Skocz do zawartości

Memphis Grizzlies 2021/2022


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

@Braveheart22

Merill ma chyba niegwarantowaną umowę więc pozostaje tylko dwóch umów się pozbyć

Nadal nie rozumiem tej wymiany z Sota bo po co im Culver skoro mają tłok na pozycjach 2-3... On nie będzie miał żadnych szans się wykazać. Już prędzej Juancho. Dziwne ,że pomagając Clippers zejść z umów nie wzięli pierwszej rundy czy choć z dwóch drugich. Oddali Beva i też w sumie wzięli busty

Trochę rozcieńczyli sobie skład na niepotrzebną im drobnicę... Gdzieś tam rozumiem branie Oturu ale takiego Culvera już nie.. Mieli już Winslowa a teraz biorą sobie Winslowa bis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie pójdzie deal 3-1 o którym pisałem w innym temacie, to chyba sami nie wiedzą po co ten deal był...

Niemniej JJJ będzie za rok RFA, kończy się umowa Kyla,  z Brooksem i Ja trzeba będzie zrobić ext (zapewne oczekiwać będą max., na co przy podpisaniu JJJ nie będzie ich stać i oczywistym jest że priorytetem będzie Ja), a do tego będą schodzić umowy kilku innych.

Dlatego Grizz robi ruchy pod ewentualne odejście Andersona (po świetnym sezonie), którego rolę mogliby Culverem (lub Koncharem)  zastąpić a na PF mają dużo graczy. No i Brooks ma dziś bdb wartość rynkową, a za rok bez ext będzie czekał na payday we FA. 

No i trzeba dodać, że oni muszą dać grać Desmondowi bo gość wygląda legitnie jak na drugoroczniaka i spokojnie zapcha dziurę po Dillonie/Meltonie, a na PF (gdzie grał Kyle) mają JJJ, Clarka i Xaviera (pewnie na C będzie dużo grał). 

Pytanie tylko po kogo oni mają pójść na rynku? Wspomniany wcześniej Brown? Ingram? No bo przecież nie po Wigginsa....

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, JarenGOAT napisał:

Tam panowie wyżej nie rozumieją dlaczego Core 4 będzie miało zastrzeżone koszulk

Eee, ja delikatnie się śmieję tylko z tego Tony'ego Allena, który ani nic nie wygrał, ani nie grał jakoś długo (7 sezonów), ani nie był przesadnie dobry (ot co starter). Wyjąć rolesów z mistrzowskich teamów i dynastii/rolesów-komentatorów/rolesów-trenerów/rolesów-działaczy/typów którzy zmarli - i jest pewnie jednym z najgorszych graczy z zastrzeżonym numerem pod względem resume w organizacji X. Tak, wiem, fajnie bronił, grał sobie w fajnej drużynie, a kibice go lubili, but still.

Marc czy Conley to trochę inna półeczka jednak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2021 o 20:30, BMF napisał:
ścisła czołówka najbardziej nierelewantnych graczy z zastrzeżonym numerem.

 

 

a Memphis Grizzlies to jedna z najbardziej nierelewantnych organizacji w NBA. Ale widocznie w ten sposób próbują zbudować tzw. kulturę organizacji, pokazać rolesom, że jak się u nich postarajo to będzie jakieś legacy itp. Nie mam pojęcia jak i w ogóle czy to działa na 20+ letnich afroamerykanów, ale pewnie lepsze to niż nie robić nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, rw30 napisał:

 

 

a Memphis Grizzlies to jedna z najbardziej nierelewantnych organizacji w NBA. Ale widocznie w ten sposób próbują zbudować tzw. kulturę organizacji, pokazać rolesom, że jak się u nich postarajo to będzie jakieś legacy itp. Nie mam pojęcia jak i w ogóle czy to działa na 20+ letnich afroamerykanów, ale pewnie lepsze to niż nie robić nic.

Na 20+ letnich afroamerykanów działa teraz kolegowanie się z raperami, a w Memphis ostatnio sporo modnych i popularnych jak Pooh Shiesty, Moneybagg Yo czy BlocBoy JB ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem wyedytować swojego posta i dopisać, że w ramach kultury organizacji jescze bym zmienił nazwę, bo te misie Grizzlie w Tenesee to chyba tylko w zoo. ael widzę, że to szerszy problem tam - nie znam się na rapie ani raperach, ale obawiam się, że z takimi xywami 

Cytat

...jak Pooh Shiesty, Moneybagg Yo czy BlocBoy JB 

...to oni worldwide kariery nie zrobio. 

Z rapem czy z country na sztandarach - życzę powodzenia. A krótkoterminowo to zmiany GMa.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, BMF napisał:

Eee, ja delikatnie się śmieję tylko z tego Tony'ego Allena, który ani nic nie wygrał, ani nie grał jakoś długo (7 sezonów), ani nie był przesadnie dobry (ot co starter). Wyjąć rolesów z mistrzowskich teamów i dynastii/rolesów-komentatorów/rolesów-trenerów/rolesów-działaczy/typów którzy zmarli - i jest pewnie jednym z najgorszych graczy z zastrzeżonym numerem pod względem resume w organizacji X. Tak, wiem, fajnie bronił, grał sobie w fajnej drużynie, a kibice go lubili, but still.

To też pokazuje jednak jak mało ceniona jest defensywa. Tony Allen na 7 sezonów w Memphis aż 6 razy został wybrany do NBA All-Defensive First or Second Team - do obu po 3 razy, a tylko raz w sezonie 2013/14, kiedy opuścił dużo meczów (27) z powodu kontuzji zabrakło go w tym gronie. To mocny wyczyn z tych ludzi od defensywy w ostatnich 15 latach, bo inni znani po tej stronie parkietu mają tego o wiele mniej - 3 Beverley,  2 Smart, 2 Bradley, 1 Roberson i tak dalej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.