Skocz do zawartości

Hedo w Toronto


Born2ball

Rekomendowane odpowiedzi

a jak Ty chcesz sie dopieprzac do moich slow to powinienes najpierw je dokladnie przestudiowac :) skoro na poczatku zdania pisze o agencie arizy ze on cos powiedzial / stwierdzil, to jasno z tego wynika, ze koncowka tegoz zdania rowniez tyczy sie owych slow agenta.

 

wydalo mi sie to dosc jasne gdy to pisalem.

 

nie, nie wynikało to ani jasno ani logicznie... ale mniejsza z tym, nie chce mi się tu czepiać słówek, a Twojej opinii o Arizie zmieniał nie będę, bo ani to miejsce ani sensu to nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastillon masz nieaktualny podpis.. i na czyje wyszlo?? ee?? :D

na czyje wyszlo ? Lebron mial srednia kolo 40 PPG i pytasz na czyje wyszlo ? fakt, ze taktyka Magic polegala na ograniczeniu innych i nie podwajaniu Lebrona, ale i tak chyba jasne, ze Turkoglu tam nic nie znaczyl w obronie w ECF.

 

jednak mimo wszystko chyle czolo, bo mimo ze Pietrus nie zatrzymal Lebrona to naprawde swietnie gral i pozyskaliscie go w okienku transferownym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny ruch ...Portland.

 

Zazwyczaj nie bawię się w przepowiednie, ale tym razem jestem jakoś dziwnie pewny, że:

 

Już widzę za dwa, trzy lata newsy: "Raptors szukają chętnych na Turkoglu".

Kontrakt Turka to będzie fajny cancer w salary Toronto za jakiś czas. Będzie miał 33, 34 lata, gra na jego będzie na 99.9% słabsza, jeśli nie o wiele, a tu w umowie nadal będzie te 12 mln za sezon... (zakładam, że ma stawkę stałą przez cały kontrakt, nie mówiąc już o rosnącej..). Świetne perspektywy.

 

Po Gordonie, Villanuevie (kogoś pominąłem?) - kolejny "zwycięzca" z tego offseason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a jak Ty chcesz sie dopieprzac do moich slow to powinienes najpierw je dokladnie przestudiowac :) skoro na poczatku zdania pisze o agencie arizy ze on cos powiedzial / stwierdzil, to jasno z tego wynika, ze koncowka tegoz zdania rowniez tyczy sie owych slow agenta.

 

wydalo mi sie to dosc jasne gdy to pisalem.

 

nie, nie wynikało to ani jasno ani logicznie... ale mniejsza z tym, nie chce mi się tu czepiać słówek, a Twojej opinii o Arizie zmieniał nie będę, bo ani to miejsce ani sensu to nie ma

nie no luz, chcialem tylko wyjasnic kwestie :) eot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOzna by powiedziec, ze Hedo ma swietnego agenta, bo rowniez jestem zdania, ze zostal sporo przeplacony. Moze jakby mial, 3, 2 lata mniej, to jeszcze by mialo to jakis sens, ale 30 letni zawodnik za 10 mln za sezon na 5 lat , to istny strzal w kolano. Nie wiem co mial do powiedzienia przy tym wszystkim BOsh, ale Toronto chyba musi liczyc na jakis szybki, a raczej natychmiastowy postep, skoro poszlo to wszystko w takim kierunku. Hedo na chwile obecna jest dobry i bedzie odciazal BOsha, grajac swoje na obwodzie. Sa w PO, maksymalnie 2ga runda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jeden z najgłupszych ruchów ostatnich lat.

 

Turkoglu nigdy nie lubiałem, nigdy mnie nie przekonywał choć potrafię przyznać, iż zawodnik jest dobry, ponad przeciętny i ... to w zasadzie tyle ...

 

10 baniek? Are you kiddin me ?

 

Jeszcze za takiego starego dziada ? (mam tu na myśli sytuację za 3-4 lata).

 

Ja bym mu max. 6-7 baniek dał, a i to bym się zastanawiał. Ponadto podpisywać 30 letniego zawodnika na 5 lat gdy to nie jest Kobe, Gasol, James, Wade czy Howard ?

 

Wg mnie GM Raps musiał się z wackiem na głowy zamienić.

 

Toronto to jeden z moich trzech ulubionych zespołów i wręcz żal mi ich teraz ...

 

Już rok temu zaczął się proces rozpieprzania tej ekipy, a teraz widzę się ciągnie w najlepsze. Kiedy koniec?

 

I sorry, ale wg mnie druga runda to nie maximum co mogą ugrać. Wg mnie to już byłaby sensacja/niespodzianka/szok i niedowierzanie. Jak dla mnie ich awans do PO będzie i tak zaskoczeniem. Niestety. Jeszcze jak pizdowaty bo pizdowaty Bosh odejdzie to już w ogóle ... Zostaną z 12 miejscem na wschodzie i turkiem z mega kontraktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo madry ruch Raptors. A to ze delikatnie przeplacili, trudno.. Gdyby nie dolozyli tych pare milionow wiecej to Hedo gralby w Portland i dopiero wtedy mozna by mowic ze Colangelo z wackiem zamienil sie na glowy bo nie zrobil nic w kierunku wzmocnienia druzyny. A sytuacja w Toronto jest specyficzna bo chca zatrzymac Bosha a jak go najlepiej przekonac, jak nie zwyciestwami?

