Skocz do zawartości

FBX#3 - sezon 2009/2010


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

jest deal między mną a wirakoczą

 

hawks opuszczają: brandon roy, stephen jackson i thabo sefolosha

 

pacers opuszczają: carmelo anthony, rashard lewis, shane battier i flip murray

 

wira schodzi z salary

mi pozostaje w normie

buła to chyba pierwszy w miarę sensowny trejd jaki u ciebie widzę! jesteś chory? ożeniłeś się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.

A jeszcze Zecik dodam że cały props wyszedł od Buły i ja nic nie zmieniłem w nim. NIe wiem jakąś słabość do niego mam. Miałem nie sprzedawać Melo, ale Brandona Roya też bardzo lubię i jakoś wyżej w hierarchii u mnie stoi. do tego S_Jax który ma SG/SF/PF (pewnie po tym sezonie zostanie mu SF/SG) ale daje to jakąś większą możliwośc rotacji podobnie jak Brandona Roy też sporo znaczyków przy nim. Lewis zagrał słaby sezon a Battiera miałem wyjebac na FA by zejść z Salary podobnie jak Murraya.

No to wychodzi na to że nie sprzedam tylko Evansa i Denga (wątpię by na niego zresztą jakiś popyt był).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozyskam GUARDA za:

a) Lamara Odoma, który bedzie wazył max 20.65

B) Lamara Odoma wraz z Arronem Afflalo, ktory bedzie wazył max 30.25

 

Jak widac, mozna u mnie sporo zyskac (w kontekscie fp) nie oddawajac za duzo, jak macie pomysły to walcie.

Nieaktualne :!:

 

Jest DEALmiędzy mną a piotrkiemsuper, nowym GMem legendarnych Seattle SuperSonics.

 

Amare Stoudemire + James Harden -> Los Angeles Lakers

 

Monta Ellis + Lamar Odom -> Seattle SuperSonics

 

Ogolnie po tym tradzie moja salary cap spada do 465.1. Czyli sporo "zyskuje" i zblizam sie do dopuszczalnego limitu. Dwa pozyskuje back up dla Boguta albo mowiąc lepiej pozyskuje drugiego centra w osobie Amare. Trzy: pozbywam sie forwarda, ktorych mam naprawde duzo, choc bardzo cenie sobie w fbx Lamara Odoma. Ale jednak posiadam duo Nowitzki&James oraz ze wzgledu na salary cap wolalem zostawic Amira Johnsona z Paulem Millsapem, wiec Odoma opłacało sie sprzedac łatajac przy tym inne dziury.

 

btw, chetnie sprzedam Afflalo za Guarda o salary cap do 19.5 lub mniej chetnie Aarona Brooksa za Guarda o salary cap do 37.35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam:).Mam nadzieje ze Ms9 zamieni mi w najbliższym czasie nazwe z sonics na Sacramento Kings;)

 

Myśle że ta wymiana to dobry krok w przybliżeniu się do czołówki.Amare chciałem oddać bo myśle że te 51,5 Fp to już max jaki może wyciągnąc,a Ellis pomimo tego że kontuzjogenny to nieobliczalny.Odom jeszcze kilka lat pogra na solidnym poziomie 40Fp więc skoro trafiła się okazja to czemu nie skorzystać.

 

Jedynie Paul,Deron i Monta,Bargnani nie do oddania,o reszte możecie pytać,bo z chęcią potrejduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że się nie pospieszyłem z wnioskiem o zmianę GM-a w FBX#1, bo kolega Piotr pewnie by już zdążył wspomóc Shavlika...

 

Jego już wspomogłem w Fb 3,dlatego następny sezon zagra w Fb 4;).Wira??wchodzisz w zaklad że przejebiesz ze mną???Antek i tak jeszcze musi zejsc z salary,wiec 1 lub 2 trejdy bedzie musial zrobic.

 

A Ciebie wirakocza nawet kosi jebnął na trejdzie w Fb i to tak jak małe dziecko.Przejebałeś awans,więc daruj sobie komentarze,a pokaż co potrafisz w następnym sezonie.

 

Lu-swoją drogą ani gra w fbx 1 ani w fbx 2 mnie nie interesuje więc możesz być spokojny.chyba bym musiał zwariować żeby zagrać w Fbx1 lub Fbx2 gdzie każdy myśli że jest najmądrzejszy...

 

aha,każdy jest kowalem swojego losu.Z antkiem nie ma nikt szans przez kolejne kilka lat,więc nie wiem na co wy liczycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.