Skocz do zawartości

[2037] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, julekstep napisał:

CZY POWINIENEM UZNAĆ PROŚBĘ Z TEMATU TRANSFERY I NIE STOSOWAĆ PENDINGU PRZY TREJDZIE GDZIE NOWY GM HANDLUJE Z NAJWIĘKSZYM TREJDOWYM OSZUKAŃCEM SIMKI? 🤔

A to tak można?

59 minut temu, MarcusCamby napisał:

Szybko poszło :)

Oferta nie do odrzucenia. Shane Battier :)

Kurcze to nie byłem jedyny któremu zaproponowano Musicale? Shit....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Alonzo napisał:

Seattle cut Jamaal Franklin :( 

Szczerze życzymy graczowi powodzenia w utrzymaniu się w lidze. Może kiedyś się uda i Jamaal wróci jeszcze do Dumnych SuperSonics.. Szkoda, że nie mamy kontraktów 2way. 

Powodzenia na campach Jamaal! 

zero kultury organizacji

ZERO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumni Seattle SuperSonics

Myślę, że można już podsumowywać u mnie offseason. Zostały mi jeszcze do uzupełnienia 2 sloty, ale to już będą gracze, którzy raczej za dużo w sezonie sobie nie pograją - mam nadzieję, że podpisze obu - CJ Watson dostaje propozycję kontraktu wyższego niż minimum (rezygnuję z walki o Mo Williamsa - i tak pewnie ktoś mu na końcu MLE położy), ale planuję by był trzecim pg grając za Flynnem. Dexter Pittman dostaje propozycję jednorocznego kontraktu, gdyż obaczę jak pójdą mu campy i dopiero po kolejnym sezonie podejmiemy decyzję, czy inwestujemy w niego dalej. 

Najpierw pozytywy:

Udało sie utrzymać prawie całe core moich FA - niespodziewanie dla mnie zostaje JRich, na którego myślałem, że nie będę miał już kasy. Niższy niż sie spodziewałem (tu też byłem gotowy zapłacić więcej) korzystny dla klubu kontrakt podpisał Bynum, w efekcie s5 z poprzedniego sezonu - Dragic/JRich/McGrady/Brook/Bynum się u mnie nie zmienia (planowany był DeRozan za JRicha na sg). Podpisałem też długi 6-letni przyjazdny dla klubu kontrakt z jedynym pozostałym u mnie graczem, którego wybrałem w swoim pierwszym drafcie - Jonny Flynn i chcę na niego stawiać jako backup Gorana. Oczywista oczywistością było docenienie Horacea Granta za poprzednie playoffs jako że nie zakończył kariery i mój HOF nadal może liczyć na regularne minuty w tym sezonie. Asekuracyjnie podpisałem innego szanowanego przeze mnie weterana - Duane Causwella (Bynum całe 2 poprzednie sezony był zdrowy, a to niepokojąco długo jak na simkę i zdrowie moich graczy). 

Z nowych graczy w rotacji będzie Jordan Crawford - przy wiekowych JRichu i McGradym i po odejściu zdrajcy DeRozana potrzebuję jakiegoś upsideu na obwodzie z ławki i Jordan to faworyt mojej córki :P W drafcie liczyłem oczywiście na Rodneya McGrudera - i gdyby nie ciągłe jechanie po bandzie z salary, byłem gotów pozyskać pick w końcówce I rundy draftu by go ściągnąć (jak swojego czasu Flynna). McGruder będzie jednak potrzebował parę sezonów, żeby się przebić do rotacji, jak teraz Flynn, ale jestem gotów na niego poczekać. Franklin i Green byli moja opcją B bym uzupełnił skład do 12 graczy jakbym musiał przepłacać DeRozana i Bynuma, ale w obecnej sytuacji nie mam za bardzo dla nich miejsca, gdyż ilość niegrającej młodzieży jest juz u mnie i tak wystarczająca - Dexter Pittman (jak podpiszę), Tyler Zeller i Rodney McGruder, a z weteranów na zbyt wiele od Udonisa też już nie mogę oczekiwać. Franklina szkoda, ale gdybym go nie zwolnił, nie miałbym miejsca na Pittmana (bo Watson mi jest potrzebny na wypadek kontuzji Dragicia co boleśnie odczułem w playoffs)

Negatywy:

DeRozan.. 

 

Roster na sezon:

pg Dragic/Flynn/ Watson*

sg Richardson/Crawford/Watson*

sf McGrady/Beasley/Crawford

pf Lopez/Beasley/Haslem

c Bynum/Grant/Causwell

W pojedyczych meczach szanse z pewnością dostaną - McGruder, Pittman*,Zeller

*jeżeli naturalnie ze mną podpiszą

 

Tradycyjnie - playoffy traktujemy jako oczywistość, atakujemy tytuł i walczymy do samego końca :P 

Go SuperSonics! 

 

54 minuty temu, julekstep napisał:

zero kultury organizacji

ZERO

Lajk GMa, który ukradł mi DeRozana za 30 srebrników jest tu wystarczająco wymowny.. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to derozan psuje relacje między ludzkie 😛

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Seattle cut Jamaal Franklin :( 

Szczerze życzymy graczowi powodzenia w utrzymaniu się w lidze. Może kiedyś się uda i Jamaal wróci jeszcze do Dumnych SuperSonics.. Szkoda, że nie mamy kontraktów 2way. 

Powodzenia na campach Jamaal! 

Buuuuuu tylko ja mojego brokenhoffa utrzymuje zeby marzen nie zatracił 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elwariato napisał:

Jak to derozan psuje relacje między ludzkie 😛

Buuuuuu tylko ja mojego brokenhoffa utrzymuje zeby marzen nie zatracił 😄

.. ale pozycja w składzie Rodneya McGrudera jest niezagrożona :)

Młodzież jest fajna, ale musze mieć kim grać..  Z kontraktami jakie przewidywałem dla DeRozana i Bynuma raczej oscylowałbym koło 12-osobowego składu i wtedy Jamaal Franklin miałby spore szanse na utrzymanie się w składzie. Jednak teraz żeby go utrzymać musiałbym zrezygnować z Dextera Pittmana.. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.