Skocz do zawartości

Klepsydra dla naszego kolegi Elda


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie koledzy forumowicze grona beGM

dostałem dzisiaj okrutną wiadomość, z której jeszcze dobrze się nie otrząsłem i spadł na mnie obowiązek przekazania tego dalej.

Nasz wieloletni kolega z forum, którego niektórzy z nas (jak ja) poznali osobiście Ś.P Grzegorz Książek vel Eld odszedł z tego świata dnia wczorajszego po ciężkiej walce z chorobą. 

Tym trudniej się to pisze wiedząc, że jeszcze całkiem niedawno wiele osób z nim rozmawiało i utrzymywało kontakt - dla mnie jest to wiadomość straszna, tym bardziej, że Eld komunikował na forum, o swoim weselu które miało się odbyć w tym roku.

39lat życia i człowiek znika w ciągu kilkunastu dni...

Jeśli ktoś chciałby zapalić świeczkę podczas pobytu w Krakowie to piszcie na priv - przekażę dokładniejszą lokalizację.

Mam nadzieje, że odnalazł spokój [*]

 

eld.png

 

 

każdy kto chciałby się zrzucić na wieniec/wieńce, znicze itd. proszony jest o dobrowolną wpłatę na moje konto, które podam poniżej

każdego Szanownego Darczyńcę poinformuję osobiście o zaksięgowaniu wpłaty via PW, a we wszystkim pomoże mi @Szulim aby cała akcja przebiegła jak najbardziej sprawnie, Szulim jest z Krakowa

numer konta (Credit Agricole) - 24194010764656011800000000 - Roland Zymuła

przelew proszę nazwać - Zbiórka dla Elda + swój nick z forum, ułatwi mi to nawigację

wszystkim darczyńcom z tej strony z góry i serdecznie dziękujemy, jednocześnie wszystkich chętnych zapraszamy do Krakowa (więcej informacji jutro w temacie zlotu)

wszelkich informacji udzielę także za pośrednictwem PW, pytać śmiało

LBS

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem z nim na pieńku i szczerze ostatnio się z niego tylko naśmiewałem, więc teraz we mnie to uderzyło potrójnie jakim wrednym człowiekiem potrafię być. Na pewno nigdy mu nie życzyłem źle, z tego co zdążyłem go poznać w prywatnych rozmowach był muszę przyznać dobrym z natury człowiekiem. 

Tak od pół godziny o tym myślę i co mi przychodzi to głowy. Jeśli Eld ma zostawić po sobie na forum jakieś legacy to może niech sprawi, że będziemy dla siebie tu w begm na ogół życzliwsi. Dużo tu ostatnio dość agresywnej dyskusji, przemyślmy może sprawy. Zablokujmy dział na dwa dni i wróćmy lepsi. Wiadomo, nie każdy zawsze będzie grzeczny i miły jak Tecu. Ale bądźmy może bardziej agresywni w ataku statystykami zamiast inwektywami jako argumenty. Eld o to walczył wywalając głupie dyskusje z media room itd. Itp.
 

@Alonzo rozejm? priv

 

Eld jak to czytasz to peace!

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że jeśli Eld spogląda teraz na nas z góry, to nic go nie cieszy tak jak nasza wspólna refleksja i postanowienie poprawy atmosfery

98% userów jest dla każdego z nas zupełne obcymi osobami, ale ta niesamowita tragedia chyba każdemu z nas uświadamia jak jesteśmy w gruncie rzeczy dla siebie ważni i jak te wszystkie lata spędzone na bezproduktywnych dyskusjach o atletycznych Murzynach nas do siebie zbliżyły

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh. Zle przeczucia mialem od dluzszego czasu. Momenty nadaktywnosci na forum, a pozniej znikania byly troche takim sygnalem ostrzegawczym. Forum natomiast nie jest od tego zeby pomagac w takiej sytuacji. Znam to z autopsji.

Trudno sie przygotowac na strate, ja nie potrafie. W takich sytuacjach od ilus lat staram sie pamietac tylko te dobre chwile zwiazane z dana osoba.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezwykle smutno na serduchu się robi, gdy odchodzi ktoś w tym wieku. Zwłaszcza tak zaangażowany w pomoc innym i budowanie społeczności człowiek jak Eld. 

Ogromne wyrazy współczucia dla bliskich i dla Was chłopaki, bo wiem, że wielu z Was trzymało się bardzo blisko. 

Spoczywaj w pokoju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.