Skocz do zawartości

[2035] Playoffs - komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, julekstep napisał:

zważywszy na moją niekompetencje w tematach około-simkowych to nie powinno mieć (przynajmniej pozytywnego) znaczenia 🤷‍♂️

Nie powinno mieć żadnego znaczenia w momencie, kiedy wprowadzasz taktyki jako komisz.

To jest simka i z Rondo na SG (czy tam C) mógłbym dostać 20pkt, niemniej byłby to wynik SAS - PTB, a nie SAS - PTB (z komisarzem jako asystentem przy linii bocznej). Twoje komentarze w chwili wprowadzania taktyki, doprowadziły do jej zmiany. Uważam, że nie powinno to mieć miejsca, ew. powinieneś komentować post factum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pablo81 napisał:

Nie powinno mieć żadnego znaczenia w momencie, kiedy wprowadzasz taktyki jako komisz.

To jest simka i z Rondo na SG (czy tam C) mógłbym dostać 20pkt, niemniej byłby to wynik SAS - PTB, a nie SAS - PTB (z komisarzem jako asystentem przy linii bocznej). Twoje komentarze w chwili wprowadzania taktyki, doprowadziły do jej zmiany. Uważam, że nie powinno to mieć miejsca, ew. powinieneś komentować post factum.

jasne -> jako komisz nie powinienem pewnie też odpisywać na PMy z bezpośrednimi pytaniami o kwestie taktyczne a jak wiesz też mi się zdarzało na takie odpisywać :)

moja wina moja wina moja bardzo wielka wina

 

podsumowując -> jak znajdziesz mi zastępstwo, albo sam się zgłosisz to ja od kolejnego sezonu bardzo chętnie wrócę do roli szeregowego GMa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

jasne -> jako komisz nie powinienem pewnie też odpisywać na PMy z bezpośrednimi pytaniami o kwestie taktyczne a jak wiesz też mi się zdarzało na takie odpisywać :)

moja wina moja wina moja bardzo wielka wina

 

podsumowując -> jak znajdziesz mi zastępstwo, albo sam się zgłosisz to ja od kolejnego sezonu bardzo chętnie wrócę do roli szeregowego GMa :) 

Możesz odpisywać jako GM z bogatszym doświadczeniem/wiedzą. To jak najbardziej. Brave pomagał w prowadzeniu Portland w zeszłym sezonie i git. JulekGM może pomagać - nic mi do tego. Ale w momencie wykonywania rutynowych czynności komiszowskich i nie powinieneś wpływać na rozgrywkę.

Proste pytanie - czy gdybyś wprowadził, to, co wymyśli Qcin, nie dodając nic od siebie, to ustawienie ekipy z Oregonu byłoby inne?

Btw imo komiszem jesteś 10/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Możesz odpisywać jako GM z bogatszym doświadczeniem/wiedzą. To jak najbardziej. Brave pomagał w prowadzeniu Portland w zeszłym sezonie i git. JulekGM może pomagać - nic mi do tego. Ale w momencie wykonywania rutynowych czynności komiszowskich i nie powinieneś wpływać na rozgrywkę.

Proste pytanie - czy gdybyś wprowadził, to, co wymyśli Qcin, nie dodając nic od siebie, to ustawienie ekipy z Oregonu byłoby inne?

Btw imo komiszem jesteś 10/10.

no ale ja nie umiem oddzielić GMowania od komiszowania -> komiszuję tylko i wyłącznie dlatego że gra jako GM sprawia mi frajdę

no i dzisiaj nie była czynność w trybie rutynowym (nie chcę komiszować jak gram w PO) a nagłym bo myślałem że Krzema wcięło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ale ja miałem tylko 1 zmianę xd która miałem zreszta poprawić, w sensie startowałem Beverleyem na SG a Francisem na PG, a zmieniłem na klasyczne ustawienie w tej kwestii- miałem to nawet wcześniej zrobić tylko zupełnie o tym zapomniałem bo owe ustawienie wprowadzałem na lekkiej bombie wczoraj xd 

