Skocz do zawartości

wydarzenia na świecie (poza polską oraz ukrainą)


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, RappaR napisał:

I kolejny raz podkreślam - ja nie dyskutuje na temat zachowania premier, która mnie nie obchodzi, ale zachowania polskich obojniakow 

Uderz swoją kobietę w twarz żeby poczuć się bardziej męsko i może wyleczysz kompleksy(chyba że odda).  

Jedyny problem jaki jest że linczuje się kobietę że to że imprezuję a jej mąż został z dziećmi. Nikt nie mówi że jest dobrą premier i raczej nie o tym ludzie dyskutują. Bardziej o tym czy na podstawie imprezowanie można powiedzieć że jest złą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RappaR napisał:

jakos jej fani tacy jak Ty,

Ja? Ja o niej do tej pory raz czytałem i to na tym forum. Ona mi zupełnie lata. 

Co innego, gdyby ktoś poruszył temat wodza rządzącego Polską z tylnego siedzenia, który chodzi brudny i w dwóch różnych butach. Tu mógłbym podyskutować bo w tym przypadku człowiek nie radzący sobie z podstawowymi czynnościami życia codziennego ma bezpośredni wpływ na moje życie. 

17 minut temu, RappaR napisał:

ale zachowania polskich obojniakow

Chyba nie do końca w temacie jestem bo nie znam żadnych obojniaków 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Gregorius napisał:

Uderz swoją kobietę w twarz żeby poczuć się bardziej męsko i może wyleczysz kompleksy(chyba że odda).  

 

Z takimi sprawami to do @josephnba

 

10 minut temu, Gregorius napisał:

Jedyny problem jaki jest że linczuje się kobietę że to że imprezuję a jej mąż został z dziećmi. Nikt nie mówi że jest dobrą premier i raczej nie o tym ludzie dyskutują. Bardziej o tym czy na podstawie imprezowanie można powiedzieć że jest złą.

Ja nie mówię, że jest zła. Ja tylko życzę, by Twoja żona była dla Ciebie równie dobra co ona i robiła tak samo. I będę jej wtedy bronił ❤️ 

6 minut temu, jack napisał:

Jedyny problem jaki jest że linczuje się kobietę że to że imprezuję a jej mąż został z dziećmi. Nikt nie mówi że jest dobrą premier i raczej nie o tym ludzie dyskutują. Bardziej o tym czy na podstawie imprezowanie można powiedzieć że jest złą.

A dopiero co byłem rekinem biznesowym w szarej strefie operującym miliardami, ach jak szybko się retoryka zmienia :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osoba publiczna to i ja poddaja troche innym standardom, godziny chyba w sumie 24/7 dyspozycyjnosc, takie uroki pracy. jesli Finski wyborca uzna, ze przekroczyla normy albo nie pasuje im jej uklad z mezem to ja poddadza normalnemu procesowi "moralnej" oceny w nastepnych wyborach.

gdzie tu do Clintona i robienia mu laski w Oval office przez podwladna stazystke, czy Kennedy'ego walacego na zmiane tuzin stazystek / robiac jakis wymuszony vouyer z tymi samymi stazystkami?

*ruskie sluzby trzymaj'o sie mocno!

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki myślę istotniejszy temat:

Mały Hitlerek pełnymi garściami czerpie ze swojego ulubionego wrócą. 

Punktacja za dobre zachowanie - blokada środków do życia za złe. I pomyśleć, że kilkanaście lat temu przedstawiano Kanadę jako dobry kraj do życia. Tymczasem mamy tam drugie Chiny.

A na marginesie -  rok i dwa temu powszechnie wyzywano od foliarzy ludzi, którzy mówili o chipowaniu ludności. 

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lorak napisał:

najbardziej niepokojące w tej sprawie z premier finlandii jest to, że pokazuje jak silna jest rosyjska agentura i jak łatwo ciągle może sterować społeczeństwem. 

Prawda ?

Wczoraj u mnie straszny wiatr był i mocno padało - pewnie gdyby nie rosyjska agentura było by zupełnie inaczej.

Zdajesz sobie sprawę Lorak, że kompromitujesz się takim pisaniem ? Dziś każdy polityk, który coś odwali i zostanie to ujawnione, za chwilę mówi o prowokacji i działaniach Kremla.   Jakby maile Dworczyka czy takie rzecz jak z tą Panią były nowości a nie rzeczy powtarzają się w różnej formie cyklicznie.

I czasopisma ? Automaty do gier ? Ośmiorniczki ? Mówią Ci coś te hasła ?

Putin nie ma z  tym nic wspólnego - po prostu taką mamy klasę polityczną i Finowie sobie też taką Panią zafundowali. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.