Skocz do zawartości

[2038] Power Rankingi itp


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

skład ASG

Irving (CP3) - Butler (Dragic) - LeBron (A. Davis) - Brook Lopez (Josh Smith) - Robin Lopez (Zach Randolph)

Rose (Curry) - Westbrook (Harden) - Love (Deng) - Al Jefferson (STAT) - Chandler (Okafor)

Gypyy.jpg.519f3cf9b90a8743450568fd6dd5f37e.jpg

Nawet nieźle wyszła ta simka dla Magic :)

Mistrzem zostali jednak Pacers @elwariato

milo ze chociaz w probnej majster, ale podwazam trochę te tezultaty, Nets z 16 wygranymi brzmi malo realnie😄😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czas na jedyny prawilny i słuszny ranking:

Tankerzy:

29. New Jersey Nets – raczej niezagrożone pierwsze miejsce w rankingu, choć muszą się pilnować przed Lakersami. W taktyce do perfekcji brakuje jeszcze gry Inside, ale ogrywanie młodzieży przebiega tam na odpowiednim poziomie.

28. LA Lakers – tu taktyką jest brak taktyki.. tzn. czołową opcja ofensywną jest nadal grający już od jakiegoś czasu w Denver Suger Ray. Nie przeszkadza to Zachowi Randolphowi notować bardzo fajnych stats i zagrać w All Star Game. Jeszcze z 25 meczy i pasowałoby go spacyfikować by tank był idealny i można było jeszcze nawiązać walkę z Nets.

27. Atlanta Hawks – tu mam na tym samym poziomie o ironio byłą i aktualną drużynę Qcina, ale oddajmy królowi co królewskie. Qcin niemal perfekcyjnie (tu trochę Cousins przeszkadza – ale jeszcze tylko 25 dni) z drużyny playoffowej zrobił tankera. Serce boli, że Tracy McGrady gra tak mało.. Pytanie, czy Arensa zostanie wymieniony, czy będzie o niego bitwa na Waivers.

26. Portland Blazers – w sumie to ciężko powiedzieć, czy Blazers tankują, czy nie, ale mogą jeszcze powalczyć z Warriors i Knicks jak się uprą. Perspektyw na ten sezon nie ma jednak żadnych.

25. Golden State Warriors – tank idealny nie jest, bo jednak trochę tego młodego talentu już mają, ale GM dzięki bogatemu doświadczeniu powinien jeszcze przeskoczyć Blazers.

Liczymy na top3 w losowaniu w loterii draftu:

24. New York Knicks  - z szacunku do #kulturyorganizacji nie dałem ich w gronie tankerów, ale mają tam bardzo blisko. Kompletnie im nie wyszedł ten sezon, już nie bardzo rozumiałem wymiane Biyombo, a później było coraz gorzej.. Niepotrzebnie oddawali Roya, po co był ten Griffin..? – pojęcia nie mam..W drafcie pewnie GM będzie szukał jakiegoś dobrego scorring guarda, choć Austin Rivers wymiata w dwóch dotychczasowych meczach.

23. Miami Heat – nie doceniałem ich, ale nasza Pani GM dzielnie walczy i dopiero teraz sprzedała Piercea. Widać poszukiwanie odpowiedniego ustawienia – coraz fajniej gra Dinwiddie, Bertans nie jest takim kasztanem za jakiego go miałem, a Boban obok Bosha (nie było go w ASG.. skandal!!!) to ciekawy pomysł.

22. LA Clippers – sezon zaczęli z kopyta, ale bardzo szybko dostali od simki strzała zwalającego z nóg. Mimo wszystko GM się nie poddaje i walczy sprowadzając doświadczonych guardów Tinsleya i Marburego. Tu może być team na 30-35W – z uwagą będę obserwował ich grę. Młodego talentu jest tu sporo i z pewnością spawią w tym sezonie jeszcze nie jedną niespodziankę.

21. Milwaukee Bucks – mam wrażenie, że oddanie Redicka za Bojana było pogodzeniem się z tym, że w tym sezonie playoffów nie będzie. Szkoda – ciekawy team balansujący odkąd pamiętam na granicy playoffs. Wydaje się, że brakuje tu jednak drugiej opcji ofensywnej do pomocy Conleyowi. Czy kims takim będzie Bojan? – o tym pewnie przekonamy się dopiero w kolejnym sezonie.

20. New Orleans Hornets – soft przebudowa GMa nawet mi się podoba, choć oddanie Okafora grzebie ostatecznie szanse na playoffs w tym sezonie. Pozyskanie Lawsona to kradzież w biały dzień – Hornets mają jednak wreszcie dobrego rozgrywającego i już w tym sezonie powinni sprawić tym składem parę niespodzianek – no chyba że GM jak ma to w zwyczaju postanowi ogrywać młodzież i posadzi na liście injury swoich podstawowych graczy od Day 90.

