Skocz do zawartości

BeGM - Trade Request Anthonego Davisa - Obowiązkowe Głosowanie


cvbe

Anthony Davis - trade request  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wg Ciebie Anthony Davis składa trade request po wytransferowaniu z klubu Kawhi Leonarda i Kyrie Irvinga?



Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, tangiers napisał:

Xd


Sluchaj jestes jak Bill Simmons. Kiedys przez czesc spolecznosci i przede wszystkim siebie uznawany za bozka, a teraz…

sluchaj, 90 % twoich ostatnich postów odnosi się do Knicks i mojej skromnej osoby. Jak widać wyznawcy dalej są 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

@cvbe

A nie uważasz, że ktoś może mieć plan, żeby wyjąć gwiazdę i optować za TR innej gwiazdy niedawnego kontrahenta, przez co zbija jej cenę i pozycję negocjacyjną drugiej strony?

Konflikt interesów trochę....

Nie, uważam że każdy powinien tu głosować obiektywnie, a nie pod kątem własnych korzyści (typu przejęcie takiego gracza), własnego widzimisię (nie zagłosuję za TR bo Kawhi odszedł do mojej drużyny) lub w związku z sympatiami (oczywiste było tutaj przynajmniej kilka osób, które zagłosują na "nie", stąd i tak jestem zaskoczony, że było tak blisko).

Cała ta gra jest konfliktem interesów - dając dobry bilans innej drużynie z własnej konferencji, osłabiasz swoją pozycję. Jeśli nie dasz rady tego znieść i podejść do tego po prostu obiektywnie to ta gra jest totalnie z dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, cvbe napisał:

Nie, uważam że każdy powinien tu głosować obiektywnie, a nie pod kątem własnych korzyści (typu przejęcie takiego gracza), własnego widzimisię (nie zagłosuję za TR bo Kawhi odszedł do mojej drużyny) lub w związku z sympatiami (oczywiste było tutaj przynajmniej kilka osób, które zagłosują na "nie", stąd i tak jestem zaskoczony, że było tak blisko).

Cała ta gra jest konfliktem interesów - dając dobry bilans innej drużynie z własnej konferencji, osłabiasz swoją pozycję. Jeśli nie dasz rady tego znieść i podejść do tego po prostu obiektywnie to ta gra jest totalnie z dupy.

W mojej piwrwotnej wymianie mogłoby być drugie dno -> nie powinienem tu mieć prawa głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, january napisał:

Jak ktoś chce złożyć TR Bricka to niech składa przecież nikt nie broni.

Zobaczymy co tam wokół Leonarda stworzysz, jak mu się nie spodoba to na FA odejdzie.

Pytanie, dlaczego Ty nie składasz? 

Martwisz się o hipotetyczne niezadowolenie innych gwiazd, a tu masz gotowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

WTF? Piszesz, że Westbrook powinien złożyć i jest to gotowiec. Ja Ci odpisuję, że jak chcesz to możesz złożyć wniosek o jego TR, a Ty mi na to odpisujesz "dlaczego nie składasz?"

No k**** xD

Łotdefakiem jest, że u jednych martwisz się, co będzie być moze za rok, a u innych nie reagujesz na oczywista sytuację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nope, to Ty napisałeś, że coś (TR Bricka) jest oczywistą sytuacją, a nie ja. Więc w takim momencie pytanie od Ciebie do mnie czemu nie składam TR Bricka jest totalną abstrakcją.

Jak uważam coś za ewidentny TR (akcja Mavs z Youngiem) to składam TR. Z Davisem pewnie też bym złożył, ale złożył fluber, więc jedynie podawałem argumentację czemu jest to oczywiste TR w pełni je popierając.

Jeśli Ty uważasz TR Bricka za oczywistość to powinieneś złożyć wniosek.

Nie możemy już złożyć wniosku bo można tylko raz na sezon:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Qcin_69 napisał:

No i?:D Davis jest obrażony ze oddano niegrajacego Irvinga i połamanego Leonarda na Allstara z impactem DPOTy i topowego rookasa? :D Domyślam się ze chodzi Ci o to, ze w realu odszedł z Pelicans do których doszedł Zion i był już Jrue i szukasz tu analogii- zgoda, ale jednak odszedł do zespołu gdzie był Lebron, tutaj - nie wiem, może się mylę, ale odnosze wrażenie, ze chcecie oddać Davisa do zespołu gdzie drugim najlepszym graczem będzie ktoś na poziomie ~Simmonsa właśnie, dla mnie po prostu ze sportowego punktu widzenia nie ma żadnego sensu odejście Davisa z Knicks do przysłowiowych Hawks

no ale jaka paczkę może zrobić Cavs by go oddać powiedz mi? Porzingisa dać? Ty twierdzisz ze gracz na TR ma 75% wartości, dla mnie wciąż ma 100% i tak jak wspomniałem, dla mnie TR Davisa byłoby zajebista wiadomością bo nie sadze by ktoś przebił moja ofertę, a jeśli by ktoś przebił to znaczy ze oddał za dużo co tez byłoby spoko bo nie miałbym go za rywala :D 

