Skocz do zawartości

Miami Heat 2021/2022


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, julekstep napisał:

a nie no to zamyka temat

szkoda tylko że w kontrze masz masę opinii gadających głów (czyli koledzy z zakresu "NBA"), którzy popierają Jokicia :) 

Nie chodzi o zamknięcie tematu - pokazuję tylko perspektywę koszykarzy i to jak by się w takiej sytuacji zachowali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cvbe napisał:

Nie chodzi o zamknięcie tematu - pokazuję tylko perspektywę koszykarzy i to jak by się w takiej sytuacji zachowali :)

no tak, ale na YT można usłyszeć perspektywę koszykarzy (z najwyższego poziomu) gdzie generalnie jest zgoda i zdecydowana większość jest team-Jokic (nie kojarzę żeby któryś z tych co się udzielają potępił Joka kosztem Morrisa)

więc tutaj jest dysonans

no chyba że wejdziemy w jakieś sfery teorii spiskowych gdzie byli gracze NBA robiący za gadające głowy na wizji mówią w tej sprawie to co im ktoś każe :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cvbe napisał:

Nie chodzi o zamknięcie tematu - pokazuję tylko perspektywę koszykarzy i to jak by się w takiej sytuacji zachowali :)

Ok, ja też mogę pokazać perspektywę koszykarzy. 

Umyka Ci chyba kontekst. Morrisowie są znani w lidze jako patusy, chore ludzie, którzy mogą Ci zrobić krzywdę, typowi patoczarniamerykanie i tak jak pisze Koelner, zwykli rasiści. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Mnie trochę smuci ich rozumowanie..

Jak ludzie tyle lat fascyjnujący się koszykówką mogą pisać że Jokic dobrze zrobił.. w głowie się nie mieści..

W przypadku Morrisa to takie typowe "nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka"

Przecież gość całą karierę gra brudny basket i jak raz ktoś mu się mocniej odwinął to płacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

Mnie trochę smuci ich rozumowanie..

Jak ludzie tyle lat fascyjnujący się koszykówką mogą pisać że Jokic dobrze zrobił.. w głowie się nie mieści..

Bo patrzysz na to przez pryzmat wyłącznie tu i teraz. Dzięki tej sytuacji Morris dwa razy się zastanowi zanim po raz kolejny spróbuje zagrać w ten sposób. I inni gracze pewnie też. I dzięki temu będzie mniej takich niebezpiecznych sytuacji w przyszłości!

3 godziny temu, cvbe napisał:

z czystej ciekawości podpytałem też kilku kolegów z zakresu "ekstraklasa-2 liga" i nikt nie poparł tu Jokicia. Natomiast jakby Jokić zachował się tak jak napisał Julek, czyli zaczekał na następną akcję, poparłby go każdy :)

Zajeb kolegom z zaskoczenia jak Morris Jokićowi i wtedy zapytaj;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, fluber napisał:

Zajeb kolegom z zaskoczenia jak Morris Jokićowi i wtedy zapytaj;)

Jokić nie był zaskoczony, dostał z boku, to Morris był zaskoczony :) a koledzy i ja myślisz mało razy tak wyłapaliśmy w ligach gdzie nie ma 30 kamer, i gdzie po meczach nikt nie dostaje kar? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Napiszę krótko. Jak kogoś pierwszy atakujesz to nie odwracaj się do niego plecami. 

A jeśli uznałeś że normalnie sfaulowałeś bo nie chciałeś nikomu zrobić krzywdy to też? Po każdym faulu trzeba stać przodem do sfaulowanego bo nie wiadomo kiedy on uzna że faulujący chciał mu zrobić krzywdę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojebaliscie spamu, że brakuje słów. Człowiek myśli, że jakiś transfer poszedł a tu kłótnie kto większy bandyta boiskowy.

Morris może i pauzować pół roku. Dla ligi żadna strata, a żaden inny gracz ma większe szanse,że nie ucierpi jak Kawhi na parę miesięcy. 

Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. Tzn tego idiotę bliźniaka. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cvbe napisał:

A jeśli uznałeś że normalnie sfaulowałeś bo nie chciałeś nikomu zrobić krzywdy to też? Po każdym faulu trzeba stać przodem do sfaulowanego bo nie wiadomo kiedy on uzna że faulujący chciał mu zrobić krzywdę? :)

Czy każdy "normalny faul" jest kwalifikowany przez sędziów jako flagrant 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Czy każdy "normalny faul" jest kwalifikowany przez sędziów jako flagrant 2?

 

11 minut temu, cvbe napisał:

A jeśli uznałeś że normalnie sfaulowałeś bo nie chciałeś nikomu zrobić krzywdy to też?

A kiedy się dowiedział, że to był flagrant 2? Przed tym jak faulował? :) Czy mógł jednak założyć że normalnie sfaulował i pójść sobie pod kosz? Btw gdyby nie reakcja Jokicia to to by nie był flagrant 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

 

A kiedy się dowiedział, że to był flagrant 2? Przed tym jak faulował? :) Czy mógł jednak założyć że normalnie sfaulował i pójść sobie pod kosz? Btw gdyby nie reakcja Jokicia to to by nie był flagrant 2.

Szanuję Twoje zdanie, ale zdanie profesjonalnych sędziów z NBA po analizie wideo, szanuję jeszcze bardziej.

Czy to się kwalifikowało jako "unnecessary"? Jak najbardziej.

Czy to się kwalifikowało jako "excessive"? Owszem. 

Zatem może jednak bycie w mniejszości przez Ciebie i Zo jest spowodowane tym, że błędnie interpretujecie faul Morrisa? Nie kojarzę sytuacji, żeby zawodnik dostał flagrant 2 przez przypadek, niechcący. Nie żyję też w alternatywnym świecie, w którym Jokic nie zareagował na faul Morrisa, więc nie wiem czy wtedy Morris dostałby flagrant 2 (choć faul był zarówno niepotrzebny jak i nadmiernie ostry, więc moim zdaniem easy call), ale cieszę się, że Ty masz taką wiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, cvbe napisał:

Jokić nie był zaskoczony, dostał z boku, to Morris był zaskoczony :) a koledzy i ja myślisz mało razy tak wyłapaliśmy w ligach gdzie nie ma 30 kamer, i gdzie po meczach nikt nie dostaje kar? :)

Nie wiem, ja grałem tylko na poziomie młodzieżowo-juniorskim i w podobnej sytuacji zachowałem się jak Jokić ( tzn. nie do końca, po prostu w kolejnej akcji Niemiec, który wcześniej bardzo brzydko mnie sfaulował dostał ruchomą zasłonę z wystawionymi łokciami na wysokości swojej twarzy, także obaj nie dokończyliśmy tego meczu), więc może stąd jestem trochę nieobiektywny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.