Skocz do zawartości

San Antonio 50 Years Spurs 2022/23


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, RappaR napisał:

Polska nie jest żadną jego ojczyzną.

 

2 godziny temu, Dziuseppe napisał:

tylko Anetka go z Polską łączy. Pewnie mama kazała w kadrze PL grać to się zapisał🤣

niestety, ten posrany Sochan zdaje się że całkiem nieźle mówi po polsku, wrzuca na swojego twitta zdjęcia z meczów polskiej kadry itd (jak je ogląda na lapku! a mógłby siedzieć na netFlixie) , a przecież Polska nie jest jego ojczyzno i tylko Anetka mu kazała! maminsynek & ogólnie fchooj dziwny gość, podejrzane!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RappaR napisał:

Lol. Schroeder ma ojca z Afryki, ale urodził się i wychował w Niemczech.

Sochan z Polską ma tyle związku, że mama jest Polką, ale całe życie spędził na zachodzie i Polska nie jest żadną jego ojczyzną.

A to dla mnie powinno być kryterium wyboru reprezentacji. 

Zapewne masz, jak każdy z nas, znajomych, którzy wyjechali na wyspy, do Danii czy Norwegii. 

Tam osiedli na stałe, urodziło im się dziecko które uczą polskiego, utożsamiają się, i to dziecko z Polską

 

Weź im powiedz, że skoro im się dziecko urodziło w Danii to nie jest Polakiem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rw30 napisał:

niestety, ten posrany Sochan zdaje się że całkiem nieźle mówi po polsku, wrzuca na swojego twitta zdjęcia z meczów polskiej kadry itd (jak je ogląda na lapku! a mógłby siedzieć na netFlixie) , a przecież Polska nie jest jego ojczyzno i tylko Anetka mu kazała! maminsynek & ogólnie fchooj dziwny gość, podejrzane!!!!

Dokładnie, to jest tak indywidualna kwestia (kto kim się czuje), że ciężko w ogóle o tym dyskutować. Może lepiej mu grać dla PL niż UK, może czuje się związany z Polską, c*** wie. 

Inna sprawa, że trzech najlepszych koszykarzy to Sochan (wiadomo), Lampe (Szwecja -> Hiszpania -> NBA) i Gortat (jako nastolatek wyjechał do Niemiec), tak że nasz wkład w wychowanie polskich NBA-zawodników to Gorti grający z rok w Łodzi i bench warmer Trybański, w tym sensie faktycznie biednie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rw30 napisał:

niestety, ten posrany Sochan zdaje się że całkiem nieźle mówi po polsku, wrzuca na swojego twitta zdjęcia z meczów polskiej kadry itd (jak je ogląda na lapku! a mógłby siedzieć na netFlixie) , a przecież Polska nie jest jego ojczyzno i tylko Anetka mu kazała! maminsynek & ogólnie fchooj dziwny gość, podejrzane!!!!

Ja oglądam gale holenderskich zawodników, robi to ze mnie dutcha?

Gość urodził się w USA, prawie całe życie spędził w UK, by jako 17 latek polecieć do USA. 

Jeśli faktycznie czuje się Polakiem - to tak, fchooj dziwny gość.

 

2 minuty temu, josephnba napisał:

Zapewne masz, jak każdy z nas, znajomych, którzy wyjechali na wyspy, do Danii czy Norwegii. 

Tam osiedli na stałe, urodziło im się dziecko które uczą polskiego, utożsamiają się, i to dziecko z Polską

 

Weź im powiedz, że skoro im się dziecko urodziło w Danii to nie jest Polakiem 

 

Nie muszę im mówić. Sami to wiedzą. Mam kumpla, który wrócił za żoną do Polski z UK, ale tam spędził większość życia w tym najważniejsze lata i się ma za Anglika.

Zresztą no - spotkałem sporo osób wychowywanych z polskich rodziców zagranicą - żaden z nich się nie ma za Polaka. 