Heat, Mavs, Wolves, Rockets to jedyne 4 zespoły imo (z tym ze przy Houston jednak dalej mały znak zapytania) które mogłyby oddać wystarczająco dużo żeby deal był ok, a jednocześnie być sportowo atrakcyjniejszym projektem niż Knicks ;)

bo jest c***a wart

Tylko ze ty już myslisz kilka krokow do przodu a masz sie wczuc w role Davisa/agenta Davisa gdzie z Big 3 zostala wydmuszka. Jak myślisz czy Davis w takiej sytuacji grzecznie czeka jak rozwinie się sytuacja czy żądałby wymiany? Gdzie w rl mial dołączyć do niego Zion? Przecież my widzieliśmy jak zachował sie w rl ale akurat w tym przypadku kilku z nas glosuje zupełnie iracjonalnie. U nas moznaby wymienic Butlera na kontuzjowanego Klaya, Curry za Cade i LBJ tez byłby zadowolony i na pewno chcialby zostać w LAL

I przypomnij sobie za co poszedł np. Kevin Love, też w Wolves odbierany był jako allstar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, kolader napisał:

Tylko ze ty już myslisz kilka krokow do przodu a masz sie wczuc w role Davisa/agenta Davisa gdzie z Big 3 zostala wydmuszka. Jak myślisz czy Davis w takiej sytuacji grzecznie czeka jak rozwinie się sytuacja czy żądałby wymiany? Gdzie w rl mial dołączyć do niego Zion? Przecież my widzieliśmy jak zachował sie w rl ale akurat w tym przypadku kilku z nas glosuje zupełnie iracjonalnie. U nas moznaby wymienic Butlera na kontuzjowanego Klaya, Curry za Cade i LBJ tez byłby zadowolony i na pewno chcialby zostać w LAL

I przypomnij sobie za co poszedł np. Kevin Love, też w Wolves odbierany był jako allstar.

napisałem to już Januaremu i Fluberowi i do teraz nie otrzymałem odpowiedzi, daj mi zespół który po wymianie po Davisa będzie lepszy niż obecne Knicks, na tyle by walczyć o tytuł, jak się taki pojawi i się oferta od niego pojawi to masz mój miecz ze Davis odejdzie, tutaj mamy bądź co bądź top10 grajka ligi, Love nigdy w takim punkcie nie był a i tak poszedł za zdaje się 2 pierwszorundowe wybory rok po rok (jakie by one nie były) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o Wolves z real NBA czy tu? Bo tam poszedł za 1pick przecież.

Ogólnie te porównania do Love czy Kawhiego tez wcześniejsze mają dość istotną róznicę, otóz ile lat dany zawodnik miał kontrakt.

Ile osób w  historii NBA złożyło trade request mając jeszcze ważną taką samą długość kontraktu jak u nas Anthony Davis ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

napisałem to już Januaremu i Fluberowi i do teraz nie otrzymałem odpowiedzi, daj mi zespół który po wymianie po Davisa będzie lepszy niż obecne Knicks, na tyle by walczyć o tytuł, jak się taki pojawi i się oferta od niego pojawi to masz mój miecz ze Davis odejdzie, tutaj mamy bądź co bądź top10 grajka ligi, Love nigdy w takim punkcie nie był a i tak poszedł za zdaje się 2 pierwszorundowe wybory rok po rok (jakie by one nie były) 

Widać że nie rozumiesz idei trade request i co mam większe obawy głosowań podczas tur FA. Ty nie masz się wcielać w rolę drużyny tylko w rolę gracza. A tu Davis miał big 3 a co teraz ma? Gdyby nie oddanie Kawhiego tr nie miałby racji bytu. W rl George ma kontuzjowanego Kawhiego i ciągnie ten wózek bo ma świadomość powrotu Leonarda. U nas tego nie masz. On jest w swoim prime i właśnie skazaliśmy go na walkę o play-in.

Przykład Lova miał na celu pokazanie że trochę słabszy zawodnik (ale będący w okolicach top20, nie będę wymieniać mojego top20 z tamtego okresu bo ile ludzi tyle zdań na ten temat) może nie chcieć non stop być w słabej organizacji. Popatrz na Messiego. Co, on dalej siedzi w Barcelonie bo jest tam Coutinho, Fati czy Depay?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kolader napisał:

Widać że nie rozumiesz idei trade request i co mam większe obawy głosowań podczas tur FA. Ty nie masz się wcielać w rolę drużyny tylko w rolę gracza. A tu Davis miał big 3 a co teraz ma? Gdyby nie oddanie Kawhiego tr nie miałby racji bytu. W rl George ma kontuzjowanego Kawhiego i ciągnie ten wózek bo ma świadomość powrotu Leonarda. U nas tego nie masz. On jest w swoim prime i właśnie skazaliśmy go na walkę o play-in.

