Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

a ja sie nie zgodze,

byless to swietny energizer ale on nie lubi rzucac, on szuka obreczy, taki mlodszy brat rose, my chyba bardziej potrzebujemy kogos na luk.

i fajnie czytac te plotki i sie wkurzac ze uciekaja nam kolejne plany B, lee jest zachwycony minesota, ale mozliwy jest tez snt do raps za bosha, lebron ma ponoc podjac decyzje za tydzien, do tego czasu moze sie okazac ze nasza opcja b bedzie al harrington, o zgrrrozo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszesz to jakbys byl pewnie ze pax nie zrobi tego tradu....

 

jak bosh podpisze z clevland, james zostanie w cavs, wade zdecyduje ze w dupie ma swoje dzieci, a riley sprowadzi boozera, a w miedzyczasie wypali snt lee amare, to jestesmy w tak masakrycznie wielkiej obsranej dupie ze normalnie kazdy sie z nas bedzie smial i staniemy sie drugimi nix... omg

wtedy porosze ktoregos z was aby przyjechal do mnie i mnie zapierdolił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i staniemy sie drugimi nix

Z pewnością mając ponad 30 milionów w capie i jednego z najbardziej utalentowanych PG w lidze staniecie się drugimi Knicks.

Drugimi Knicks staniecie się jak podpiszecie Boozera za maxa...

 

Macie zajebisty skład ( Rose, Noah)i bez wykorzystania tych milionów... i nie wpakowaliście ich jeszcze w taką padakę jak Amare, więc ostatecznie możecie czekać na rok 2011 jak w tym się nie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje sie ze Byki nie po to szukały oszczedności by czekać do następnego lata

wg mnie

Rose - nie do ruszenia

Noah - też

Deng - też ( chyba że uda się ściagnać LBJ)

Tai - lubie go i chciałbym by został, ale jeśli sie nie uda to trudno

 

marzenie to LBJ ( Wade ) i Bosh...chociaż i z jednego z nich sie bedzie trzeba cieszyć i to bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rosterowo, bo nawet bez zadnego zawodnika zespol lepiej prezentuje sie od druzyny z edym currym, ale o to chodzi ze byla czystka, bylo czekanie, i moze jeszcze byc tego czekania i byc o byc, o to mi chodzilo.

 

ja jestem tylko ciekaw czy bulls naprawde zlozyli oferte raps,

i ponoc (czytalem na jakims forum) to co clev ma zaoferowac w zamnian za bosha to jj hickson i varejao (albo west nie pamietam, a nie chce sprawdzac), widac ze boshowi zalezy na kasie do tego stopnia ze on nie wybiera gdzie bedzie gral, poprostu, to co raps przyjmie to tam pojdzie, deng+taj+pick to naprawde duzo za bosha, w sytuacji w ktorej moglby odejsc za darmo, noah i rose nie do ruszenia, ja caly czas mam nadzieje ze wade jednak z nami podpisze, jakies glupie akcenty jak nie pojawienie sie na jakiejsc imprezie mnie w tym utwierdza, wiem ze glupie te powody ale naprawde, chyba wole juz drugiego rose (wade) niz krola, a wiadomka ze boshowi latwiej pojsc za wadem, i moze sie chlopak okresli na korzysc bulls, tylko ile mozna czekac na decyzje wade...

 

i

 

jak juz dostaniemy z niczym, to dobrze byloby sie pytac o takich graczy jak anthony randolph, anthony morrow, jj redick itp czyli graczy utalentowancych, i robic oklahome wschodu, tylko tu trzeba lebskiego gm...

no i znow problem

 

jesyem ciekaw jak to sie wszystko skonczy,

jaram sie jak ognisko w lesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie bosh zaczyna wychodzic na coraz wieksza pizde w tym zamieszaniu i dobrze napisales mycek ze to raps mu chyba wybieraja nowy team. niech sie zdecyduje. chce byc pierwsza opcja czy idzie za wadem? brak u niego zdecydowania i mnie to wkurwia. moze gadac ze chce byc liderem ale z taka mentalnoscia to on i tak jest i bedzie ogonem i pojdzie tam gdzie go jego dupa (wade/lebron) zaprowadzi czyli do bulls/heat/cavs

 

jak nikogo nie podpisza (nawet lee) to zostanie kasa i za to mozna sprobowac cos zdobyc. jak ktos chce czyscic salary to bulls moga wziac ten kontrakt w calosci nawet za pick. przykladowo ala jeffersona. w takiej samej sytuacji moga znalezc sie tez nets i wtedy chyba ostro przeplaca tyrusa

 

przyszlosc jest dobra (moze byc swietna) bo jest rose i noah jako podstawa. ale jak nikogo nie podpisza to szkoda oddania kirka. a jeszcze gorzej jak podpisza kogos slabszego. trzeba bylo brac morrisona i sashe z lakers jak ich proponowali za hinricha. przynajmniej na 2 bylby juz shooter w cy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko nadzieję że Jerry i s-ka mają plan B w przypadku gdy James nie zamierza się nigdzie ruszać.

Że nie jest to na zasadzie mamy miejsce w salary trzeba ją wyjebać na kogo zostało by cześc ludzików (przykładowy:mycoróża) nie myślało to jestesmy w tak masakrycznie wielkiej obsranej dupie ze normalnie kazdy sie z nas będzie śmial i staniemy sie drugimi nix... omg.

Miło dla mnie się zaczęło że tacy gracze jak JJ czy Amare się już dogadali i zostali qrewsko przepłaceni, bo obwiałem się właśnie ze ktoś z trójki JJ Amare Boozer będzie kołem ratunkowym dla mengamentu Bulls, dostaną kontrakcik a za dwa sezonu się już zacznie jak się tych kontraktów pozbyć bo zapychają Salary grają poniżej podpisanych kontraktów a przecie jest juz plan 2014 czy tam 2016. Został jeszcze tylko ten Carlos B. oby równie szybko wybrał sobie jakąś miejscówkę i nie będzie tam wietrzenie. nie, żebym uważał że To nie jest wzmocnienie dla drużyny.tylko qrwa nie po to poświęcasz jeden cały sezon by robić miejsce na max umowę nie podpisujesz nowych graczy robisz niekorzystne trejdy by pozyskać w końcu gracza, który da ci dwa sezony dobrej solidnej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli Joe nie chcesz 3 tytulow dla Bulls w nastepnych 7 sezonach?

Wiesz ignazz ze chce i 7 tytułów w kolejnych 7 sezonach, ale nie o to chodzi w tej chwili przeciez.

SAS też wtedy byli najgorętszym teamem w offseason, mówiło sie o wielkich nazwiskach, ogromnych wzmocnieniach, a skończyło sie brzydko pachnącym bakiem

co wiecej SAS zdobyli tytuł dopiero 3 lata później, więc akurat ten konkretny offseason nic im w tym nie pomógł

Gdyby wtedy udało sie jednak ściagnąc Kidda, wchodzącego w swój prime byc moze Lakers nie świeciliby 3peatu...

 

Nie chce, zeby Bulls stali się przystankiem dla jakiegoś wynalazku, nastawili sie na grę o najwiekszych to niech o nich walczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.