Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Dla Hindusow tak. Dla systemu emerytalnego tez. Dla rzadu, jako reprezentantowa polskiego spoleczenstwa, to raczej sredni.

Nigdy nie rozumiałem tego nacjonalistycznego podejścia. Ja nic nie mam do hindusów ani do Ukraińców. Skoro są Polacy którzy stąd uciekają żeby zarabiać na emerytury Niemców, to brawo dla hindusów i Ukraińców że nam pomagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Nigdy nie rozumiałem tego nacjonalistycznego podejścia. Ja nic nie mam do hindusów ani do Ukraińców. Skoro są Polacy którzy stąd uciekają żeby zarabiać na emerytury Niemców, to brawo dla hindusów i Ukraińców że nam pomagają.

Ale ja do nich nic nie mam. Bylbym hipokryta przeciez. Nie rozumiem jednak jak za sukces rzadu kraju mozna uznac zmniejszanie sie liczby jego obywteli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Ale ja do nich nic nie mam. Bylbym hipokryta przeciez. Nie rozumiem jednak jak za sukces rzadu kraju mozna uznac zmniejszanie sie liczby jego obywteli?

Normalnie. Ja bym nie chciał mieć w Polsce takich rządów jak w Nigrze, mali, czy Burundi. Wolę takie jak w Norwegii, czy Niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Normalnie. Ja bym nie chciał mieć w Polsce takich rządów jak w Nigrze, mali, czy Burundi. Wolę takie jak w Norwegii, czy Niemczech.

Oczywiscie, ze mozesz wolec caloksztalt dzialan rzadow Polski czy Nimiec, ale dziwi mnie, ze ten konkretny aspekt uwazasz za sukces. Odwazna opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Oczywiscie, ze mozesz wolec caloksztalt dzialan rzadow Polski czy Nimiec, ale dziwi mnie, ze ten konkretny aspekt uwazasz za sukces. Odwazna opinia.

Widzę pozytywy. Niezależnie od dzietności kiedy kraj szybko się rozwija i osiąga wysoki status to są trudności ze znalezieniem ludzi do ciężkich zawodów, nisko płatnych itp. jeżeli mogą je wykonywać osoby, których kosztu edukacji i dorastania nie musieliśmy ponosić. Przyjeżdżają jako dorośli i możemy czerpać z nich korzyść. Tak robily i robią kraje zachodu, tak teraz zaczęliśmy robić my.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Widzę pozytywy. Niezależnie od dzietności kiedy kraj szybko się rozwija i osiąga wysoki status to są trudności ze znalezieniem ludzi do ciężkich zawodów, nisko płatnych itp. jeżeli mogą je wykonywać osoby, których kosztu edukacji i dorastania nie musieliśmy ponosić. Przyjeżdżają jako dorośli i możemy czerpać z nich korzyść. Tak robily i robią kraje zachodu, tak teraz zaczęliśmy robić my.

Idac tym tropem, proces ten powinien postepowac? Coraz mniej Polakow, ktorych trzeba do 18 roku zycia utrzymywac, a coraz wiecej gotowych do pracy obcokrajowcow? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Ale kłamiesz 

Przestan. Ja nie klamie.

 

7 minut temu, RappaR napisał:

Czyli popełniłem błąd językowy i wyglaszasz na podstawie tego chore tezy. 

Ziew 

Juz sie nie denerwuj. Kazdemu sie zdarza.

To do flubera miej pretensje, bo to on stwoerdzil, ze jestes niewyedukowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Oczywiście że kłamiesz. Ten drugi post został napisany dwa miesiące później, więc albo masz wehikuł czasu albo kłamiesz. Wstyd.

Ten drugi post zostal przytoczony jako przyklad bledu, ktory najszybciej znalazlem w wyszukiwaniu. 

Przepros kolege, ze nazwales go niewyedukowanym, dobrze? To bylo niemile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, RappaR napisał:

Dalej nie wiem co było wiekopomnego w moim poście

 

22 minuty temu, Pablo81 napisał:

To bylo, ze raz twierdzisz, ze nie ma polskiej sluzby zdrowia, raz, ze jest. 

 

Teraz, Pablo81 napisał:

Ten drugi post zostal przytoczony jako przyklad bledu, ktory najszybciej znalazlem w wyszukiwaniu. 

Nazwałeś post wiekopomnym zanim znalazłeś post, który potem podales jako wyjaśnienie. Właśnie przyłapałem Cię na byciu kłamcą, świadomie napisałeś nieprawdę. Jak na takiego moralizatora to straszny wstyd. 

5 minut temu, Pablo81 napisał:

 

Przepros kolege, ze nazwales go niewyedukowanym, dobrze? To bylo niemile.

Który to punkt?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Erystyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

 

 

Nazwałeś post wiekopomnym zanim znalazłeś post, który potem podales jako wyjaśnienie. Właśnie przyłapałem Cię na byciu kłamcą, świadomie napisałeś nieprawdę. Jak na takiego moralizatora to straszny wstyd. 

Który to punkt?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Erystyka

Czlowieku, wpisz w wyszukiwarke fraze "zdrowia" i uzytkownika Rappar.

Masz np. post 12.10.17:

"

Cóż, przynajmniej zgadzasz się, że do polskiej służby zdrowia trzeba dorzucić dużo pieniędzy, a według Ciebie nawet BAAAAAARDZOOOO dużo pieniędzy.

"

Nie mozna go zacytowac. Jest tego duzo wiecej. Wiec skoncz ten taniec, ktory ma odwrocic uwage od kompromitujacych Cie jako katolika skrajnie konspcyjnych priorytetow zyciowych.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.