Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Pablo81 napisał:

Czlowieku, wpisz w wyszukiwarke fraze "zdrowia" i uzytkownika Rappar.

Masz np. post 12.10.17:

"

Cóż, przynajmniej zgadzasz się, że do polskiej służby zdrowia trzeba dorzucić dużo pieniędzy, a według Ciebie nawet BAAAAAARDZOOOO dużo pieniędzy.

"

Nie mozna go zacytowac. Jest tego duzo wiecej. Wiec skoncz budowac ten taniec, ktory ma odwrocic uwage od kompromitujacych Cie jako katolika skrajnie konspcyjnych priorytetow zyciowych.

Teraz szukasz w wyszukiwarce dlaczego napisałeś coś dwie godziny temu?;) Nieźle wyparcie:)

Konspcyjne priorytety życiowe? Ja jestem skromnym pracownikiem budżetówki, nie wyjechałem do Niemiec żeby zarabiać w euro i jeszcze wyprowadzać za granicę polską kasę z wynajmu żeby napędzać niemiecka gospodarkę, więc wstydzilbys się takiej hipokryzji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał:

Czlowieku, wpisz w wyszukiwarke fraze "zdrowia" i uzytkownika Rappar.

Masz np. post 12.10.17:

"

Cóż, przynajmniej zgadzasz się, że do polskiej służby zdrowia trzeba dorzucić dużo pieniędzy, a według Ciebie nawet BAAAAAARDZOOOO dużo pieniędzy.

"

Nie mozna go zacytowac. Jest tego duzo wiecej. Wiec skoncz ten taniec, ktory ma odwrocic uwage od kompromitujacych Cie jako katolika skrajnie konspcyjnych priorytetow zyciowych.

Czyli raz na trzy lata. 

Nawet nie skomentuję jakie masz smutne życie, spędzanie sobotniej nocy na wyszukiwaniu takich rzeczy pisze najlepszy scenariusz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Teraz szukasz w wyszukiwarce dlaczego napisałeś coś dwie godziny temu?;) Nieźle wyparcie:)

Konspcyjne priorytety życiowe? Ja jestem skromnym pracownikiem budżetówki, nie wyjechałem do Niemiec żeby zarabiać w euro i jeszcze wyprowadzać za granicę polską kasę z wynajmu żeby napędzać niemiecka gospodarkę, więc wstydzilbys się takiej hipokryzji...

Co maja moje priorytety do Twoich. Jestes jak dziecko, ktore sie tlumaczy, ze Jasiu tez dostal dwoje. To nie ja mienie sie wzorowym katolikiem, a potem stwierdzam, ze dziecko jest niekorzystnym bytem dla kraju, bo do pewnego wieku nie moze pravowac. Obrzydliwe to w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Co maja moje priorytety do Twoich.

Oskarżasz mnie o rzeczy, które tak naprawdę pasują do Ciebie a nie do mnie:) to czysta hipokryzja, a wg mnie warto takie rzeczy wytykać.

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

 . To nie ja mienie sie wzorowym katolikiem, a potem stwierdzam, ze dziecko jest niekorzystnym bytem dla kraju, bo do pewnego wieku nie moze pravowac. Obrzydliwe to w sumie.

Ja też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Oskarżasz mnie o rzeczy, które tak naprawdę pasują do Ciebie a nie do mnie:) to czysta hipokryzja, a wg mnie warto takie rzeczy wytykać.

Ja też nie.

To nie ja uwazam, ze dzieci sa niekorzystne, bo nie moga pracowac. O to Cie oskarzam. Że Ty tak uwazasz. Jest to smutne. Dobra robi sie jalowo.

W skrocie: mniej dzieci, wiecej gotowych pracownikow, zebys mogl zmienic bierznie na taka za 40k.

Dobrej nocy zycze. I przepros kolege.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

To nie ja uwazam, ze dzieci sa niekorzystne, bo nie moga pracowac. O to Cie oskarzam. Że Ty tak uwazasz. 

No to nie umiesz czytać ze zrozumieniem skoro mnie o to oskarżasz. Albo znowu klamiesz. Nigdzie nie napisałem że dzieci są niekorzystne bo nie mogą pracować. Muszę Cię zatem wyprowadzić z błędu. Nie uważam tak.

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

 

W skrocie: mniej dzieci, wiecej gotowych pracownikow, zebys mogl zmienic bierznie na taka za 40k.

Przecież ja nie mam bierzni. Ani bieżni. Sebastian ma. Nie mam też stajni, 85-calowego telewizora w nowym mieszkaniu, czy lokalu na wynajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

No to nie umiesz czytać ze zrozumieniem skoro mnie o to oskarżasz. Albo znowu klamiesz. Nigdzie nie napisałem że dzieci są niekorzystne bo nie mogą pracować. Muszę Cię zatem wyprowadzić z błędu. Nie uważam tak.

 

1 godzinę temu, fluber napisał:

Widzę pozytywy. Niezależnie od dzietności kiedy kraj szybko się rozwija i osiąga wysoki status to są trudności ze znalezieniem ludzi do ciężkich zawodów, nisko płatnych itp. jeżeli mogą je wykonywać osoby, których kosztu edukacji i dorastania nie musieliśmy ponosić. Przyjeżdżają jako dorośli i możemy czerpać z nich korzyść. Tak robily i robią kraje zachodu, tak teraz zaczęliśmy robić my.

