Skocz do zawartości

Playoff 2020/21 Eastern Finals: Milwaukee Bucks (3) - Atlanta Hawks (5)


karpik

Kto lepsiejszy?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Bucks czy Hawks?

    • Bucks w 4
    • Bucks w 5
    • Bucks w 6
    • Bucks w 7
    • Hawks w 7
    • Hawks w 6
    • Hawks w 5
      0
    • Hawks w 4
      0


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, jordan20 napisał:

fajna ta publika w atlancie :)pogonili w koncu kota janisowi z tymi rzutami wolnymi

 

 

 

Ja prdl na miejscu Janisa to bym się spalił ze wstydu i zapadł pod ziemię. Przygotowuje się 3 dni do rzutu gdzie jeszcze kibice mu chamsko liczą czas a on wali niedolota. To nawet Simmons chociaż do obręczy dorzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2021 o 07:01, Borys napisał:

 

@Borys a odczytał byś w wolnej chwili moją PM? Widzę, że od 7 dni dalej "nie odczytano".

Dziś każdą wolną chwilę spędziłem na szukaniu newsów o Giannisie. MRI nie wykazało żadnych strukturalnych uszkodzeń kolana. Albo jakiś terminator, albo to, że zbudował niezłą ramę te chyba 2 lata temu i obudował się mięśniami go uratowało. Jest 2:2 więc nie ma jeszcze co forsować Giannisa, ale jak Bucks wtopią to i Giannis się pojawi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ptak napisał:

A Young jest połamany, że niegra?

Pytam, bo śledzę tylko wyniki

Nie. Po prostu sobie odpoczywa w g5 conference finals bo po co walczyć o finały. Co to za pytanie byku... oczywiście, że jak allstar na tym etapie PO nie gra to = kontuzja ewentualnie covid protocols, ale gracze raczej podczas serii nigdzie nie balujo.

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jakoś mnie nie dziwi, że dziś Bucks bdb wyglądali, szczególnie ofensywa bez Giannisa wygląda o wiele lepiej, płynniej - bo Portis czy Lopez nie przetrzymują piłki i nie próbują "rozgrywać" tak jak Giannis to ma w zwyczaju. 

Generalnie wg mnie dwójka Lopez+Giannis na PO się nie nadaje, może poza jakimś specyficznym matchupem - bo każda wersja ustawienia np. Giannis na C + Portis (Net +10,31/ORtg 121), Lopez na C + Portis (+15/131) daje Bucks dużo więcej niż Lopez + Giannis (+4,79/107,5). Rok temu lineup z Giannisem na C i np. Marvinem na PF tez wyglądały lepiej niż z Lopezem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stalo sie. Budenholzer w finale. Widok taki ze normalnie tylko zobaczyc i umrzec. Trzeba pogratulowwac Hawks wynikow w tym sezonie, bo chyba nikt sie tego nie spodziewal.. A moze byloby jeszcze lepiej, gdyby nie uraz Trae?

Przed Bucks historyczna szansa. Nie moga sobie jednak pozwolic na swoje odpaly i dobrze byloby jakby Giannis jednak wrocil. 

Naprawde jednak najbardziej niesamowite bedzie, to ze ktorys z tych panow w koncu skonczy z pierscionkiem

 

image.jpeg.8abb79cdccb789c65e05017e33c822e8.jpeg
 

image.jpeg.24a4d26409d152ae42354f8f54adab98.jpeg

A taki bedzie kalendarz tegoz widowiska

 

 

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, nba2midnight napisał:

No i stalo sie. Budenholzer w finale. Widok taki ze normalnie tylko zobaczyc i umrzec. Trzeba pogratulowwac Hawks wynikow w tym sezonie, bo chyba nikt sie tego nie spodziewal.. A moze byloby jeszcze lepiej, gdyby nie uraz Trae?

Przed Bucks historyczna szansa. Nie moga sobie jednak pozwolic na swoje odpaly i dobrze byloby jakby Giannis jednak wrocil. 

Naprawde jednak najbardziej bedzie, to ze ktorys z tych panow w koncu skonczyc z pierscionkiem

 

image.jpeg.8abb79cdccb789c65e05017e33c822e8.jpeg
 

image.jpeg.24a4d26409d152ae42354f8f54adab98.jpeg

A taki bedzie kalendarz tegoz widowiska

 

 

Bucks w finale. Kto, by spodziewał się, że finał ligi to będzie Bucks vs Suns.
Stawiałem przed play-off na Nets vs Lakers lub Nets vs Clippers.
Suns pewnie wygra, jeśli Giannis nie będzie w pełni sił. Grają niesamowicie równo. A wobec kontuzji liderów czołowych zespołów skorzystają z okienka na tytuł. C.Paul mimo, że w play-off gra nierówno to cała zasługa pójdzie na jego konto w razie mistrzostwa. Nazwisko robi swoje. Tak jak kiedyś pisałeś to może sprawić, że wywinduje go niesłusznie w hierarchii all-time, a taki Stockton będzie w cieniu. Ale nie tylko Stockton jest niedoceniany. Pippen też. Co najmocniej było też widać po tym jak niskie miał zarobki w Bulls na swoją grę. A teraz ma jakieś odpały i książkę pisze jak to Jordan wcale nie był jego kumplem poza boiskiem, Barkley, udawał twardego na pokaz, a P.Jacksona ma za rasistę. Widocznie rozwód i alimenty na dzieci wiele go kosztują, że posuwa się do takich kroków. Chyba, że "The Last Dance" go ubodło.

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to skomentować. Gdzieś na RealGM wyczytałem kiedyś, że jeśli jesteś fanem Bucks i twój zespół awansuje do finałów NBA, to wiedz że miałeś tak dobry sen, że z rana będzie potrzebna wymiana pościeli. Muszę się jakoś oswoić z obecną rzeczywistością.

Szczere gratulacje dla Hawks za cały sezon. Młody totalnie niedoświadczony zespół zrobił to, co nie może zrobić pompowana przez wszystkich dookoła Philadelphia i awansował do finałów Konferencji. Jeśli nic się tam nie spierniczy, to już wkrótce to oni będą w absolutnym topie na wschodzie, czego zresztą im życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.