Skocz do zawartości

[2035] Playoffs - komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Alonzo napisał:

Sądziłem, że mecz będzie tradycyjnie około godz. 22..

Piękny łin Dumnych SuperSonics na własnym podwórku :)

Przenosimy się na decydujące g7 do Texasu. 

@julekstep @Krzemo są szanse na live z tego g7? 🤨

Mamy dwa mecze jutro więc pewnie będzie live. Krzemo mógł by zrobić z Raptors vs Magic a Julek z Rockets vs Sonic 😉😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elwariato napisał:

Znowu nie ma za co 😄😛

 

 

45 minut temu, elwariato napisał:

 ptb o okura od g7 😛

Jaki fan Portland 😕 Pffff...

Godzinę temu, julekstep napisał:

szkoda :(

lol jaki mecz w Bostonie

Celtics w jakis chory sposob odrobili straty i zremisowali na koniec q4 tylko po to zeby Chandler w ostatniej akcji dogrywki przy stanie -2 wyjebal pilke w trybuny....

ogolnie ta runda jest obiektywnie rewelacyjna z samymi wyrownanymi parami i masa meczow na styku (jedynie w serii Magic-Raps mimo 3-3 nie bylo zadnego wyrownanego meczu do tej pory a dzisiejsza roznica 9 punktow jest najmniejsza w serii :) )

SAS - PTB tu wszystkie mecze na styku. Jeszcze takiej serii nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

szkoda :(

lol jaki mecz w Bostonie

Celtics w jakis chory sposob odrobili straty i zremisowali na koniec q4 tylko po to zeby Chandler w ostatniej akcji dogrywki przy stanie -2 wyjebal pilke w trybuny....

ogolnie ta runda jest obiektywnie rewelacyjna z samymi wyrownanymi parami i masa meczow na styku (jedynie w serii Magic-Raps mimo 3-3 nie bylo zadnego wyrownanego meczu do tej pory a dzisiejsza roznica 9 punktow jest najmniejsza w serii :) )

W serii Rocketsvs Sonic tylko dwa mecze w Seattle były na styku i jak na razie każda z ekip wygrała po jednym, w Teksasie jak na razie najmniejsza różnica było -11 więc zapowiada się na podobny mecz tylko czy Rockets bez Webbera stać na mecz życia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo81 napisał:

 

Jaki fan Portland 😕 Pffff...

 

Co ja poradze ze jestem niesłabnacym źrodłem inspiracji 😄🤪 plus uczciwie z okurem byloby ci dziś ciężko o wygraną 😋

4 minuty temu, kuba2419 napisał:

W serii Rocketsvs Sonic tylko dwa mecze w Seattle były na styku i jak na razie każda z ekip wygrała po jednym, w Teksasie jak na razie najmniejsza różnica było -11 więc zapowiada się na podobny mecz tylko czy Rockets bez Webbera stać na mecz życia?

Webb to jest dopiero grajek, najpierw wszyscy chca go opylić aby ostatecznie żyć bez niego nie móc 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.