie jeszcze raz poczytam to zmienie zdanie, taka była moja pierwsza reakcja. Dokładnie dzień po tym, jak ostrzeżono mnie, żeby zostawić nowych ludzi w lidze w spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obi nie udawaj swietego :wink: . Jak zaczynalem rok temu gre, dostalem od Ciebie propozycje trade'u jakiego jeszcze w zadnej lidze nie widzialem. Jak komus sie udaje trade to zalujemy, ze sami czegos podobnego nie zaproponowalismy. Kazdy ma swoja wizje druzyny i ciezko jest sie o to klocic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.