Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

jestem ciekaw ile trzeba dac za morrowa zeby gsw nie przebili, i zeby nie musialby byc niewolnikiem dona,

nie chodzi mi tu o pozyskanie go przez bulls, tylko tak ogolnie, lubie goscia ale w gsw to sie tam pojebie na pfie;p

 

tak na marginesie, skoro agent chlopcow (bosh, wade) mowi ze decyzja lebrona nie wplynie na ich decyzje to po co czekaja ? 8) , wielkie zastanawianie sie, tiaa, juz, ale bosh za wadem ponoc caly czas siedza w chicago, poprostu, lebron to wszystko napedza, nawet wade dal sie wciagnac w ten wir :wink:

 

i dziwi to ze rose podobno preferowal JJ niz lebrona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieoficjalnie Wade i Bosh w Miami czyli wszystko poszło się je****ć , jak zwykle czyli od momentu odejścia jordana nasz zarząd nie potrafi wykorzystać sytuacji kiedy ma kasę teraz pozostaje obudować solidnie Rose i Noego i 1 runda PO bo na nic więcej nie ma co liczyć bo osobiście nie przepłacałbym Boza czy Lee fakt że będzie brakować bardzo dobrego Pfa , ale cóż nam pozostaje ? 5 lat z maxem dla Boza czy Lee ? co nam to da ? owszem regularne wejście do PO i max 2 runda bo nawet finału konferencji że o wielkim finale nie wspomnę a zablokowani byśmy byli porządnie tym bardziej że w przyszłym roku trzeba podpisać Noe a potem Dericka kogo bym dokoptował ?

 

-livingstona - nie powienien być drogi ew może watson tylko że pewnie za większe pieniądze

-redicka + millera ( choć pewnie pójdzie grać o coś więcej niż u nas ) ew może brewera ronie ( dobry obrońca )

- Asik na bank

- Kwame - ktoś pisał iż boston z nim gada , ale można lekko przepłacić ( potrzebny duży facet pod koszem bo nie wiadomo jak będzie grał asik )

-luther Head ( jeśli by nie doszli livingston i watson )

-Joe Smith jako mentor dla młodszego pokolenia

-ew kogoś na sf bo cholera wie jak się rozwija JJ2

 

 

wiem że to najczarniejszy scenariusz , ale jutro i we czwartek się dowiemy gdzie zagra wielkie trio

no chyba że ktoś uważa iż lepiej przepłacić Boza lub Lee wtedy można lekko zmodyfikować dodatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam wątpic, że Bulls kiedykolwiek się odrodzi niestety. Tyle czekania i dupa nic nie wyszło aż szkoda Noaha i Rosa. Teraz to tylko nadzieja, żeby już darowali sobie jakichś Boozerów i innych i czekali na 2011, chociaż znając waszych GM to w 2011 też wam sprzątną wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co, koniec imprezy !

jesli to prawda, to jeszcze kwestia gdzie pojdzie lebron, zaraz co ja pi****le, jaki lebron, mowicie ze on jest glupi, ale forma pax i rindsdorf odstraszyli go od bulls mowiac ze nie bedzie zadna gwiazda w zespole i bedzie traktowany jak nromalny zawodnik, byli tak straszliwie pewni siebie, pewni ze sciagna wade, ze pojechali do jamesa na loozie, teraz wszystkich wypierdolic, bez wyjatku ! budowac co sie da, sciagac mlodych chlopakow, talentow, picki, sricki, ehh

 

mialy byc zlote gory a wyszlo jak zawsze

dzięx pax !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pax to chyba zdecydowanie obok Isiah'a najbardziej genialny GM ostatniej dekady. Mamy kasę na dwa maxy i co z nią zrobić bo w to że przyjdzie "królik" nie wierzę. Dawanie maxa Boozerowi bądź Lee mija się z celem ale jak się nie ma co się lubi... trzeba teraz szybko brać co zostało bo nie tylko my jesteśmy w dupie ale Knicks i Nest też mają kasę do wydania. Eh teraz szkoda Kirka ale kto mógł się spodziewać że nikogo sensownego nie złowimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko nadzieję że Jerry i s-ka mają plan B w przypadku gdy James nie zamierza się nigdzie ruszać.

Że nie jest to na zasadzie mamy miejsce w salary trzeba ją wyjebać na kogo zostało by cześc ludzików (przykładowy:mycoróża) nie myślało to jestesmy w tak masakrycznie wielkiej obsranej dupie ze normalnie kazdy sie z nas będzie śmial i staniemy sie drugimi nix... omg.

