Skocz do zawartości

Hedo w Toronto


Born2ball

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro mieli kasę na Hedo to mają i na Odoma ;)

 

Tylko, że Lamar tam na pewno nie zagra, nie lubi się z kilkoma graczami ;)

Podaj nazwiska tych graczy.

http://www.nba.com/blazers/roster/

 

;]

 

Poza tym zawsze przy okazji Lakers - Blazers jest jakiś trash talking i wrogość, http://www.youtube.com/watch?v=Q4ZN2KOaN30 http://www.youtube.com/watch?v=zPDFEQzF3N4

 

to tylko przykłady

 

Lamar się wychował razem z Ronem w Queens, jestem pewien, że wróci tylko Lakers chcą go namówić na 8 mln, a Lamar chcę 10, zobaczymy jak to się skończy w każdym bądź razie już tylko Lamar został, Shannon niedawno podpisał za LLE na 2 lata.

To walnales kula w plot dajac te przyklady. Jarrett Jack, Ime Udoka i Zach Randolph. Sami franchise playerzy Blazers :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aldridge, Roy

 

Poza tym to był tylko przykład, Jack i kilku graczy już dawno opuścili Blazers, jak chcesz zobaczyć jak się lubią z Lamarem to ściągnij ze sportscene jakieś mecze z tego sezonu bo pamiętam kilka takich zgrzytów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Blazers zmiennik za 10 milionów, skoro mają braki na innych pozycjach?

Dlaczego zmiennik. A nawet jesli to na pewno taki zmiennik jak Ginobili czy Odom w Lakers, zyli +30 mpg. Wydaje mi sie ze PTB ma kilka powodów by zatrudnić Odoma. Pierwsza to fakt, ze Odom moze grac sporo swych minut na sf, gdzie wysoki front z Odomem/ Aldridgem/ Odenem, moze byc prawdziwa sciana w oronie i takie trio jeszcze wiecej by zbieralo na atkowanej tablicy, a trzeba pamietac ze w tym elemencie juz w poprzednim sezonie ptb byli w top 3 zierajacych zespolow na aakowanej tablicy. Inna sprawa, ktora moze byc nawet bardziej istotna, to fakt oslabienia zespolu co by nie mowic rywala z konferencji. Chyba nie powiecie mi ze zamiana Arizy i ew. Odoma za Artesta to krok do przodu. Inna prawa ze 3 lata temu Suns rowniez zrobili podobny ruch i podpisali za mle banksa, ktorym sie bardzo Lakersi interesowali. A jak wiadomo, wtedy w Suns to byl jeszcze czas D'Antoniego i od poczatku bylo wiadome ze Banks nie moze liczyc przy Nashu na wiecej niz 10 mpg.

 

A i trzeca sprawa, to fakt, ze Roy mowil ze przydalby sie ich zespolowi weteran, nie udalo sie z Hedo to trzeba probowac jak ma sie fundusze z drugim najlepszym F na rynku w dodatku doswiadczonym 30 letnim graczem z N meczami w PO i co wazne z mistrzowskim pierscieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Gino wchodzi za gorszego od siebie i to jest ten plus. A czy Odom jest lepszy od Aldridge'a? a jeśli nawert to jak długo jeszcze?

Dla mnie to trochę bez sensu, żeby ograniczać minuty młodym, a pod koszem jest jeszcze Przybilla, który też parę minut powinien dostać.

A jeśli chodzi o Odoma na SF to też sobie nie wyobrażam jakoś. Już Jendras pisał setki razy - on tam nie grał od wielu lat i nie spodziewałbym się fajerwerków.

 

A jeśli chodzi o dodatkowe zbiórki przy tak wysokim froncie, to trumna nie jest z gumy, nie rozciągnie się, żeby tam 5 graczy 1 drużyny się zmieściło wraz ze swoimi obrońcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miec odoma a nie miec to jest roznica.

to jest gosc, ktory ptb spokojnie moze sie przydac. ma juz odpowiednie doswiadczenie. 2 tripy do finalow.

gosc potrafi wszystko. w te playoffs mial poprostu kosmiczne. nie bylo moze potkan na poziomie 30-15. ale jezeli gosc osiaga 12-9 grajac z lawki do tego trafiajac ponad 50% z gry i 50% z trojek to ja nie mam pytan. a jezeli dodamy do tego, ze potrafi podawac, rozgrywac i na boisku robi to czego wymaga od niego druzyna, nie narzeka na maala ilosc rzutow i w ogole jest dusza zespolu no to sciagniecie takiego gracza przez ptb ma duzy sens.

 

mniejszy ma dla odoma, bo gralby mniej. co innego rotacja center-center/forward-forward tak jak jest w lakers gdzie gasol zaczyna jako pf a konczy jako center. wtedy odom moze spokojnie grac po +30 minut na mecz. a co innego gdy mamy do czynienia z taka rotacja jak w ptb, gdzie jest rotacja typowa czyli center-center i forward-forward. wtedy moze liczyc na max 24 minuty. a jak w zespole sa jeszcze inne czorki to wtedy wychodzi tylko przerzucanie go na sf.

 

ale tutaj odom juz nie wyglada tak jak wygladal jeszcze jakis czas temu. jest nieco wolniejszy, przykafarzyl troche. no i praktyczne 2,5 sezonu gra jako pf. choc z 2 strony poprawil bardzo trojke w plyoffs i moze gdyby to utrzymal w sezonie moglby powrocic na ta pozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antek:

 

Banks poszedł do Phoenix już po tym, jak Lakers wykorzystali MLE na Radmanovica, więc to trochę inna sytuacja. Blazers potrzebują pg i sf, w perspektywie mają nowe kontrakty dla Roya i Aldrigde'a, pozyskanie Odoma znacznie ich ogranicza finansowo na przyszłość, zwłaszcza jeśli sprawdzą się pogłoski o tym, że za rok salary cap i limit luxury jeszcze bardziej spadną. Lamar nie grywa na trójce od lat, to w tym momencie silny skrzydłowy i raczej tak już zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Blazers powinni powalczyć o Odoma z Turkoglu im nie wyszło a wydaje mi sie ze Odom byłby bardziej przydatny.Lee powinni sobie odpuścić.

Blazers bardziej potrzebują typowej trójki niż Odoma, który w LAL pełni/pełnił rolę PF gdzie miał duże przewagi nad innymi silnymi skrzydłowymi. Z tego pkt widzenia bardziej pasowałby Hedo, który jest właśnie taką typową trójką ale lubi mieć dużo piłki w rękach a Portland już mają lidera w postaci Roya, więc nie wiem czy nie gryzłoby się to ze sobą. Pozatym, Hedo ma 30 lat i jakikolwiek długi kontrakt może w przyszłości przysporzyć kłopotów, wiadomo młodszy nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.