co do reszty zmian to były planowane i tutaj opinia Julka była mi zbedna, do zmian natknął mnie inny Spoldzielczyk xd 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

ej ale ja miałem tylko 1 zmianę xd która miałem zreszta poprawić, w sensie startowałem Beverleyem na SG a Francisem na PG, a zmieniłem na klasyczne ustawienie w tej kwestii- miałem to nawet wcześniej zrobić tylko zupełnie o tym zapomniałem bo owe ustawienie wprowadzałem na lekkiej bombie wczoraj xd 

co do reszty zmian to były planowane i tutaj opinia Julka była mi zbedna, do zmian natknął mnie inny Spoldzielczyk xd 

 

Zapomniałeś, czyli bez pomocy by poszła wersja z Bevem :) Ładnie mnie taktyczne wyuja..ś, ale gdyby nie przypominajka wyuja...ś też siebie :)

Było minęło, że strony Spurs też będą adjustments - gramy dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, MarcusCamby napisał:

No nie. Wall był swietny w obronie. Westbrook zawsze gablował na steale. W prime uchodził za drugiego najlepszego PG po CP3 pod względem defensywy. Chyba do dziś jest najlepszym blokującym Point guardem w historii NBA. 

Tu się muszę zgodzić. Wall z tamtego okresu to była bestia jaki w O tak i w D. No i do tego jaki polny zapierdalacz z niego był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał:

ma to sens, że mvp-level prospect będzie lepszy od all-star level prospektów albo roles-levels (Rolo :)) prospektów :P 

Ale tam będzie walka o top2 draftu :)

Btw, ciekawe kogo zrobisz overall lepszego biorąc pod uwagę, że w simce nie są brane pod uwagę względy zdrowotne ;)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Qcin_69 napisał:

ej ale ja miałem tylko 1 zmianę xd która miałem zreszta poprawić, w sensie startowałem Beverleyem na SG a Francisem na PG, a zmieniłem na klasyczne ustawienie w tej kwestii- miałem to nawet wcześniej zrobić tylko zupełnie o tym zapomniałem bo owe ustawienie wprowadzałem na lekkiej bombie wczoraj xd 

co do reszty zmian to były planowane i tutaj opinia Julka była mi zbedna, do zmian natknął mnie inny Spoldzielczyk xd 

 

Znowu nie ma za co 😄😛

4 godziny temu, Braveheart22 napisał:

Poczekaj na Jokicia. To będzie dopiero ogień! 

 O dobrze ze picka mam, ten jeden raz taki bezwstydny tank bedzie usprawiedliwiony😄 znając pato podejscie tworcy talentów naszych grajków to Jok z miejsca, jeszcze przed campami 😛 bedzie w top 20. Ale prawda taka ze GOAT tylko jeden powinien byc, ciekawe jak Gob bedzie wygladac na wejsciu do ligi🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 141 (na pierwszym miejscu goscie)

(#4) Spurs vs Trailblazers (#8)
Bilans serii: 4 - 2 awans Spurs!
Spurs 117 - Trailblazers 114
play-by-play

(#2) Rockets vs Sonics (#6)
Bilans serii: 3 - 3
Rockets 112 - Sonics 118
play-by-play

(#1) Raptors vs Magic (#4)
Bilans serii: 3 - 3
Raptors 124 - Magic 115
play-by-play

(#2) Nets vs Celtics (#3)
Bilans serii: 4 - 2 awans Nets!
Nets 122 - Celtics 120
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda :(

lol jaki mecz w Bostonie

Celtics w jakis chory sposob odrobili straty i zremisowali na koniec q4 tylko po to zeby Chandler w ostatniej akcji dogrywki przy stanie -2 wyjebal pilke w trybuny....

ogolnie ta runda jest obiektywnie rewelacyjna z samymi wyrownanymi parami i masa meczow na styku (jedynie w serii Magic-Raps mimo 3-3 nie bylo zadnego wyrownanego meczu do tej pory a dzisiejsza roznica 9 punktow jest najmniejsza w serii :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.