Miło dla mnie się zaczęło że tacy gracze jak JJ czy Amare się już dogadali i zostali qrewsko przepłaceni, bo obwiałem się właśnie ze ktoś z trójki JJ Amare Boozer będzie kołem ratunkowym dla mengamentu Bulls, dostaną kontrakcik a za dwa sezonu się już zacznie jak się tych kontraktów pozbyć bo zapychają Salary grają poniżej podpisanych kontraktów a przecie jest juz plan 2014 czy tam 2016. Został jeszcze tylko ten Carlos B. oby równie szybko wybrał sobie jakąś miejscówkę i nie będzie tam wietrzenie. nie, żebym uważał że To nie jest wzmocnienie dla drużyny.tylko qrwa nie po to poświęcasz jeden cały sezon by robić miejsce na max umowę nie podpisujesz nowych graczy robisz niekorzystne trejdy by pozyskać w końcu gracza, który da ci dwa sezony dobrej solidnej gry.

no, czekaj bo nie łapie, wade i bosh w miami, po tym spotkaniu w clevland prawdopodobnie dalej nam do jamesa niz przed nim, jj atlanta, lee pewnie suns.wolves, amare nix, zostaje boozer ktory chce maxa, tu uwazasz ze nie warto sie ladowac w niego, ok, to czego ty chcesz ?, przy podpisaniu booza jest jeszcze kupa kasiory na rolasow, boozer na zasłony dobry? pod rose dobry? daje punkty z pain ? bedzie chcial byc tym najlepszym?, pasuje pod noaha? jest w swoim prime? nie wiem czego ty chcesz, ale chetnie sie dowiem, przeplacony boozer i kasa na rolasow to chyba lepsze niz 30 mln na rozdanie sepą ktorzy nie popisza z najlepszymi, albo czekanie na lato 2011,12,13,14 w ktorych i tak zostaniemy wyruchani kilkakrotnie i porzuceni z niczym, boozer+talent to nie jest zly pomysl, a jesli jest to powiedz dlaczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycek i gdzie te twoje wypasione rostery?

cholera ty powinienes być gmem bulls a róża twoim zastępcą...

byśmy mieli taki wyjeba*y w kosmos zespół, ze 72-10 byłoby porządnie zagrozone... a tak to dupa i trzeba chyba zacząc kibicowac komu innemu

komu proponujesz kibicowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dupa jeśli to prawda z Boshem ...

 

Przepadł nam najbardziej pasujący do Bulls zawodnik z dostępnych tego roku dla Bulls.

 

Jamesa nie chcę. Boozera też nie. Zwłaszcza za maxa.

 

Teraz skupiałbym się na Lee. Oczywiście nie za maxa.

 

Co do Heat to póki co mają ciekawy kręgosłup : Wade + Bosh + 3 albo 4 kontrakty ?

 

Jeśli dookoptują Mike Millera to bedą najpowazniejszym konkurentem do wygrania wschodu ... w regular season.

 

Jak będzie w PO to za cholerę nie umiem powiedzieć. Niby fajni. Młodzi, gniewni itd., ale z drugiej strony Celtów w tym składzie nawet rok starszych nei wolno lekcewazyć. Doświadczenie mają przeogromne, a to nim się wygrywa w PO.

 

Jeśli i my podpiszemy ze 2-3 dobrych zawodników (liczę na Lee i Millera) to na wschodzie będą 4 mega ekipy - Celtics, Heat, Bulls i Magic. Do tego dwie dobre : Hawks i Bucks i znowu wzajemne wykańczanie się w PO, żeby potem spotkać Lakers, którzy są poza konkurencją jakąkolwiek na zachodzie (no chyba, że liczycie nagle, że Thunder zaczną grać mega koszykówkę, Dallas przejdzie pierwszą rundę, a dzieciak iz Portland nagle zaskoczą na miarę talentów).

