Skocz do zawartości

[2037] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, julekstep napisał:

WYNIKI:

DeMar DeRozan - Nets (HAHAHAHAHA)

Niech spierd#la niewdzięczny ćwok. Mógł być franchise playerem obok Gorana, a będzie takim samym kartoflem na rynku ja Millsap. 

Rozwiązuje mi to problem z rosnącym kontraktem McGradyego i tak.. Przykro mi @Koelner ale JRich w takich okolicznościach przyrody zostaje u mnie :) No i fajnie, że Bynum podpisał. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koelner napisał:

Luz, dwa razy nie powinno wchodzić się do tej samej rzeki ;)

Dlatego niech ta niewdzięczna qutwa DeRodzyn wypierd##la na księżyc :P

Chociaż obaczę co to za chu##ej tak napluł w twarz kulturze organizacji Dumnych SuperSonics :P 

O dziwo - jak z Tinsleyem w Mavs - uwalnia mi to elastyczność finansową w tym sezonie i McGrady ostaje jednak @Pablo81 do końca kariery u mnie ;) 

 

Powodzenia @Koelner na FA - trzymam kciuki za Knicks w playoffs :) Pokaż tym wymoczkom na Fzhodzie co to znaczy drużyna z charakterem ;) 

 

23 godziny temu, matiwrona napisał:

tajemnica transferowa ;)

Staring I See You GIF by QuikTrip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Alonzo napisał:

 

O dziwo - jak z Tinsleyem w Mavs - uwalnia mi to elastyczność finansową w tym sezonie i McGrady ostaje jednak @Pablo81 do końca kariery u mnie ;) 

Brak podpisu DDRa ratuje Ci tyłek. Ta umowa jest koszmarna IMO. Gość nie jest w niczym dobry ma 876 ovr i 66 potencjału. Nie wiem skąd taka kwota :)

Co innego Matthews cży Rubio za 11. Tam jest fajny shooter i fajny playmaker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Brak podpisu DDRa ratuje Ci tyłek. Ta umowa jest koszmarna IMO. Gość nie jest w niczym dobry ma 876 ovr i 66 potencjału. Nie wiem skąd taka kwota :)

Co innego Matthews cży Rubio za 11. Tam jest fajny shooter i fajny playmaker.

DeRozan to dobry jest właśnie we wszystkim. A inside jak na SG ma topowy. 

Rubio to biedniejsza wersja Rubio. Dla mnie zupełny meh. Matthews jest fajny od dnia draftu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kahR napisał:

Wychodzą na jaw kwasy z szatni.

Matthews Ci wyszedl niestety. Wysoki, swietny scorer z dystansu, dobry z bliska, szybki. Jednym slowem : szkoda :) Moze chociaz Nowik nie podpisze :)

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

DeRozan to dobry jest właśnie we wszystkim. A inside jak na SG ma topowy. 

Rubio to biedniejsza wersja Rubio. Dla mnie zupełny meh. Matthews jest fajny od dnia draftu 

DDR rzuca 0.430 z gry. Bieda jak na sf/sg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Pablo81 napisał:

Brak podpisu DDRa ratuje Ci tyłek. Ta umowa jest koszmarna IMO. Gość nie jest w niczym dobry ma 876 ovr i 66 potencjału. Nie wiem skąd taka kwota :)

Nope, będzie dobry.. Z ławki gracze często mają słaby % FG. 

.. ale tak :) brak podpisu tego niewdzięcznika daje mi elastyczność finansową, bo pewnie do Tracyego za sezon czy dwa musiałbym dopłacać pickami, a tak wykorzystam je na mój inny przyszły steal Kellego Oubre Jr. :P  

Kelly Oubre Sport GIF by Charlotte Hornets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał:

Sam widzisz :) Poza tym to taka mądrość post factum. Oceniasz, kontrakt gracza po campach, a nie podczas jego podpisywania :)

Wes Matthews już jest po campach? Jeśli campy mu nie wyjdą przynajmniej nie zostanę z kasztanem zarabiającym 16+ za sezon.

Dla mnie wysocy pokroju DeAndre nie są warci 10+ ale podobają mi się te rosnące kontrakty rzucane na lewo i prawo, bo dzięki nim można brać dobrych graczy z rynku gdy inni mają zapchane salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.