Skocz do zawartości

NCAA sezon 2009/2010


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

Oh my God...ogladal ktoś Ohio State vs Michigan?!!Najpierw Manny Harris grający swietny mecz trafia pull up jumpera na 2.2 sek do konca meczu i Michigan prowadzi 68-66...Pilka idzie do Turnera ktory trafia trojke z jakiś 12 metrów jak nie wiecej... Dawno nie ogladalem takiego meczu na żywo!

btw. to mało meczy oglądasz skoro dawno takiego nie widziałeś
Napisalem ze na żywo...bo na zywo to ogladam tylko w soboty NCAA, teraz jak są Tournamenty to czesciej...Reszte sciagam z DavkaBT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie dzisiaj mecze są szczególnie warte obejrzenia lub gdzie będzie najwięcej kandydatów do NBA?

Finał konferencji C-USA: UTEP vs Houston o 17:30...W UTEP grają Arnett Moultrie i Caracter( będą prawdopodobnie w drafcie 2011 , Moultrie moze w tym.) i chyba najlepszy skoczek w NCAA Randy Culpepper. W Houston gra za to najlepszy strzelec NCAA Aubrey Coleman.

 

o 19:00 mecz Kentucky vs Tennessee.

 

o 19:40 mozna zobaczyć Evana Turnera vs Illinois

 

00:00 Kansas vs Kansas State

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie dzisiaj mecze są szczególnie warte obejrzenia lub gdzie będzie najwięcej kandydatów do NBA?

19:00 - Tennessee vs. Kentucky

Top5: John Wall, DeMarcus Cousins

Top15: Patrick Patterson

1 Runda: brak

 

19:40 - Ohio State vs. Illinois

Top5: Evan Turner

Top15: brak

1 Runda: brak

 

21:30 - Georgia Tech vs. North Carolina State

Top5: Derrick Favors

Top15: brak

1 Runda: Gani Lawal

 

0:00 - Kansas vs. Kansas State

Top5: brak

Top15: Cole Aldrich, Xavier Henry

1 Runda: Sherron Collins

 

3:00 - Georgetown vs. West Virginia

Top5: brak

Top15: Greg Monroe

1 Runda: Devin Ebanks, Da'Sean Butler

 

 

W Houston gra za to najlepszy strzelec NCAA Aubrey Coleman.

Może najlepiej punktujący, bo strzelców takich prawdziwych jest od niego kilku lepszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki Panowie,tak więc zaczynam od UTEP vs Houston

 

EDIT: veetle jak zwykle zamula

http://www.myp2pforum.eu/threads/34935- ... 65a5ad33f1

Tutaj masz wszystkie mecze...UTEP mozesz w TVU PLAYER obejrzeć...chodzi bez zarzutów...Culpepper wymiata.

 

no i Houston zagra w Tournamencie pierwszy raz od 1992 roku...łącznie bedzie to ich drugi tournament...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, ale ten UTEP ssie. Jeżeli taka drużyna wygrała tam praktycznie wszystkie mecze, to może dobrze, że więcej drużyn z C-USA nie będzie grało. W 2 połowie trener UTEPu 2 czy 3 razy spóźnił się z czasami i było po meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, ale ten UTEP ssie. Jeżeli taka drużyna wygrała tam praktycznie wszystkie mecze, to może dobrze, że więcej drużyn z C-USA nie będzie grało. W 2 połowie trener UTEPu 2 czy 3 razy spóźnił się z czasami i było po meczu.

E tam...w NCAA Tournament zrobią jeszcze niespodzianke...

 

Jak ktoś chce jeszcze obejrzeć najlepszego blokującego w historii NCAA Jarvisa Varnado to o 21:30 Mississippi State gra z Vanderbilt. W Vanderbilt gra Ogilvy i Taylor ktory jest wysoko w mockach 2011. Miss State musi wygrać jesli chce być w Tournamencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evan Turner jest madafaka. Wczoraj ten gamewinner, dzisiaj 2 rzuty na remis na koniec regulation i pierwszej dogrywki i właściwie od ostatnich minut 4 kwarty dopóki się nie wyfaulował, popychał Ohio State niekiepsko. Inna sprawa, że wysocy Illini są kołkami i Turner mógł im penetrować dupsko jak chciał i kiedy chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evan Turner jest madafaka. Wczoraj ten gamewinner, dzisiaj 2 rzuty na remis na koniec regulation i pierwszej dogrywki i właściwie od ostatnich minut 4 kwarty dopóki się nie wyfaulował, popychał Ohio State niekiepsko. Inna sprawa, że wysocy Illini są kołkami i Turner mógł im penetrować dupsko jak chciał i kiedy chciał.