Walczymy o playoffs:

19. Sacto Kings – maja szanse na mocniejszą druga połowę sezonu i jeszcze włączenie się do walki o playoffs. Szanse może nie za duże – ale ktoś zawsze w simce znienacka przyatakuje – czemu nie oni? Francis i Marc Gasol to solidny duet wspierany przez młodych Middletona i Schrodera oraz byłego 6th mana Powe. Okolice 50% W/L mogą dać im playoffy.

18. Detroit Pistons – GM w połowie sezonu wreszcie ustawił taktykę i skład, co powinno (ale wcale nie musi)  zwiększyć szansę Pistons na playoffs. Podkoszowy duet Jefferson/Chandler wspierany na rozegraniu przez Nelsona jest w tym sezonie niewiarygodny. W sumie Pistons to jedyny team, który może napsuć krwi top8 z tej słabszej Konferencji.

17. Dallas Mavs – okazuje się, że wbrew teoriom spiskowym, że to trudny grafik z teamami ze Wschodu utrudnia Dallas awans do playoffs to wierutna bzdura. Dallas są na swojej ulubionej 9 pozycji w Konferencji. Duet Rudy Gej i Piękny Ryszard wspierany pod koszem przez Odena dzielnie jednak walczy i obaczymy jak im pójdzie druga część sezonu, bo jak ktoś ma wspoczyć do top8 na Zachodzie, to właśnie oni.

16. Indiana Pacers – tam było w tym sezonie tak dużo zmian, że nawet nie chce mi się tego analizować. Aktualnie jest też Pierce (ale może jeszcze trafić do Spurs). Ostatecznie maja aktualnie Josha Smitha, ale brakuje jakiegoś solidnego klocka pod koszem – cała nadzieja w Pablo, że jeszcze tam cos poprawi. Jednak Indiana to bardzo solidny team od zawsze i niewygodny przeciwnik  w playoffs dla każdego.

15. Memphis Grizzlies – stracili Barnesa, który dawał im sporo scorringu na ponad 30 dni, co z pewnością zaboli. Pytanie, czy Mo Williams udźwignie to jako druga opcja? Solidny team, ale cały czas brak głębi.

14. Utah Jazz – udało się pozyskać solidnego pg do s5 co znacznie poprawia ich sytuację. Skład jest jednak bardzo wąski, co niesie za sobą spore zagrożenie na wypadek kontuzji kogoś istotnego. Niby podobnie jak Grizzlies powinni być w playoffs, ale trzeba pamiętać o Mavs za plecami.

13. Cleveland Cavs – tu również mamy raczej pewniaka do playoffs, ale jak wiadomo kontuzje mogą zburzyć każdemu plany, a oni muszą chuchać i dmuchać zwłaszcza na Erica Gordona. Co ciekawe team, który miał mieć teoretycznie silną defensywę i taką sobie ofensywę ma bardzo dobrą ofensywę i słabą defensywę.

Playoffs teamy:

12. Dumni Seattle SuperSonics – właściwie tylko kontuzja Brooka utrudniłaby mi awans do playoffs (Julek nie czytaj tego!), mam dość solidną głębię więc poza tym powinienem sobie poradzić. Terminarz w drugiej części sezonu również nie jest wybitnie wymagający, zatem liczę na solidną drugą część sezonu i zakręcenie się koło 50W. Poza tym wrodzona skromność (by nie zapeszać) nie pozwala mi umieścić się w gronie contenderów.

11. Denver Nuggets – talentu jest tam tak dużo, że awans do playoffs mają raczej pewny, choć spodziewam się lekkiej zadyszki u tej bardzo młodej i niedoświadczonej jeszcze drużynie. Doświadczenie ma za to ich GM – zatem to będzie team groźny dla każdego.

10. Philly 76ers. – tu również po ustawieniu taktyki przez GMa przestał mi się dwoić w oczach Jennings, a i okazało się, że mógł tez zadebiutować pozyskany za MLE PJ Tucker. Skoro GM jest aktywniejszy – możliwe jest tu jeszcze jakieś wzmocnienie przed playoffs, by Kobe mógł jeszcze powalczyć.

9. Washington Wizards – niespodziewanie dobra pierwsza część sezonu – a miało być słabiej, bo niby cięższy terminarz.. Mam jednak wrażenie, że drużyna gra nieco ponad stan i w drugiej części sezonu trochę wyhamuje. Choć duet Bledsoe/Beal wygląda zacnie.

