Skocz do zawartości

[2035] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Pablo81 napisał:

Simbasket to głupia, losowa gierka, na którą nie masz wpływu.

 

 

Jak ja wspaniałe ustawiłem zespół, tylko dzięki niebywalej wiedzy o baskecie mogłem odnieść to zwycięstwo.

😄 simka samo życie, plus niezle Vala zmotywowales widzę 😛

Plus jak to bylo Sonics wyruchani, zeby nie było sam tak myślałem 😛 och Qcin żeś kpił a tu chemia w zespole serio odgrywa kluczowa rolę 😄

 

Ps legenda Bulls juz poza gra, za duzo Bailey odpoczywał, pozniej wszedl na pelnym gazie i takie sa efekty🍌

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, elwariato napisał:

 

Plus jak to bylo Sonics wyruchani, zeby nie było sam tak myślałem 😛 och Qcin żeś kpił a tu chemia w zespole serio odgrywa kluczowa rolę 😄

Nasz sztab analityków pracował nad odpowiednim wariantem wymiany wiele miesięcy. Experci siedzieli po nocach wykonując bardzo skomplikowane obliczenia i analizy wariantów. ;]

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, elwariato napisał:

😄 simka samo życie, plus niezle Vala zmotywowales widzę 😛

Plus jak to bylo Sonics wyruchani, zeby nie było sam tak myślałem 😛 och Qcin żeś kpił a tu chemia w zespole serio odgrywa kluczowa rolę 😄

 

Ps legenda Bulls juz poza gra, za duzo Bailey odpoczywał, pozniej wszedl na pelnym gazie i takie sa efekty🍌

@Alonzo uważaj, Julek zaczyna chwalić SSS, więc się szykuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 10 min

Dzień 98 (na pierwszym miejscu goscie)

Mavericks 102 - Hawks 105
play-by-play

Grizzlies 93 - Nets 102
play-by-play

Wizards 90 - Cavaliers 115
play-by-play

Clippers 116 - Sonics 124
play-by-play

Hornets 117 - Pacers 102
play-by-play

Nuggets 79 - Lakers 101
play-by-play

Spurs 127 - Timberwolves 105
play-by-play

Trailblazers 102 - Pistons 95
play-by-play

Bucks 118 - Knicks 97
play-by-play

Suns 113 - 76ers 112
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Frank Williams (Suns) - 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

@cvbe po co wystawiałeś normalny skład vs Mavs i lajkujesz wynik skoro nie masz ich picku? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh, niedoceniana jest ta gierka. 

Dzisiaj trener widząc formę Asika grał Nim jako starterem, a Okafor mimo braku problemów z faulami większość czasu spędził na ławce. Szacun trenerze. 

Delfino też jak wskoczył do piątki po kontuzji Pierce był zupełnie niewyraźny, a teraz jakby nabrał wiary w siebie i gra bardzo dobrze, nawet w obronie. Ale to już jest chyba niemożliwe, żeby mechanizm gierki był aż tak rozbudowany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Huh, niedoceniana jest ta gierka. 

Dzisiaj trener widząc formę Asika grał Nim jako starterem, a Okafor mimo braku problemów z faulami większość czasu spędził na ławce. Szacun trenerze. 

Delfino też jak wskoczył do piątki po kontuzji Pierce był zupełnie niewyraźny, a teraz jakby nabrał wiary w siebie i gra bardzo dobrze, nawet w obronie. Ale to już jest chyba niemożliwe, żeby mechanizm gierki był aż tak rozbudowany :P

Bym zapropsowal, ale ze to moim kosztem to mi przez palec nie przechodzi😛 Slowem czasem człowiek sie zastanawia nad tymi simkowymi realiami, czy one tak złożone czy takie z d. Chyba poprostu sa tak z d. że wydają sie tak złożone😄 i zresztą w tym tkwi cały gjenijusz tej rozgrywki 🤗

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 5 min

Dzień 99 (na pierwszym miejscu goscie)

Nuggets 98 - Warriors 115
play-by-play

Hawks 97 - Lakers 103
play-by-play

Wizards 98 - Trailblazers 109
play-by-play

Bulls 96 - Bucks 95
play-by-play

Heat 127 - Mavericks 103
play-by-play

Sonics 93 - Rockets 111
play-by-play

76ers 122 - Raptors 134
play-by-play

Hornets 86 - Spurs 119
play-by-play

Celtics 87 - Kings 82
play-by-play

Grizzlies 104 - Jazz 122
play-by-play

Pacers 107 - Pistons 108
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Gilbert Arenas (Raptors) - 9
    Kendrick Perkins (Raptors) - 6


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.