Skocz do zawartości

Koko koko Euro spoko


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie nie czytam co tu jest napisane - bo mam na piłkę kopana weje#^ne jak politycy na dobro państwa, ale wróciłem sobie spokojnie z córką z roweru (bo se myślę - naród siedzi na igrzyskach, to drogi wolne, a i pogoda ładna ), a tu porażka ze Słowacją, czy mam Słowenią ( nie wiem z kim, ale na to też mam wyej#%ne :P )

zatem tradycyjne ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krzemo napisał:

ktoś wierzy , ze to by coś zmieniło?

dziś przegraliśmy przede wszystkim przez indywidualne wielbłądy

Zgadza się.

Sędzia też dostosował się poziomem. Nie bronię Krychy, ale w Anglii przy takim sędziowaniu, to nie miałby kto wyjść na 2 połowę.

W drugiej, do czerwonej kartki, wyglądało nawet, nawet. Inna sprawa, że Krychowiak był elektryczny i do zmiany.

 

Mecz otwarcia, o wszystko i o honor. Tradycja, tak samo jak .......e rodzimych "ekspertów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, GeDDo napisał:

Po EURO bankowo będziemy szukać nowego selekcjonera reprezentacji, więc od razu proponuję moją kandydaturę. Wyniki będą te same, ale przynajmniej trochę się wzbogacę.

Nie będziemy. Sousa ma kontrakt tylko do grudnia. Boniek go zatrudnił na ME i el. MŚ, które kończą się w listopadzie i Sousa odejdzie razem z Bońkiem, a nowego trenera będzie szukał nowy prezes PZPN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał:

Lewy też dziś kompletnie bez wyrazu

Gdyby umiejetnosci Lewego przełożyć na kosza to on byłby zawodnikiem "3&D" tylko ze względu na specyfikę tej gry tacy też mogą być uważani za "najlepszych", a nie tylko Ci co kreują. Tak jak w koszu jednak bez kreatorów samo "3&D" nic nie znaczy

35 minut temu, Koelner napisał:

Szczesny w ostatnich 4 turniejach , grał w 3 i zjebal z Grecja , zjebal z Senegalem i zjebal teraz 

Fabiański dużo lepszy, ale każdy nowe trener nabiera sie na Szczęsnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, matek napisał:

A ty myślisz, że ja uważam że z wujasem byłoby lepiej? Poszukaj co o nim pisałem. 

Lepiej , bo Brzeczek przed każdym meczem miał 2 treningi a Sosa 30 treningów . Brzeczek z Austria wyciągnął 4 pkt która wygrała z Macedonia i gra na Euro . Wyszło gowno a Brzeczek wygrywał ze słabymi i średniakami a Sosa był ściągnięty aby powalczyć z dobrymi drużynami a obecnie przegrywamy/ remisujemy z średniakami .

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

Chyba zostałem jedynym który wciąż wierzy i kibicuje. 

Bo na tym polega kibicowanie.... by być z drużyną do końca. 

Tyle razy już byłem do końca z reprezentacją a teraz mi się nie chce, tym bardziej, że widzę, że im się nie chce. Nie chce im się biegać. Nie chce im się walczyć. Nie chce im się starać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.