8. Phoenix Suns – tu również nadspodziewanie dobra pierwsza część sezonu, choć teoretycznie pod koszem poza młodym Biyombo szału nie było. Dodatkowo GM wzmocnił ławkę fajnym Amirem Johnsonem – bo tam te Hollinsy i Simsy grały ponad stan.

Contenderzy:

7. San Antonio Spurs – daję ich na końcu w tej grupie, bo jeszcze ciężko powiedzieć jakim składem przystąpią do playoffs, ale Pablo lekceważyć tu nie można. Żeby coś więcej powiedzieć, wrócimy tu po Day 100.

6. Orlando Magic – niby ch##jowy team, ale nawet w poprzednim sezonie Julek tymi kaszalotami był bliski finału i faktycznie gdyby nie ta kontuzja Lovea, mogło być różnie.

5. Minnesota Wolves – tu również szacuneczek dla GMa, który sezon w sezon potrafi walczyć o najwyższe cele. Skład solidny jak zawsze – więc lekceważyć Soty w wyścigu po tytuł nie można.

4. Boston Celtics – Westbroży (popularny Brickogibon) jest simkowym potworem i pomimo, że nie jestem entuzjastą rozmienienia Lawsona na drobne, to na pg może być nie do powstrzymania. Trza pamiętać, że jest tam cały czas Gerald Wallace, a czy Redick to odpowiednie wsparcie – okaże się.

3. Chicago Bulls – bardzo utalentowany i cały czas rozwijający się team, ale mam wrażenie że na decydująca walkę w playoffs czegoś im zabraknie. Nabytki Bulls z draftu cały czas się rozwijają, ale brakuje mi tu jakiegoś weterana z topki simki.

2. Houston Rockets – teoretycznie najlepszy team Zachodu (choć powszechnie wiadomo, że najlepszym teamem Zachodu są łamiący wszystkie exelowo-matrixowe kody Dumni SuperSonics). Wydają się mieć wszystko (poza tym, że nie są z Seattle) żeby znów walczyć o mistrzostwo – liderów, weteranów, głębię i co najważniejsze – są z Zachodu!

1. Toronto Raptors – GM poszedł all in mając w składzie Stepha. S5 Raptors równie dobrze mogłoby grać w All Star Game – taki to potwór. Mieliśmy już kilka sezonów takiego potwora w Orlando i wiadomo jak się to zakończyło – wicemistrzostwo! – uważam, że tradycję należy kultywować, zatem.. 😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

(...)

23. Miami Heat – nie doceniałem ich, ale nasza Pani GM dzielnie walczy i dopiero teraz sprzedała Piercea. Widać poszukiwanie odpowiedniego ustawienia – coraz fajniej gra Dinwiddie, Bertans nie jest takim kasztanem za jakiego go miałem, a Boban obok Bosha (nie było go w ASG.. skandal!!!) to ciekawy pomysł.

(..)

numerek 23 coś wam mówi? to nie jest przypadek..... przyszły sezon jest heat 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Alonzo napisał:

1. Toronto Raptors – GM poszedł all in mając w składzie Stepha. S5 Raptors równie dobrze mogłoby grać w All Star Game – taki to potwór. Mieliśmy już kilka sezonów takiego potwora w Orlando i wiadomo jak się to zakończyło – wicemistrzostwo! – uważam, że tradycję należy kultywować, zatem.. 😏

ej u mnie wtedy 4 graczy z s5 GRAŁO w ASG więc pls

NIE TA LIGA :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kuba2419 napisał:

Nowy komisz pokusił się o simke sezonu i wyszło że Rockets ogrywają w finale Bulls 4-2 😎 Magic to first exit team właśnie z Bulls a ROTY został Aaron Gordon 😅 później wrzucę screena xD

A na jakim etapie playoffs zostali przez pasiaków oszukani Dumni SuperSonics? 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. a miałeś tam o niego dbać.. Myślałem, że jak pisałeś o kulturze organizacji Drapieżnych Jastrzębi to na poważnie.. :( 

Teraz, Koelner napisał:

Jak taki wielki to czemu go potraktowałeś jak piłkę od rugby? :P

Nie mieliśmy dla Tracyego odpowiedniej ilości minut i chcieliśmy mu umożliwić grę w jakimś poważnym klubie, a Qcin wydawał się człowiekiem godnym zaufania.. 

.. który szanuje kulturę organizacji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

 

Nie mieliśmy dla Tracyego odpowiedniej ilości minut i chcieliśmy mu umożliwić grę w jakimś poważnym klubie, a Qcin wydawał się człowiekiem godnym zaufania.. 

.. który szanuje kulturę organizacji..

Qcin-poważny-godny-kultura lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.