Skocz do zawartości

wydarzenia na świecie (poza polską oraz ukrainą)


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, fluber napisał:

Premier jest na tyle specyficzna funkcja, że powinien być w miarę dyspozycyjny żeby w razie jakiegoś kryzysu czy awaryjnej sytuacji moc działać a nie trzeźwieć. 

Jezeli Hilary nie przeszkadzało co robił Bill Clinton to jego zachowanie też nie było niczyja sprawa a impeachment był niesprawiedliwy? 

Myślę że kaliber co zrobił Clinton to było "ciut" więcej niż to co Ona zrobiła. I choć może się mylę Clinton nie został usunięty za to ze mu Monika zrobiła loda tylko za wszystko co się toczyło wokół. Ale szczerze nie wiem czy powinien być usunięty czy nie. Za mało wiem i niezbyt mnie to interesowało. Wiem że to co widziałem z tego co Finska premier zrobiła nic nie kwalifikuje się w moich oczach na potępienie. Ale uczciwie powiem że tego nie sledze dokładnie i nie wykluczam że coś by się pojawiło. 

Odnośnie picia argument rozumiem i w idealnym świecie powinno być tak jak mówisz tylko oburzając się na nią trzeba (żeby nie być hipokrytą) oburzać się na prawie wszystkich premierów i prezydentów. Wiec póki świat nie jest idealny dla mnie nie jest to problemem póki odbywa się to poza miejscami publicznymi lub podczas oficjalnych uroczystości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fluber napisał:

Jeżeli nie jest w tym czasie nawalona jak stodoła, nie migdali sie z innym facetem gdy mąż pilnuje dziecka w domu i nie robi tego dwa razy w tygodniu nawet gdy miała kontakt z covidowcem i powinna siedzieć na kwarantannie to generalnie nic. 

to chyba nie widziałeś nawalonych ludzi :)

z mężem to ich sprawa

ilość melanży też jej sprawa

z tym covidem pełna zgoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gregorius napisał:

Myślę że kaliber co zrobił Clinton to było "ciut" więcej niż to co Ona zrobiła. I choć może się mylę Clinton nie został usunięty za to ze mu Monika zrobiła loda tylko za wszystko co się toczyło wokół. Ale szczerze nie wiem czy powinien być usunięty czy nie. Za mało wiem i niezbyt mnie to interesowało. Wiem że to co widziałem z tego co Finska premier zrobiła nic nie kwalifikuje się w moich oczach na potępienie. Ale uczciwie powiem że tego nie sledze dokładnie i nie wykluczam że coś by się pojawiło. 

 

Dlatego mówię - życzę, by żona Ciebie jako męża traktowała tak, jak fińska premier swojego ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gregorius napisał:

 

Odnośnie picia argument rozumiem i w idealnym świecie powinno być tak jak mówisz tylko oburzając się na nią trzeba (żeby nie być hipokrytą) oburzać się na prawie wszystkich premierów i prezydentów. Wiec póki świat nie jest idealny dla mnie nie jest to problemem póki odbywa się to poza miejscami publicznymi lub podczas oficjalnych uroczystości. 

Moge tylko odesłać do tego co pisałem o Kwaśniewskim i tego jaki to wstyd było mieć takiego prezydenta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gregorius napisał:

Myślę że kaliber co zrobił Clinton to było "ciut" więcej niż to co Ona zrobiła. I choć może się mylę Clinton nie został usunięty za to ze mu Monika zrobiła loda tylko za wszystko co się toczyło wokół. Ale szczerze nie wiem czy powinien być usunięty czy nie. Za mało wiem i niezbyt mnie to interesowało. Wiem że to co widziałem z tego co Finska premier zrobiła nic nie kwalifikuje się w moich oczach na potępienie. Ale uczciwie powiem że tego nie sledze dokładnie i nie wykluczam że coś by się pojawiło. 

Ja sie tylko odnoszę do tego jak oceniasz w świetle tego co robił Bill Clinton oświadczenie Hilary Clinton że wspiera męża i że jest wszystko w porządku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Dlatego mówię - życzę, by żona Ciebie jako męża traktowała tak, jak fińska premier swojego ❤️ 

Czyli właśnie pokazałeś swoje katolickie oblicze. Życzyć Źle (bo nie znasz i nie wiesz jakie ja mam poglądy na to co moja żona może a czego nie. To jest sprawa miedzy nami. Ale najwidoczniej dla ciebie jest złe) komuś kto się z Toba nie zgadza. śmierdzi hipokryzja na kilometr. Ale cóż dajesz świadectwo swojej wiary i katolicyzmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Kwachu to obok Dudy chyba najlepszy prezydent w 3ciej RP (poprzeczka nie jest zawieszona zbyt wysoko!)

A co czyni Dudę dobrym prezydentem, oprócz c***owej konkurencji?

 

Kwachu robił wiochę i wstyd, ale takie były czasy ze załatwiało się przy kieliszku wiele spraw. A że głowę miał słaba, to wyszło jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

dlaczego tak osobiście przyjmujesz do siebie zachowania polityków?

Zachowanie fińskiej polityk mnie wali. Doprawia rogi mężowi, chleje? c*** z tym, nie ona pierwsza i nie ostatnia.

