Skocz do zawartości

[2038] Power Rankingi itp


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, kuba2419 napisał:

Nie sądziłem że @julekstep dasz Rockets tak wysoko 😅 liczyłem na jakieś top8

no ekipy z zachodu dostają boosta, bo ktoś jednak musi wygrać drugą ligę

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

walka dobra ze złem. 

Na szczęście zakończona happy endem

pls

walka kultury organizacji z cyganerią

niestety jak zwykle dobrym się oberwało :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Nie ma faworyta w takim razie, bo nie widzę wielkiej różnicy w poziomie 19 rzekomo Hornets, a pierwszych Magic. 

Swoją drogą na 10 simek Magic, ani razu nie zostali u mnie mistrzem, rzadko kiedy robili nawet finał konferencji, także to są bardzo pobożne życzenia Julka. 

niech ludzie sami ocenią

czy chcą słuchać wieloletniego eksperta z udokumentowaną kulturą organizacji i rekordem jeśli chodzi o ilość awansów do PO z rzędu

czy może jednak GMa który dał maxa DeRozanowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

niech ludzie sami ocenią

czy chcą słuchać wieloletniego eksperta z udokumentowaną kulturą organizacji i rekordem jeśli chodzi o ilość awansów do PO z rzędu

czy może jednak GMa który dał maxa DeRozanowi

DeRozan zaliczył dwa bardzo słabe campy z rzędu, ale spokojnie taki klub jak Hornets szanuje swoich graczy i wciąż wierzy w ich rozwój. 

Obawiaj się lepiej Klaya, bo gość po tych campach wszedł w ofensywie co najmniej poziom wyżej :)

A moi rezerwowi to w niejednym teamie by byli starterami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

DeRozan zaliczył dwa bardzo słabe campy z rzędu, ale spokojnie taki klub jak Hornets szanuje swoich graczy i wciąż wierzy w ich rozwój. 

Obawiaj się lepiej Klaya, bo gość po tych campach wszedł w ofensywie co najmniej poziom wyżej :)

A moi rezerwowi to w niejednym teamie by byli starterami :)

no właśnie szkoda Klaya i jeszcze bardziej Okafora -> bądź człowiekiem daj mu o coś pograć i oddaj go do Magic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, julekstep napisał:

5. Nuggets -> Tutaj pewnie zaczną się głosy oburzenia i niedowierzania....ale ja już widziałem kiedyś ekipę w analogicznej sytuacji (po latach tanku wchodzimy do walki o wszystko mając najmocniejszy 'na papierze' skład) i widziałem jaka kupa z tego wyszła. Nuggets są potężni, nawet udało im się dość fajnie obsadzić pozycje 1 i 2, dając im elastyczność jeśli chodzi o taktykę (tak na oko to mogę z powodzeniem grać i balanced i inside, pewnie nawet outside), ale mam nadzieję że w tym roku jeszcze zapłacą frycowe, kiedy ich przyszłe gwiazdy będą zbierać doświadczenie.

W tym sezonie chłopaki będą się zgrywać. Nic nie muszą. Niech rozwijają swoje umiejętności. Liczę po prostu na jak najlepszy bilans. 50w powinno być do wyciągnięcia.  Na zachodzie Spurs i Rockets wyglądają w tym momencie na mocniejszych od Nuggets. Natomiast jeżeli uda się zrobić jakieś ciekawe wzmocnienie, to może zaatakujemy finał :)

4 minuty temu, kuba2419 napisał:

Jak miał ocenić na aktualnych taktykach jak na stronce widać jedynie sklad z zeszłego sezonu 🙃

Można ustawić optymalne wedle swojego uznania. Mniej więcej wiadomo, jak to u kogo wygląda. Gierka natomiast lubi ustawić to totalnie od czapy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krzemo napisał:

A ustawiałeś wszystkim taktyki ? Bo na rekomendowanych to ciężko oceniać. 

Aż tak ambitny nie byłem, ale jakiś obraz daje.

Zwłaszcza, że Magic nie mają jakiś wielkich alternatyw do gry.

Wall - Francis - Love - O'Quinn - Jordan i dwóch najlepszych rezerwowych w osobach Speightsa i Fourniera? Nie mówię, że ten skład nie może namieszać, bo czuć trochę bezkrólewie w tym sezonie, ale nie widzę Magica w pierwszym tierze faworytów. Ten zespół równie dobrze, może nerwowo bić się o Playoffs.

@Krzemo komputer ustawia taktykę dla Magic:

Wall - Francis - Love - Speights - Jordan

Smith - Fournier - Fournier - O'Quinn - O'Quinn

Fast - Always - often - outside

Ile tu julek może zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, MarcusCamby napisał:

skład ASG

Irving (CP3) - Butler (Dragic) - LeBron (A. Davis) - Brook Lopez (Josh Smith) - Robin Lopez (Zach Randolph)

Rose (Curry) - Westbrook (Harden) - Love (Deng) - Al Jefferson (STAT) - Chandler (Okafor)

Gypyy.jpg.519f3cf9b90a8743450568fd6dd5f37e.jpg

Nawet nieźle wyszła ta simka dla Magic :)

Mistrzem zostali jednak Pacers @elwariato

Ustawiłeś mi taktykę?

Przy ustawionych taktykach wszystkich drużyn (w większości są oczywiste) na próbie 40 simek SAS mają średnią 57W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.