Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

https://kobieta.wp.pl/jest-swatka-tylko-5-proc-mezczyzn-spelnia-oczekiwania-kobiet-6983924970064384a?utm_source=Facebook&utm_medium=social&utm_campaign=fbkobieta&utm_term=post&utm_content=kobieta

 

Cytat

Niektórzy mogą pomyśleć, że to zbyt wysokie oczekiwania. Nie ma się jednak co dziwić, że przedsiębiorczej kobiecie, prawniczce lub lekarce nie zaimponuje ktoś zarabiający minimalną krajową. Z moich obserwacji wynika, że tylko 5 lub 10 proc. mężczyzn, które widują, spełnia ich oczekiwania. Kobiety, które dobrze zarabiają i zajmują wysokie stanowiska, wolą być same niż z byle kim.

 

Nie jesteś lekarzem, prawnikiem albo przedsiębiorcą = jesteś byle kim

Czy jest ktoś na forum, kto twierdzi, że kobiety to empatyczna płeć? :):D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

https://kobieta.wp.pl/jest-swatka-tylko-5-proc-mezczyzn-spelnia-oczekiwania-kobiet-6983924970064384a?utm_source=Facebook&utm_medium=social&utm_campaign=fbkobieta&utm_term=post&utm_content=kobieta

 

 

Nie jesteś lekarzem, prawnikiem albo przedsiębiorcą = jesteś byle kim

Czy jest ktoś na forum, kto twierdzi, że kobiety to empatyczna płeć? :):D

 

Jizz, ale szukasz na sile.

Aktorka nie bedzie spotykala sie z kelnerem. Prezes banku nie bedzie z kobieta pracujaca na magazynie. Tak bylo, jest i bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Reikai napisał(a):

Jizz, ale szukasz na sile.

Aktorka nie bedzie spotykala sie z kelnerem. Prezes banku nie bedzie z kobieta pracujaca na magazynie. Tak bylo, jest i bedzie.

Aktor będzie się spotykał z kelnerką.

Prezes banku nie będzie się spotykał z kobietą pracująca na magazynie tylko i wyłącznie, bo taka kobieta w ogóle nie pracuje. Kobieta nie będzie się spotykać z bezrobotnym. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Widziałeś ładną kobietę na magazynie? Mając wybór między magazynem, a bycie utrzymanką, taka kobieta zostanie utrzymanką wpierw.

A zeby to jedna?

Potrzebujesz wakacji ziom, za bardzo sie zafiksowales na temacie ''my biedni faceci, kobiety zle'', przez co piszesz takie bzdury jak to powyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

A zeby to jedna?

Ja nigdy się nie spotkałem

 

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Potrzebujesz wakacji ziom, za bardzo sie zafiksowales na temacie ''my biedni faceci, kobiety zle'', przez co piszesz takie bzdury jak to powyzej.

Wiem, odliczam Wietnam, 5 tygodni jeszcze :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Koelner napisał(a):

w Żabce, ostatnio w Biedrze czy nawet w LEROY MERLIN widziałem dobre dupy w tych ich uniformach więc chyba pracownice 

W Leroy nie chodzę, w biedrze czy w żabce nigdy nie widziałem ładnej kasjerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał(a):

W Leroy nie chodzę, w biedrze czy w żabce nigdy nie widziałem ładnej kasjerki.

zależy od podejścia, steka, sushi czy owoce morza zawsze zjem z przyjemnością ale zapiekankę z pod budki od patyka też chętnie opi****le 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, RappaR napisał(a):

W Leroy nie chodzę, w biedrze czy w żabce nigdy nie widziałem ładnej kasjerki.

 

14 minut temu, Koelner napisał(a):

zależy od podejścia, steka, sushi czy owoce morza zawsze zjem z przyjemnością ale zapiekankę z pod budki od patyka też chętnie opi****le 

to se chłopcy pogadali o braku empatii u kobiet ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Koelner napisał(a):

zależy od podejścia, steka, sushi czy owoce morza zawsze zjem z przyjemnością ale zapiekankę z pod budki od patyka też chętnie opi****le 

Szanuje!

A Ty @RappaR wzorem swojego wafelka, podejmij próbę wylogowania się do życia, może w końcu uda Ci się "zamoczyć"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pan A. napisał(a):

Szanuje!

A Ty @RappaR wzorem swojego wafelka, podejmij próbę wylogowania się do życia, może w końcu uda Ci się "zamoczyć"?

Nie wiem kto jest moim wafelkiem, "zamoczenie" nie jest sensem mojego życia, idea, tekst do wylogowaniu się do życia skwituję - odwiedź inne kontynenty, zacznij żyć jak prawdziwy człowiek, może przestaniesz być taki wiecznie smutny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.