Skocz do zawartości

[2037] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Niezła walka o Chandlera @Braveheart22 i @Szulim :P 

Mi @kahR podbijał DeMara i Bynuma.  :) 

Strasznie słabo wyszedł termin tej 1 tury dla mnie. Ciężko robić dwie rzeczy na raz, dlatego trochę chaotycznie to wyglądało z mojej strony dzisiaj 😅

@julekstep  @Krzemo mogłem wrócić do oferty dla R. Davisa, z której się wcześniej wycofałem po tym jak matiwrona przebił, a Kahr się wycofał?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krzemo napisał:

Przecież to z daleka śmierdzi Ariza i Dorellem Wrightem 😋

Proste, dlatego dalem tylko dwa lata, no ale gdyby Igi sie nie podekscytowal to bym tego greena zgarnal za jakies 6 baniek na te pare sezonów. Ja juz x razy pisalem o mojej wierze w 3&d w simce ale żal grajka za free tracic😋

1 minutę temu, ignazz napisał:

ffff.jpg

vs

pobrane.jpg

 

 

 

 

Wlasnie o tym mówię i kto zna dannego to wie ze by wybral ten pinkny siding, czy jak to sie pisze😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, elwariato napisał:

Proste, dlatego dalem tylko dwa lata, no ale gdyby Igi sie nie podekscytowal to bym tego greena zgarnal za jakies 6 baniek na te pare sezonów. Ja juz x razy pisalem o mojej wierze w 3&d w simce ale żal grajka za free tracic😋

Wlasnie o tym mówię i kto zna dannego to wie ze by wybral ten pinkny siding, czy jak to sie pisze😄

dlatego bawi się w Ferrari i Falcona nadal ma chatę w Toronto jako zaskórniak ... taaa indiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

LOL ignazz przy przebijaniu Greena widziałeś że wariat dał 2 lata mu? xD serio nie musiałeś raczej kwoty podnosić żeby to wygrać

widziałem ale przebiłem bo nie znam tej mechaniki czy gra liczy sumę czy części składowe 

jak to robicie od dekady to wiecie lepiej co gra wybiera

ja nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.