Skocz do zawartości

[2038] Power Rankingi itp


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Alonzo napisał:

Caboclo? Ze swoimi wyśrubowanymi 3,8pkt.? Cóż za potwarz dla Wielkiego Tracyego? :( 

póki piłka w grze nie można go skreślać 

 

7 minut temu, Alonzo napisał:

.. a miałeś tam o niego dbać.. Myślałem, że jak pisałeś o kulturze organizacji Drapieżnych Jastrzębi to na poważnie.. :( 

 

no dbam o niego, dostaje solidna wypłatę co miesiąc 

 

3 minuty temu, Koelner napisał:

Qcin-poważny-godny-kultura lol

Koelner-poważny-contender-playoffs-lol

 

4 minuty temu, elwariato napisał:

cabocloc to przyszlosc tej ligi ... albo zeby nie byc takim czarnowidzem to chociaż Hawks

pogadamy młody kurwiu jak kiedyś zagrasz chociaż w Finale konferencji. Ja jestem mistrzem Zachodu z Blazers, wiec japa tam i ustaw się w kolejce z innymi przegrywami, a nie krytykujesz tutaj Wizjonera z Hawks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

i to chyba z 8 seedu! na pewno z 8 jechaliśmy Goldenow.

Trio Rajon-Francise-Bynum na stałe wpisało się w kroniki drużyny z Oregonu. 

Tak jak teraz Elfrid-Jusuf-Cousins wpisze się w historie Hawks.

 

Piękna karta historii simki!

Simon Cowell GIF by America's Got Talent

Dołączyłeś do innego wicemistrza Julekstep :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Alonzo jak wchodzi głęboko z wazeliną wieloletniemu tankerowi. 

Widać, że kolesiostwo i cała gadka o kultury organizacji to wydmuszka dla gawiedzi, coś jak Bąkiewicz gadający o patriotyzmie. 

looool, jak Blazers których wziąłem chyba tylko 2 razy nie grali w PO a największy prospekt jakiego miałem z draftu to Danilo Gallinari. 

 

23 minuty temu, Alonzo napisał:

 

Dołączyłeś do innego wicemistrza Julekstep :P 

tyle ze ja przegrałem z legendarnymi Wizards po   najlepszych Finałach w historii, a nie z jakimis Randomami z Zachodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Alonzo jak wchodzi głęboko z wazeliną wieloletniemu tankerowi. 

Widać, że kolesiostwo i cała gadka o kultury organizacji to wydmuszka dla gawiedzi, coś jak Bąkiewicz gadający o patriotyzmie. 

Qcin to swój chłop 👍 Tankowanie dla niego to kwestia trzeciorzędna przy możliwościach wymian, które u niego są priorytetowe.

Natomiast co do wydmuszki kultury organizacji GMa New Orleans - pokazałeś to zbyt wiele razy by można tu było Tobie zaufać. Dobrze, że w simce nie ma głosowania, tylko jest silnik który losuje wg swoich algorytmów. W BeGM sprawdziłem sobie głosy na Terancea Manna i nie śmiałem się, a byłem zdegustowany. Jeszcze byłeś na tyle bezczelny, że uzasadniałeś z d.. jakimś shitem dla debili swój głos na Pistons, gdzie dawali mu 300k więcej na całym 4-letnim kontrakcie.. Mojemu RFA, którego rok temu od razu po pozyskaniu z .. Detroit uczyniłem RFA by nie grał za marne 1,8mn$. Przeprosisz publicznie za brak szacunku dla kultury organizacji, czy dalej będziesz bredził te farmazony panie Bąkiewicz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kuba2419 napisał:

1884306609ab59897fc1c9fbdbd6b1a0.png

rozumiem ze simowane skladami 'na teraz'?

48 minut temu, Qcin_69 napisał:

tyle ze ja przegrałem z legendarnymi Wizards po   najlepszych Finałach w historii, a nie z jakimis Randomami z Zachodu

Magic Spurs to najlepsze finaly w historii simki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.