9 minut temu, rw30 napisał:

ten posrany Sochan zdaje się że całkiem nieźle mówi po polsku,

Po angielsku też mówi całkiem nieźle. Gdybym nie wiedział lepiej, sądziłbym, że mówi jak native speaker

W c*** dziwne, co nie? Gość się marnuje w NBA, a mógłby zostać światowej klasy lingwistą !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, josephnba napisał:

Weź nie pierdol 

 

Ciekawe czy Niemcy też się tak nabijają ze schrodera 

Nikt tu nie robi z niego gwiazdy, chyba że czytasz Onet albo probasket 

A ze ludzie się cieszą rodakiem to chyba oczywiste 

 

Pierdolisz taki same bzdury jak Migalski, kiedy ludzie cieszyli się sukcesami Świątek 

Nie pasuje? To spierdalaj 

 

 

Widzę, że już styki przepaliło, grzeczniej chłopaczku, takimi tekstami to możesz Sebie pod blokiem szczekać. 

Dobre porównanie, Iga, a Sochan, Ty baranie xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Dziuseppe napisał:

Widzę, że już styki przepaliło, grzeczniej chłopaczku, takimi tekstami to możesz Sebie pod blokiem szczekać. 

Dobre porównanie, Iga, a Sochan, Ty baranie xD

 

Chłopaczku 

Podoba mi się 

A porównywałem twoje głupie wpisy z wpisami Migalskiego nie Ige z Sochanem  

Ale to byś zrozumiał, gdybyś na lekcjach języka polskiego trochę bardziej uważał 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BMF napisał:

Inna sprawa, że trzech najlepszych koszykarzy to Sochan (wiadomo), Lampe (Szwecja -> Hiszpania -> NBA) i Gortat (jako nastolatek wyjechał do Niemiec), tak że nasz wkład w wychowanie polskich NBA-zawodników to Gorti grający z rok w Łodzi i bench warmer Trybański, w tym sensie faktycznie biednie. 

czekaj, sugerujesz, że kraj, który przez 50 lat nie był w top4 euroBasketu może nie mieć dobrego szkolenia młodych koszykarzy???

wiesz co? możesz mieć rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał:

 

Nie muszę im mówić. Sami to wiedzą. Mam kumpla, który wrócił za żoną do Polski z UK, ale tam spędził większość życia w tym najważniejsze lata i się ma za Anglika.

Zresztą no - spotkałem sporo osób wychowywanych z polskich rodziców zagranicą - żaden z nich się nie ma za Polaka. 

 

Pilecki jest Ruskiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

Pilecki jest Ruskiem 

Wychował się w polskim Wilnie. 

Może i gość, który Polskę odwiedził tylko na wakacjach czuje się Polakiem i uważa Polskę za swoją ojczyznę, różne rzeczy się dzieją.

Ale wtedy takie zachowanie jest dla mnie - no dziwne fchoooj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Wychował się w polskim Wilnie. 

Może i gość, który Polskę odwiedził tylko na wakacjach czuje się Polakiem i uważa Polskę za swoją ojczyznę, różne rzeczy się dzieją.

Ale wtedy takie zachowanie jest dla mnie - no dziwne fchoooj.

 

Urodził się w Rosji, wychowywał w Wilnie choć wówczas Polska jako taka nie istniała, później gdzieś na terenach (chyba) Białorusi 

Jak nic chłopak nie jest Polakiem wg twoich kryteriów 

 

A poważnie

Sochan całkiem dobrze, jak na chłopaka wychowanego na zachodzie, mówi po polsku, od dawna (nie jak Cash) interesuje się i utożsamia z Polską. 

Od dawna podkreśla że jest Polakiem 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, josephnba napisał:

Urodził się w Rosji, wychowywał w Wilnie choć wówczas Polska jako taka nie istniała, później gdzieś na terenach (chyba) Białorusi 

Jak nic chłopak nie jest Polakiem wg twoich kryteriów 

W ten sposób możesz stwierdzić, że nikt nie jest Szkotem, bo nie ma takiego kraju.
Pilecki wychował się na terenie narodowo polskim, w polskim środowisku. To jest duże clue.

