Skocz do zawartości

[2035] Playoffs - komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.11.2021 o 19:50, julekstep napisał:

jest pliczek z aktualnym stanem draftu do pobrania ze stronki

draftDraftFile2035.xls

jeszcze dorobię 10 kasztanów i pewnie trochę poedytuję obecnych (taki O'Quinn wyszedł za mocny np co widać od razu :) )

Łooo gratki Julek trochę tego Roycyego podrasowałes, dalej tragiczny ale szacun ze sugestii zupelnie nie zlewasz 😋 słowem bys mu chociaz ten potencjal podniósł, moze by cos z niego było, to byl serio klawy prospect, w realu mu nie wyszlo ale moze chociaz w simce by zaistniał, potem tej 100 wnuków by pokazywał, patrzta jaka byłem gwiazdą simki 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie playoffs Dumnych SuperSonics:

Z jednej strony rozumiem GMów znudzonych playoffs, gdyż ich drużyny do nich nie awansowały, ale z punktu widzenia walczących w PO teamów, ta część rozgrywek jest najatrakcyjniejszą częścią sezonu. Udało mi się do niej awansować dopiero w moim 4 sezonie. Niezbędne  były spore zmiany w składzie i dopasowanie odpowiedniego fitu. I pomimo krytyki dealu Millsap/Bynum oraz nowego kontraktu McGradyego, uważam że mam wreszcie solidny i pasujący do siebie core by uczestniczyć w tej części rozgrywek sezon w sezon (jak oczywiście nie będę miał jakichś poważniejszych urazów w drużynie).

Seattle awansowali do PO z 6 seedu z bilansem 46-36 i trafili na rozstawionych z 3 seedu Phoenix Suns (56-26), którzy musieli grać bez swojego podstawowego pfa i jednocześnie najważniejszego obok Chrisa Paula gracza - Vina Bakera. Moja drużyna grała osłabiona przez kontuzję Jamaala Tinsleya (który wrócił dopiero na ostatni mecz serii). Wprowadziłem do s5 za Tinsleya Gorana Dragicia, przesunąłem McGradyego na sg by mógł sie bardziej wykazać grając na młodym Izajaszu Tomaszu, a do obrony ofensywnie usposobionego Wally Szczerbiaka rzuciłem JRicha. Seria okazała się dość jednostronna i odniosłem 4 dość bezpieczne łiny awansując do II rundy playoffs. Awans do kolejnej rundy pomimo niższego rozstawienia już był dla mnie bonusem na ten sezon, choć po kontuzji Bakera dość spodziewanym. Liderem był notujący 23,5pkt. Brook Lopez, a bardzo solidnie grał Dragic, któremu już pozwoliłem dokończyć tą serię w s5. Tak sobie grał nieco zawodzący w tym sezonie (choć w drugiej części regulara się rozkręcił) Tracy McGrady. Fajnie tez z ławki grali Pachulia i DeRozan. 

II runda wyglądała na zdecydowanie trudniejszą i trafiłem na Houston Rockets (52-30), którzy po co dopiero zakończonym tanku w jeden sezon z tankera przemienili się w contendera. Liczyłem na to, że silnik jednak nie puści ich tak beztrosko do Finału Konferencji po co dopiero zakończonym tanku, ale tu mnie Simka zawiodła. Choć dostałem szanse w postaci kontuzji Chrisa Webbera w g4 (niestety przegranym u siebie), jednak wyciągnąłem jeszcze z 1-3 na 3-3 by dostać sromotny wpierd#l w relacjonowanym live g7. Rockets po kontuzji Webbera i przesunięciu do s5 Nowitziego właściwie nie mieli ławki - ostali się tam tylko Boykins i Camby - a problem był z ławki w Houston na skrzydle. Liczyłem tu na McGradyego oraz na Brooka którego nie ograniczał już na pf Webber, ale bogowie simki nie byli mi przychylni w decydującym meczu. Mimo ok gry Tinsleya i Lopeza zawiódł McGrady zdobywając tylko 5pkt. - to chyba jego najsłabszy mecz w barwach Dumnych SuperSonics w przeciągu tych 4 dotychczasowych lat. Lopez nie był cyba jeszcze na takim poziomie, by samemu pociągnąć ten mecz (liczę tu na jego dobre kolejne campy), również ławka z Dragiciem, DeRozanem i Pachulią zawiodła. 

Jednak sam awans do II rundy playoffs i doprowadzenie w niej do g7 to bardzo ważne doświadczenie dla mojego teamu i mam nadzieję, że zaprocentuje w przyszłości. Dumne Seattle gra uczciwie bez robienia próbnych simek, liczymy na nasz zmysł taktyczny, rosnące doświadczenie oraz na przychylność bogów simki w przyszłości. Podnieśliśmy nasz Win Raiting do 56 i mamy nadzieję, że przełoży się to podczas FA na decyzje graczy, którym chcemy zaproponować kontrakty. Odnośnie wyśmiewania nowej umowy Tracyego McGradyego - rozpoczyna sie ona nieco poniżej 15mln. i będzie trwała przez 6 sezonów. Nie  po to robiliśmy te wszystkie ruchy by znaleźć na niego $$$ w budżecie, by teraz wpuszczać go na rynek i ryzykować wybranie przez niego zapewne krótszego, ale też wyższego kontraktu. Tracy (mam nadzieję) zostaje u nas do końca kariery. #kulturaorganizacji :P 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 5 min

Dzień 148 (na pierwszym miejscu goscie)

(#2) Rockets vs Spurs (#4) 
Bilans serii: 3 - 0
Rockets 117 - Spurs 110
play-by-play

(#1) Raptors vs Nets (#2) 
Bilans serii: 1 - 2
Raptors 101 - Nets 107
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Pablo81 napisał:

@kuba2419 niepotrzebnie sztucznie wydłużasz serię do 7 meczów.

W 3 kwarcie SAS byli +>20 pkt, ale Rockets zagrali koncert pod koniec.

W końcu Houston odpalił 3P w tym meczu. Pierwszy mecz to 36%, drugi to tragiczne 10% a teraz już 69% i ładny comeback 😎

@Pablo81 to co jutro kończymy tą zabawę i jedziecie na Florydę do Sonic na ryby?😉😅🐟🐟🐟

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.