Skocz do zawartości

[2037] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, julekstep napisał:

JEDYNY PRAWILNY OFICJALNY RANKING FAs 2037!

1. Chris Paul - zdecydowanie najlepszy gracz na rynku wolnych agentów - tier wyżej od całej reszty. Do tej pory jakoś nie robił wyników, ale dalej to gracz z idealnym PG skillsetem i wiekiem, który uzasadnia danie maxa.

2. Ricky Rubio - trochę po cichu Rubio stał się na prawdę legitnym rozgrywajkiem, który ciągle ma masę potencjału. Mocno podobny typ gracza do Paula, ofc nie będący w jego tierze - ale też wielkość jego maxa jest niższa :)

3. Wesley Matthews - kolejny gracz, który po cichu bardzo ładnie się rozwinął, dobre campy i może być gracz kalibru all-star w fajnym wieku.

4. Ty Lawson - odrobinę gorszy od Rubio overall i odrobinę mniej potencjału - za to już genialny playmaker

5. Andrew Bogut - to już oferta dla ekip chcących grać 'na teraz', najlepszy klocek na rynku - powinien być dobry jeszcze luźno przez 4-5 lat, więc długi kontrakt nie powinien tu być wielkim ryzykiem.

6. Danny Green - hit or miss, może być najlepszy roles w lidze, luźno wart maxa a może być Ariza 2.0

7. Ricky Davis -świetny two-way SG. Idealna 3cia opcja w contenderze

8. Tyson Chandler - kolejny świetny klocek, gorszy i starszy od Boguta, ale o dziwo ma jeszcze >50 potencjału

9. b2b2b, all-NBA Chris Bosh - jego słabości są powszechnie znane, ale to wciąż b.dobry 'ofensywny' big man z masą overalla u którego wiek i potencjał nie odstraszają.

10. Allen Iverson - Już stary, ale jeśli campy go nie zniszczą to dalej świetna 1sza opcja i ofensywna bestia która może odmienić daną ekipę (przynajmniej na rok/dwa xD). UWOLNIJCIE GO OD SLAKBA!

 

honourable mentions - Kevin Garnett, Jason Richardson, Andris Biedrins, Patrick Beverley, Danny Granger, DeMar DeRozan, Andrew Bynum, Deron Williams, Jameer Nelson - to wszystko gracze, gdzie kasa powinna leeeecieć!

ej mordo, ja "pracuję" w sektorze prywatnym :P 

@eMeS lubi to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Dziwny ten ranking. Rubio drugi? Matthews trzeci?

Jakiś Danny Green przed DeRozanem?

DeRozan to idzie na nowego Vince Cartera, jak tu maks nie wpadnie to będzie dla mnie szok.

Jesteś stronniczy jako fan DeMara - ale marzy mi się, żebyś miał rację z DeRozanem :) 

.. ale czy jakiś mod mógłby Marcusowi na jakiś czas zablokować konto? - tylko do czasu aż nie podpiszę DeRozana 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

Jesteś stronniczy jako fan DeMara - ale marzy mi się, żebyś miał rację z DeRozanem :) 

.. ale czy jakiś mod mógłby Marcusowi na jakiś czas zablokować konto? - tylko do czasu aż nie podpiszę DeRozana 🤨

a mogłeś mi dać Derozana i miałbyś w c*** assetów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koelner napisał:

a mogłeś mi dać Derozana i miałbyś w c*** assetów

 

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

DeRozan powinien już dawno być w Nowym Orleanie. KMWTW

Nie gorączkujcie się moje Drogie Panie - mówicie o pierwszym wybranym przeze mnie graczu w drafcie  i do tego w loterii - dłuuugo nie będę w simce wybierał w loterii (czy to z braku picków, czy też z tego, że zwyczajnie nie potrafię tankować), zatem.. 😘 

Krótko mówiąc - DeMar zostaje u mnie cała karierę bez względu na to jak będą toczyły się jego campy :)

I tura FA w simce - jutro godz. 21.55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Alonzo napisał:

No.. z Tracym rozważamy po jego średnio udanym poprzednim sezonie różne scenariusze.. :P 

@Pablo81

Sprawdzałeś może, czy był u Ciebie kiedyś gracz, który zaczynała i kończył sezon w Spurs - oczywiście nie zmieniając w międzyczasie klubu? ;) 

Obecnie jedynie Blejk xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Alonzo napisał:

No.. z Tracym rozważamy po jego średnio udanym poprzednim sezonie różne scenariusze.. :P 

@Pablo81

Sprawdzałeś może, czy był u Ciebie kiedyś gracz, który zaczynała i kończył sezon w Spurs - oczywiście nie zmieniając w międzyczasie klubu? ;) 

Muscala. Ale chłopak planuje jeszcze trochę pograć. 

Edit. Doczytałem, że chodzi o sezon. To na luzie kilkunastu.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Muscala. Ale chłopak planuje jeszcze trochę pograć. 

Edit. Doczytałem, że chodzi o sezon. To na luzie kilkunastu.

Kilku tak, ale kilkunastu to odważna teza :) - choć pewnie w pierwszych sezonach by się więcej graczy znalazło :) 

U mnie z pierwszego sezonu ostali się - McGrady, Dragic i Lopez. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.