Sochan wychował się w angielskim środowisku, jako syn mieszanej pary.

17 minut temu, josephnba napisał:

 

Sochan całkiem dobrze, jak na chłopaka wychowanego na zachodzie, mówi po polsku, od dawna (nie jak Cash) interesuje się i utożsamia z Polską. 

Od dawna podkreśla że jest Polakiem 

A po angielsku mówi dużo lepiej. Jak się uważa za Polaka, to okej(chociaż dla mnie dziwne, że jego matka ma na niego aż tak duży wpływ, bo to jego jedyny związek z Polską), Cash dla mnie z kolei to nie Polak, a po prostu ktoś, kto załapał się na szansę do wypromowania w reprezentacji. 

I nie chodzi o kolor skóry - jak ktoś jest czarny, ale urodził i się wychował w Polsce, to dla mnie abstrakcją jest uznawać go za Afrykańczyka, jak tam zwykle nawet w życiu nie był.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BMF napisał:

 

Inna sprawa, że trzech najlepszych koszykarzy to Sochan (wiadomo), Lampe (Szwecja -> Hiszpania -> NBA) i Gortat (jako nastolatek wyjechał do Niemiec), tak że nasz wkład w wychowanie polskich NBA-zawodników to Gorti grający z rok w Łodzi i bench warmer Trybański, w tym sensie faktycznie biednie. 

Doncic 13 lat Hiszpania , Jokic 20 lat USA , Giannis 19 lat USA, Dirk 20 lat USA , Gortat 19 Niemcy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje poobrazac Sochana mocniej, wysłać mu list otwarty aby wracał do swoich, nie udawał Polaka i doprowadzić do tego ze oleje kadrę. Koszu w Polsce taka rozkmina ile Polaka jest w Dzeremy pomoże. Ale macie optykę ;) jeszcze w czasach bez granic gdxie państwowość jest często marginalna ;) 

 

Dać mu tez szanse. Jak jest prawdziwym Polakiem niech pisze imię przez Dzy. 

Tak jak Dziuseppe nie udaje Włocha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pepis21 napisał:

To Lewandowski też nie jest Polakiem, bo strzelał dla Niemca, teraz dla Katalońca, podatków nie płaci w Polsce a do tego ssie na turniejach gdy gra w reprezentacji no i znane jest jego zdjęcie w koszulce rep. Niemiec.

demagogia w c***. miedzy lewandowskim a sochanem nie ma praktycznie zadnej analogii. swoja droga, dyskusja z dupy. po kupiecku piszac - chlopak z matki polki, wiec polak! 😀...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam tej spiny o Sochana. Skoro uważa się za Polaka, to nikomu nic do tego i temat powinien być zamknięty. Mi tam się japa cieszy, że Sochan zagra w NBA, a dzięki temu, że identyfikuje się z naszym krajem, będzie znowu o koszu głośniej. Do tego kadra może skorzystać z, miejmy nadzieję, bardzo dobrego grajka w przyszłości. Jak dla mnie problem byłby wtedy, kiedy by olał zupełnie kadrę i nigdy w niej nie zagrał, ale nie wydaje mi się, aby tak było, bo widać że mu zależy. Go Jeremy! (tutaj łapcie foto młodego na dzielni)

1aS.jpg.8d9282995420d66c4d30399615be9765.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, RappaR napisał:

Sochan z Polską ma tyle związku, że mama jest Polką, ale całe życie spędził na zachodzie i Polska nie jest żadną jego ojczyzną.

A to dla mnie powinno być kryterium wyboru reprezentacji. 

Nie pamiętam by była jakakolwiek dyskusja w Polsce czy Lampe jest Polakiem a jego historia jest bardzo zbliżona do tej Sochana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.