Bo jakby nie bylo nizu, to te prace wykonywaliby Polacy, na ale sa zwiazane z tym koszty dorastania i edukacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

 

Bo jakby nie bylo nizu, to te prace wykonywaliby Polacy, na ale sa zwiazane z tym koszty dorastania i edukacji...

Czyli nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Dopowiadasz sobie coś i twierdzisz że to ja. Napisałem już że wcale nie uważam, że dzieci są niekorzystne bo nie mogą pracować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Czyli nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Dopowiadasz sobie coś i twierdzisz że to ja. Napisałem już że wcale nie uważam, że dzieci są niekorzystne bo nie mogą pracować 

Odpowiadales na moja wypowiedz, ze niz demograficzny uwazasz za sukces. Czyli w tej konkretnej aytuacji miales na mysli mniej dzieci<wiecej doroslych pracownikow. Chyba, ze masz problem z czytaniem ze zrozumineiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pablo81 napisał:

Odpowiadales na moja wypowiedz, ze niz demograficzny uwazasz za sukces. 

Ja jedynie napisałem że można to uznać za sukces ( nie, że ja uznaje) tak jak uznaje się sukcesy rządów krajów rozwiniętych i że widzę pozytywy. Ty natomiast cały wieczór próbujesz mi wmówić że uznaje to za sukces. Ja nie użyłem sformułowania że to sukces ani razu.

2 godziny temu, Pablo81 napisał:

Oczywiscie, ze mozesz wolec caloksztalt dzialan rzadow Polski czy Nimiec, ale dziwi mnie, ze ten konkretny aspekt uwazasz za sukces. Odwazna opinia.

 

3 godziny temu, Pablo81 napisał:

To sukces wg Ciebie.

 

2 godziny temu, Pablo81 napisał:

 

 @RappaR

Czyli mniejsza liczba obywateli to sukces? 

 

2 godziny temu, Pablo81 napisał:

Nie rozumiem jednak jak za sukces rzadu kraju mozna uznac zmniejszanie sie liczby jego obywteli?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, fluber napisał:

Ja jedynie napisałem że można to uznać za sukces ( nie, że ja uznaje) tak jak uznaje się sukcesy rządów krajów rozwiniętych i że widzę pozytywy. Ty natomiast cały wieczór próbujesz mi wmówić że uznaje to za sukces. Ja nie użyłem sformułowania że to sukces ani razu.

 

 

 

 

W odpowiedzi na stwierdzenie, że niż jest dla Ciebie korzystnym zjawiskiem napisałeś jedynie to, co napisałeś. Jaki to ma zatem sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pablo81 napisał:

W odpowiedzi na stwierdzenie, że niż jest dla Ciebie korzystnym zjawiskiem napisałeś jedynie to, co napisałeś. Jaki to ma zatem sens?

Napisałem że widzę pozytywy. Wskazałem w jakich obszarach. A Ty mi wmawiasz takie rzeczy

 

9 godzin temu, Pablo81 napisał:

To nie ja uwazam, ze dzieci sa niekorzystne, bo nie moga pracowac. O to Cie oskarzam. Że Ty tak uwazasz. Jest to smutne. Dobra robi sie jalowo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, fluber napisał:

Napisałem że widzę pozytywy. Wskazałem w jakich obszarach. A Ty mi wmawiasz takie rzeczy

 

 

To po co to napisałeś nie majac na uwadze niżu demograficznego, skoro ja pisałem o niżu jako sukcesie w Twoim mniemaniu? 

Niespecjalnie mam czas na taka dyskusję. Wiem, że Ty masz nieograniczone zasoby czasowe. Ja niestety nie.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pablo81 napisał:

To po co to napisałeś nie majac na uwadze niżu demograficznego, skoro ja pisałem o niżu jako sukcesie w Twoim mniemaniu? 

Niespecjalnie mam czas na taka dyskusję. Wiem, że Ty masz nieograniczone zasoby czasowe. Ja niestety nie.

Nieograniczone zasoby czasowe to są pozytywne aspekty niżu demograficznego i bezdzietności.,Ten kto ma dzieci ma mniej czasu, a jak ma jeszcze dzieci "gorszego sortu" z in vitro to dodatkowo pójdzie do piekła., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Pablo81 napisał:

To po co to napisałeś nie majac na uwadze niżu demograficznego, skoro ja pisałem o niżu jako sukcesie w Twoim mniemaniu? 

Niespecjalnie mam czas na taka dyskusję. Wiem, że Ty masz nieograniczone zasoby czasowe. Ja niestety nie.

Skąd wiesz takie rzeczy? Nie sądzę żebyś miał wiedzę na temat moich zasobów czasowych. Znowu mijasz się z prawdą,mówiąc delikatnie 

25 minut temu, mayor napisał:

a jak ma jeszcze dzieci "gorszego sortu" z in vitro to dodatkowo pójdzie do piekła., 

Niekoniecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Pablo81 napisał:

Niespecjalnie mam czas na taka dyskusję. Wiem, że Ty masz nieograniczone zasoby czasowe. Ja niestety nie.

Dlatego tym bardziej cenię, że wykorzystujesz swoje ograniczone zasoby czasowe na wyszukiwanie moich przejęzyczeń sprzed 6 lat!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.