Skocz do zawartości

wydarzenia na świecie (poza polską oraz ukrainą)


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Wy tu pitu pitu a od piatku Tucker Carlson wyjebany z foxnews, foxnews kara ~$770mln za defamacje w sprawie rzekomo (chyba?) zhakowanych maszyn do glosowania via tucker show.

nie pierdola sie w tancu - caly rok z reklam w czasie tucker show tonight to ~$77mln/rok (show antenie od 2016).

nice

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, memento1984 napisał:

Wy tu pitu pitu a od piatku Tucker Carlson wyjebany z foxnews, foxnews kara ~$770mln za defamacje w sprawie rzekomo (chyba?) zhakowanych maszyn do glosowania via tucker show.

nie pierdola sie w tancu - caly rok z reklam w czasie tucker show tonight to ~$77mln/rok (show antenie od 2016).

nice

 

 

Miałem PiSać na ten temat, ale podejrzewam że większość osób na forum ma dość ograniczone pojęcie o realiach amerykańskich i nie za bardzo zrozumie sedno sprawy.,Ta sprawa Dominion to dopiero wierzchołek góry lodowej i pierwsza kostka domina , gdyż za rogiem jest większa sprawa Smartmatic vs Fox gdzie wyjściowa stawka jest $ 2.7 bln i ugoda Murdocha z Dominion to wiatr w żagle dla Smartmatic.,Dodatkowo prawnicy Dominion złożyli szereg pozwów przeciwko dziennikarzom z Fox (w tym też Carlsonowi) jak i osobom które w wywiadach dla Fox powtarzały kłamstwa na temat sfałszowanych wyborów jak np. Giuliani.,Tam kwoty odszkodowań są raczej dostosowane do możliwości finansowych pozwanych , nie będą to może miliardy ani setki milionów , bardziej dziesiątki, ale jak to się mówi - Dycha do dychy i dzwonią kielichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

tak, słyszałem plotki o deportacji mayora

 

ale nie miałem pojęcia że było to związane z podejrzeniami o szpiegostwo!

Od kogo słyszałeś?

Od kolegi w przerwie w pisaniu pracy pt. "Wzrost roli kobiet, a upadek cywilizacji zachodu"?

A o tym co pisał mayor słyszałeś?

Bo ja np. nie i wydało mi się to dość ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Od kogo słyszałeś?

Od kolegi w przerwie w pisaniu pracy pt. "Wzrost roli kobiet, a upadek cywilizacji zachodu"?

A o tym co pisał mayor słyszałeś?

Bo ja np. nie i wydało mi się to dość ciekawe.

znowu coś źle policzyłeś :( 

ale to miłe że userzy forum zaspokajają Twoją ciekawość!

forum uczy forum bawi!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

jezu jaką Ty jestes męczybułą xDDDD

 

w sumie fajnie że jesteś u tych Niemców

mają za swoje! xD

Czy możesz odpowiedzieć na pytanie? Bo mam wrazenie, że pisanie z Tobą to strata czasu. Ciągle jeden pseudo-żarcik, a 0 jakiekolwiek tresci. W sumie nic nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.