To co mi się nie podoba, to że polscy impotenci zamiast potępiać takie zachowania, chwalą to, propagują i wprowadzają nowe, dla mnie oburzające standardy postępowania.

Nie, nie chcę akceptować propagandy i zmiany moralności, że to norma, że kobieta idzie się na imprezie migdalić, a mąż wtedy się zajmuje dziećmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gregorius napisał:

Czyli właśnie pokazałeś swoje katolickie oblicze. Życzyć Źle (bo nie znasz i nie wiesz jakie ja mam poglądy na to co moja żona może a czego nie. To jest sprawa miedzy nami. Ale najwidoczniej dla ciebie jest złe) komuś kto się z Toba nie zgadza. śmierdzi hipokryzja na kilometr. Ale cóż dajesz świadectwo swojej wiary i katolicyzmu.

przecież Rappar jest niewierzący z tego co kojarzę xD

ale lubię te uproszczenia stosowane przez ludków (piszesz X, więc na pewno też jesteś/myśli Y i Z!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Moge tylko odesłać do tego co pisałem o Kwaśniewskim i tego jaki to wstyd było mieć takiego prezydenta. 

Ja też jeżeli chodzi o te zachowania. Bo poza tym nie wiem czy nie był najlepszym prezydentem mimo wstydliwej przeszłości która powodowała że nigdy na niego nie zagłosowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gregorius napisał:

Czyli właśnie pokazałeś swoje katolickie oblicze.

A Ty swoje hitlerowskie.

1 minutę temu, Gregorius napisał:

Życzyć Źle (bo nie znasz i nie wiesz jakie ja mam poglądy na to co moja żona może a czego nie.

Nie życzę źle, życzę Ci sprawiedliwie ❤️

2 minuty temu, Gregorius napisał:

Ale cóż dajesz świadectwo swojej wiary i katolicyzmu.

Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

A co czyni Dudę dobrym prezydentem, oprócz c***owej konkurencji?

 

Kwachu robił wiochę i wstyd, ale takie były czasy ze załatwiało się przy kieliszku wiele spraw. A że głowę miał słaba, to wyszło jak wyszło.

głównie c***owa konkurencja :)

dodatkowo ma przyzwoitą prezencję i nie popełnia wielu gaf (bycie z natury memicznym i wygląd a'la Maliniak to nie są 'gafy')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gregorius napisał:

Czyli właśnie pokazałeś swoje katolickie oblicze. Życzyć Źle (bo nie znasz i nie wiesz jakie ja mam poglądy na to co moja żona może a czego nie. To jest sprawa miedzy nami. Ale najwidoczniej dla ciebie jest złe) komuś kto się z Toba nie zgadza. śmierdzi hipokryzja na kilometr. Ale cóż dajesz świadectwo swojej wiary i katolicyzmu.

Czyli Twój pogląd na to jak wygląda normalne małżeństwo nie zgadza się z tym co robi pani premier? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

A co czyni Dudę dobrym prezydentem, oprócz c***owej konkurencji?

 

Kwachu robił wiochę i wstyd, ale takie były czasy ze załatwiało się przy kieliszku wiele spraw. A że głowę miał słaba, to wyszło jak wyszło.

ale ty bredzisz, chlopie. jakie czasy byly?! - kwasniewski jest alkoholikiem, po prostu, i tyle...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Zachowanie fińskiej polityk mnie wali. Doprawia rogi mężowi, chleje? c*** z tym, nie ona pierwsza i nie ostatnia.

To co mi się nie podoba, to że polscy impotenci zamiast potępiać takie zachowania, chwalą to, propagują i wprowadzają nowe, dla mnie oburzające standardy postępowania.

Nie, nie chcę akceptować propagandy i zmiany moralności, że to norma, że kobieta idzie się na imprezie migdalić, a mąż wtedy się zajmuje dziećmi.

Skąd wiesz, że są impotentami? A jakby to mąż robił to ok? Przecież to jest sprawa pomiędzy nimi, jakby z tego powodu doszłoby do rozłamu ich związku i powstałby skandal to ok , ale narazie to jest jakaś chora jazda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kcp78 napisał:

ale ty bredzisz, chlopie. jakie czasy byly?! - kwasniewski jest alkoholikiem, po prostu, i tyle...

 

Poczytaj zanim zaczniesz osądzać. Chop ogólnie nie pije, nie ma tolerancji do alkoholu i potrafił się najebać w delegacji setką, co potwierdzali współpracownicy. 

 

Jeśli nie wiesz, że w early 2000 trzeba było przy kieliszku przyklepac deale to tym bardziej poczytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

A jakby to mąż robił to ok?

Nie, nie byłoby ok.

1 minutę temu, Koelner napisał:

Przecież to jest sprawa pomiędzy nimi, jakby z tego powodu doszłoby do rozłamu ich związku i powstałby skandal to ok

Oni mają prawo robić co chcą, ja mam prawo oceniać jak chcę.

I przede wszystkim nie chcę transplantacji takich modeli na Polskę i uznawanie, że to okej.

Znaczy dla Ciebie zrobię wyjątek i życzę, by u Ciebie w domu tak to wyglądało, bądź z tym okej 😘 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.