Skocz do zawartości

Playoff 2020/21 Eastern Finals: Milwaukee Bucks (3) - Atlanta Hawks (5)


karpik

Kto lepsiejszy?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Bucks czy Hawks?

    • Bucks w 4
    • Bucks w 5
    • Bucks w 6
    • Bucks w 7
    • Hawks w 7
    • Hawks w 6
    • Hawks w 5
      0
    • Hawks w 4
      0


Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, ely3 napisał:

To jest najgłupsza zasada NBA ,że pierścienie dostają gracze ktorzy choć przez chwilę grali w danym klubie. To tak jakby gracz z drużyny przeciwnej wygrał LM bo na jesienie grał u zwycięzcy

To tylko kawałek biżuterii, nie słyszałem jeszcze żeby jakikolwiek gracz nazywał się z tego powodu mistrzem. Pierścionki dostają nawet jakieś asystentki księgowych i goście od zbierania brudnych ręczników z podłogi, to już zależy od polityki danego klubu i hojności właściciela.

Nawet w 1972 roku Elgin Baylor dostał pierścionek, a jest powszechnie uznawany za jednego z najlepszych graczy w historii, który karierę kończyli bez zdobycia mistrzostwa.

http://grantland.com/features/elgin-baylor-nba-championship-ring-auction/

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, danny napisał:

To tylko kawałek biżuterii, nie słyszałem jeszcze żeby jakikolwiek gracz nazywał się z tego powodu mistrzem. Pierścionki dostają nawet jakieś asystentki księgowych i goście od zbierania brudnych ręczników z podłogi, to już zależy od polityki danego klubu i hojności właściciela.

Nawet w 1972 roku Elgin Baylor dostał pierścionek, a jest powszechnie uznawany za jednego z najlepszych graczy w historii, który karierę kończyli bez zdobycia mistrzostwa.

http://grantland.com/features/elgin-baylor-nba-championship-ring-auction/

Dodam jeszcze, ze zawodnicy zamiawiaja po kilkadziesiat pierscieni dla rodziny i ziomkow z dzielnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Rodman91 napisał:

Wiem o tym doskonale. Rozpisywali się na ten temat nawet w magazynach "Probasket" i "Magic Basketball".
W każdym razie odkuł się w Rockets i Blazers :)

I tak Jordanowi powinien odpalić działkę jak Gortat Nashowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Braveheart22 napisał:

Myślę, że za to, iż pokonał drogę z tą drużyną od bycia w czarnej dupie do pokonania w playoffs zdecydowanie wyżej notowanych Sixers i zagrania w finale konferencji :)

i poddal decydujacy mecz no bo czemu nie??...🙄😂 wow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.