 

Jedno pewne : wschód będzie masakrycznie ciężki w tym roku. Będziemy musieli liczyć na dobra drabinkę. Jednak bez wzmocnień się nie obędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udało sie pozyskac wadea i bosha trudno(można uznać to za porażkę). Natomiast odnośnie jamesa to bym poczekał do ogłoszenia jego decyzji. Jeżeli chce wygrywac a przede wszystkim zdobyć mistrzostwo to teraz po ogłoszeniu iż wade i bosh będa razem grać w Heat najlepszą opcją mimo wszystko jest BULLS.Paczka rose,jamesa,deng,boozer,noah może śmiało przeciwstawić się Heat.A w Cavs z kim ma wygrywać??????????? Pax , Forman nie są moze zbyt dobrymi GM ale nie sądze żeby na spotkaniu mówili takie głupoty.Prędzej to nieprawda dzienikarska.Jeszcze wczoraj czytałem artykuł gdzie pan William "Wes" Wesley pchał jamesa do Chicago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz czekamy na decyzje LeBronka, jeśli zależy mu na wygrywaniu musi odejść z Cavs, i wtedy najlepszym miejscem dla niego jest właśnie Chicago. Strasznie go nie lubię ale jak ma dać nam walkę i mistrzostwo to jakoś to przeżyję. W razie chęci gry w Bulls, chyba najlepszy był by s'n't za Denga by jeszcze kasa na PF i rolersów została.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej sytuacji niezależnie od tego czy pozyskamy Broniego czy też nie kasa na uzupełn ienie składu i tak jest

tylko czy to było założenie?

teraz juz tylko pozostaje czekac na LeBrona, bo bez niego i weterani do nas nie będsa chetni iść, pójdą do Miami za grosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jeszcze nadzieje, ale pewnie to tylko taka zaslona dymna od strony bosha

What's all the fuss about this morning? I woke up to a ton of emails, texts and missed calls.

pamietacie o bardzo powaznym zainteresowaniu osoba ala harringtona ? ... no wlasnie, do tego moze jakis josh howard?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tune in to ESPN for the Big Announcement now!

Szkoda byłoby 17 picku gdybyście skończyli z Davidem Lee czy Boozerem. Właściwie to nie byłyby złe opcje przy Joakimie ale brak klasowych SG podczas tegorocznego lata może Was drogo kosztować. Trochę szkoda. Ten deal z Wizards chyba nie jest jeszcze oficjalnie zatwierdzony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet gdyby ten deal nie wypalił to kevin seraphin przy taju ? prospect przy prospectcie? chyba ze taj do s5,

nadzieja w jamesie, hmm jak to brzmi,, jesli bulls serio strzelili taka gafe przy nim na spotkaniu to mozemy o nim zapomniec, jak nie to dalej jestesmy tylko wsrod grona potencjalnych nowych zespolow krola, jesli snt clev-tor nie wypalilo to nie wiem dlaczego lebron mialby zostawac w clevland (no ok poza kasa) taki sam sklad jak przed rokiem tylko bez shaqa, zrodla mowia ze jest zainteresowany dolaczeniem do wade i bosha, i ze gadal z carmelo i amare, sprawa bulls i lbj nagle ucichla w mediach, zobaczymy, ... fajnie by bylo pozyskac morrowa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ,że wade i bosh będą grać razem jest niemal pewne na 100%.Na ESPN na być konferencja z ich udziałem.Z Lebronem tak jak pisałem jest wielka niewiadoma(tzn on już wie gdzie będzie grał).Być może Wade,Bosh,Lebron przeprowadzili jakąś rozmowe i zostało tam powiedziane ja ide tu np:Lebron-Chicago wtedy Wade postanawia zostać w Heat i namówić do gry swojego kolege Bosha.Przecież jeszcze wczoraj pisało sie i mówiło ,że Wade i Bosh są głownymi kandydatami do gry w Bulls.Sam Wade mówił o interesujących rozmowach z Chicago.Z drugiej strony zastanawia mnie bierność Chicago.Nie wiem być może oni wiedzą coś czego nie wiemy???????????Czekać cały sezon i żeby nic z tego nie wyszło:( Jestem fanem byków ale ile moża pierdzielić tych transferów!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cavs, bulls, nets staraja sie o carlosa boozera by przyciagnac nim lebrona,

w gre wchodzi chyba tylko snt

i znowu od poczatku

bulls do zaoferowania maja denga=taja, utah ma mase sf...

cavs moga dac strzelcow (williams,west) slashera (moon) podkoszowych (hickson, varejao, powe), nets jakies talenty (lee,williams,humphries) i znowu jestesmy na koncu, znowu to my nie jestesmy faworytami chociazby do boozera, :|

 

a wade otwarcie przyznal ze byl juz jedna noga w bulls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.