Komentatorzy się śmiali ze ma triple double...10 Turnovers...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale mam wrażenie , że najlepsze drużyny sobie po prostu zlewają ten konferencyjne finały. Przecież takie natężenia porażek najlepszych drużyn dawno nie było.

 

Syracuse, Purdue, Michigan State, UTEP, Maryland, Vanderbilt - wszyscy przegrali, ba nawet nie którzy dostali takie lanie, że żal było na to patrzeć. Czy ten konferencyjne finały nic nie znaczą ? Są tylko szansą dla drużyn z bubbla by się dostać do big dance, a dla reszty "pewniaków" zbędnym balastem ? Chodzi o zmęczenie ? Ale przecież jest kilka dni wolnego do pierwszych meczy, które z reguły są spacerkiem dla najlepszych. Ktoś zna odpowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale mam wrażenie , że najlepsze drużyny sobie po prostu zlewają ten konferencyjne finały. Przecież takie natężenia porażek najlepszych drużyn dawno nie było.

W co drugą sobotę sporo rozstawionych ekip przegrywa, w tym chyba jedną w grudniu jeśli kojarzę to na 23 grające rozstawione ekipy przegrało około 15. Więc zdarza się i jest to norma, dla mnie to tam nic specjalnego. Jedynie może dziwić fakt, że w Big East aż 3 zespoły z pierwszej 4 odpadły w ćwierćfinałach i tyle.

 

Syracuse, Purdue, Michigan State, UTEP, Maryland, Vanderbilt - wszyscy przegrali, ba nawet nie którzy dostali takie lanie, że żal było na to patrzeć. Czy ten konferencyjne finały nic nie znaczą ? Są tylko szansą dla drużyn z bubbla by się dostać do big dance, a dla reszty "pewniaków" zbędnym balastem ? Chodzi o zmęczenie ? Ale przecież jest kilka dni wolnego do pierwszych meczy, które z reguły są spacerkiem dla najlepszych. Ktoś zna odpowiedź?

UTEP - nigdy nie było takie mocne i ledwie łapali się do top25, więc ich porażka nie dziwna.

Purdue - straciło Robbie Hummela, a bez niego to nie jest zespół na Sweet 16.

Michigan State - cały sezon gra słabo i zdarzały im się podobne porażki.

Maryland - przegrało może nie bezpośrednio, ale z pewnych względów przez jeden zaliczony kosz po czasie dla GA Tech.

Vanderbilt - nie lubię więc dobrze że przegrali :mrgreen:

 

 

Ogólnie te turnieje konferencji coś znaczą, zawsze jakieś trofeum, tylko że łatwiej się mobilizują te drużyny, które walczą o znalezienie się w MM. Dla nich to walka o wszystko, więc dlatego też jest więcej niespodzianek. A drużyny z czołówki pewnie już są myślami w Big Dance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupa dobrych i wyrownanych meczy :) ktos mi powie dlaczego Da'Sean Butler jest tak nisko w mocku?? pod koniec pierwszej rundy.. moim zdaniem powinien byc top10, jak nie lepiej

co do Turnera to jakis taki wolnawy mi sie wydaje, nie wiem skad on wykreca takie statystyki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler jest mega clutch, nba ready, true leader itp itd , ale jest seniorem, a w drafcie jest tendencja do brania surowych freshmanów i sophmore`ów ponad resztę. Pewnie ma to związek z długofalowymi przebudowami przez draft i Ci młodsi mogą poczekać i się ogrywać.

 

W sumie to dobrze, że taki gracz trafi od razu do rotacji drużyny która o coś walczy. Tak jak w zeszłym roku wiedziałem, że Sam Young jest NBA ready, tak w tym roku NBA ready jest Butler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupa dobrych i wyrownanych meczy :) ktos mi powie dlaczego Da'Sean Butler jest tak nisko w mocku?? pod koniec pierwszej rundy.. moim zdaniem powinien byc top10, jak nie lepiej

co do Turnera to jakis taki wolnawy mi sie wydaje, nie wiem skad on wykreca takie statystyki :roll:

Rok temu taką samą opinie mial James Harden: ze jest wolny, unathletic itp.itd...a na pre-draft measurments okazalo sie ze jest jednym z najlepszych atletów. Turner rzeczywiscie wydaje sie wolnawy ale ma HIGH BASKETBALL IQ i czyta obrone jak chce, nie potrzebuje zbytnio szybkosci zeby punktować.

 

EDIT:

Brakuje mi w Tournamencie Miss State...zalapala sie Minnesota ktora gra nędze i nie ma za grosz potencjalu i Florida a Miss State nie...I Villanova powinna sie zamienic seedami z Baylor. Zwróćcie uwage, że w kazdym przypadku druzyna z pierwszym seedem ma trudniejszą drugą runde niz ta rozstawiona z #2.

PS. Gramy w brackety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.