Przykład Lova miał na celu pokazanie że trochę słabszy zawodnik (ale będący w okolicach top20, nie będę wymieniać mojego top20 z tamtego okresu bo ile ludzi tyle zdań na ten temat) może nie chcieć non stop być w słabej organizacji. Popatrz na Messiego. Co, on dalej siedzi w Barcelonie bo jest tam Coutinho, Fati czy Depay?

Davis był/jest w słabej organizacji?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, człowiek...morza napisał:

Davis był/jest w słabej organizacji?

A jak wyglądała historia Davisa do momentu startu beGM oraz podczas beGM? Bo ja wiem że:

- był w słabych NOP

- wystartowało beGM - Camby stawał na uszach by zapewnić Davisowi jak najlepsze otoczenie (transfery Griffina i Walla) tworząc big 3.

- epizod w Kings

-  przejście do Knicks i zdobycie tytułu, gra z big 3. 

Na ten moment Davis wrócił do tego co miał 5(6?) lat temu. Będąc na szczycie chcesz być jak najdłużej na szczycie. Taki Harden w rl Rockets czekał na kolejne przemiany w drużynie czy zażądał transferu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

A gdzie tam :D 

Przyjście do Knicks latem 2019 roku. Wypadnięcie raz w 1 i raz w 2 rundzie PO. Walka o 13 miejsce w konfie w tym sezonie jak dotąd;)

Skoro Knicks z Davisem to mniej więcej 21-24 drużyna ligi obecnie to cóż, lekko licząc 20+ ekip :) 

A to ja chyba mam zaćmienie bo wydawało mi się że był w mistrzowskich Knicks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

no przez 2 lata grał w druzynie, która na papierze miała skład na mistrza i była faworytem.

rzeczywisice pelicans porownywalne rotfl

A czytać ze zrozumieniem potrafisz? Przez 2 lata był w topowej drużynie z topowymi zawodnikami (Kawhi i Irving) a teraz kogo ma i dlaczego miałby chcieć zostać w tej drużynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kolader napisał:

Widać że nie rozumiesz idei trade request i co mam większe obawy głosowań podczas tur FA. Ty nie masz się wcielać w rolę drużyny tylko w rolę gracza. A tu Davis miał big 3 a co teraz ma? Gdyby nie oddanie Kawhiego tr nie miałby racji bytu. W rl George ma kontuzjowanego Kawhiego i ciągnie ten wózek bo ma świadomość powrotu Leonarda. U nas tego nie masz. On jest w swoim prime i właśnie skazaliśmy go na walkę o play-in.

 

No problem polega na tym, ze odejście Davisa do jakiegokolwiek zespołu poza wymienione przeze mnie wcześniej cztery ekipy sprawia ze on odejdzie z drużyny na 1 rundę PO do drużyny na 1 rundę PO, co cały czas staram się tutaj co niektórym uświadomić, nie ma w tym momencie na niego rynku na tyle by mógł przejść do drużyny która będzie o 1 tier wyżej niż zdrowi Knicks (czyli drużyna na poziomie 1, maks 2 rundy PO przy jakimś mega farcie)- jeśli któraś z drużyn- Heat, Mavs, Wolves lub Rockets złoży jakaś przyzwoita ofertę za Davisa, to ja będę na Tak przy jego TR, a jak ma trafić do Hawks, Cavs czy Pistons, to dla mnie jest to sztuka dla sztuki i nie rozumiem po co miałby w któreś z tych miejsc iść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

No problem polega na tym, ze odejście Davisa do jakiegokolwiek zespołu poza wymienione przeze mnie wcześniej cztery ekipy sprawia ze on odejdzie z drużyny na 1 rundę PO do drużyny na 1 rundę PO, co cały czas staram się tutaj co niektórym uświadomić, nie ma w tym momencie na niego rynku na tyle by mógł przejść do drużyny która będzie o 1 tier wyżej niż zdrowi Knicks (czyli drużyna na poziomie 1, maks 2 rundy PO przy jakimś mega farcie)- jeśli któraś z drużyn- Heat, Mavs, Wolves lub Rockets złoży jakaś przyzwoita ofertę za Davisa, to ja będę na Tak przy jego TR, a jak ma trafić do Hawks, Cavs czy Pistons, to dla mnie jest to sztuka dla sztuki i nie rozumiem po co miałby w któreś z tych miejsc iść :)

TR nie wiąże się z tym że zawodnik odchodzi już teraz. Ma na to cały sezon. 

I cały czas nie wczuwasz się w zawodnika a to jest esencja całego TR. Z perspektywy Davisa to Knicks się mocno osłabili. Dlaczego więc miałby chcieć zostać? Tu i tak przy bardzo słabych ofertach optowałbym za zostaniem w Knicks.

I taki pierwszy z brzegu przykład: zwrot za Davisa w postaci Siakama (plus oczywiste dodatki), z perspektywy AD dołączenie do Lillarda, McColluma i Turnera to nie jest kandydat na finał?

Nasza gra w głównej mierze ma się opierać na tym co się dzieje/działo w rl NBA. W rl przykładowy rw0 po odejściu Hardena został w Rockets czy dołączył do Beala? Widzieliśmy też że w rl Davis nie chciał czekać. Ale tu ma czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.