Po drugie Magic przeplacili Lewisa jeszcze bardziej i wszyscy mowili ze gora 2 runda, ze sa udupieni itd. Hedo zarabia dwa razy mniej niz Lewis a czy jest wiele od niego gorszy?

Jakbym mial wybierac to wolalbym dac Hedo 10mln niz Lewisowi 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym ani temu, ani temu nie dal takiej kwoty bo jest po prostu za duza ;]

 

nie oszukujmy sie - Turkoglu jest przeplacony, nie wiem czy sporo, czy troche mniej, ale jest przeplacony - to napewno, aczkolwiek takie czasy ze zawodnikow ktorzy cokolwiek pokazali przeplaca sie

 

co do samego Turkoglu w Raptors, to nie wiem, czy oni naprawde kebabem chca zatrzymac Bosha ? Chyba nie licza, ze Turek wprowadzi ich chociaz do ECSF, nie mowiac o czyms wiecej. Jak dla mnie ta druzyna to walka o playoffs, max ( ale to taki potezny max ) druga runda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie Magic przeplacili Lewisa jeszcze bardziej i wszyscy mowili ze gora 2 runda, ze sa udupieni itd. Hedo zarabia dwa razy mniej niz Lewis a czy jest wiele od niego gorszy?

Po tym poscie przypomniała mi sie historia z Lewisem. Wiadomo ze jeszcze do konca nie znamy szczegołow kontraktu Hedo. Wiec moze sign and trade i zamiast 55/5 , moze 70/6. Magic moze powinni powalczyc o Mariona, na ktorego Raps chyba nie beda mieli kase (oczywiscie teoretycznie moga podpisac i Mariona). Ale w kontekscie Magic nie oplaca sie im oddawac dwoch waznych graczy (Turka i Polaka) za free co jest bardzo prawdopodbnie. Niby doszedł Carter, ale za niego oddano perspektywistycznego Lee i back up dla Lewisa w postaci Battiego (bo odejscie Alstona bylo koniecznoscią) co w przypadku bardzo waskiego skladu Magic jest spora strata, a raczej luka ktora ciezko bedzie zalatac przez MLE. Bo prawdopodobnie Magicy beda chcieli to MLE podzielić ze wzgledu wlasnie na krotki skład.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym ani temu, ani temu nie dal takiej kwoty bo jest po prostu za duza ;]

 

nie oszukujmy sie - Turkoglu jest przeplacony, nie wiem czy sporo, czy troche mniej, ale jest przeplacony - to napewno, aczkolwiek takie czasy ze zawodnikow ktorzy cokolwiek pokazali przeplaca sie

jezeli takie czasy to nie jest przeplacony :) jak chcesz miec zawodnika to mu dajesz ile chce, proste. oczywiscie w granicach rozsadku.

przeplacony to byl swego czasu stojakovic. ten to dopiero zdziera a nikt mi chyba nie powie ze jest lepszy od Turka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci powiem, że nie jest, ale turek nie jest tyle lepszy od niego o ile wogóle jest. To zawodnicy podobni. Każdy coś tam w sumie potrafi, ale nic wielkiego. Dobre wsparcie TRZONU składu, a nie element tworzący ten trzon wg mnie. Jak Raps chcą się oprzeć na Boshu i Hedo to ja jako kibic tej drużyny mówię wprost : we are fucked up.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Raps chcą się oprzeć na Boshu i Hedo to ja jako kibic tej drużyny mówię wprost : we are fucked up.

W tym sezonie z pewnoscia tak bedzie. Ale to chyba nie wina Hedo ze przychodzi do druzyny w ktorej bedzie 2 opcja co? Zawsze mozecie sie przeciez wzmocnic to zejdzie na 3 plan :) Turek to dobry zawodnik, ja go zegnam z bolem serca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mieli kasę na Hedo to mają i na Odoma ;)

 

Tylko, że Lamar tam na pewno nie zagra, nie lubi się z kilkoma graczami ;)

Podaj nazwiska tych graczy.

 

A swoja droga przyjscie Artesta do Lakers moze skusic Odoma do zostania w Kaliforni. Przypomna sie lata dzieciece: jointy/ street/ jointy/jointy/jointy/street in NY :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak stosunki odoma z graczami portland.

wiem natomiast, ze portland sa chyba ostatnia ekipa, ktora jest w stanie dac odomowi wieksza kase od lakers. i rozgladajac sie po rynku pozostaje odom wsrod zawodnikow z najwyzszej polki. nie wiem jak tam outlawy, aldridge czy inni w ptb i granie jako pf, ale miec odoma a nie miec to jest roznica. i napewno by im sie przydal.

 

tylko pytanie czy pakowac +10 baniek na odoma majac aldridge'a czy lepiej czekac na gwiazki 1 formatu w przyszlym sezonie ogorkowym.

 

no i kwestia namowienia odoma na gre gdzie indziej.

po 1 w la jest wciaz w stanie zarobic na parkiecie pieniadze jakie by sobie zyczyl. prawie, ale te 8-9 banik to jest prawie max jaki moze dostac.

2.ma pewne miejsce w skladzie/rotacji lakers.

3.ma spore szanse na kolejne mistrzostwo.

4. poza boiskiem w la jego wytwornia plytowa moze sie niezle rozwijac i ma nadzor na miejscu samego odoma.

5.kolejna kwestia to przyjscie artesta. sam odom go namawial na przyjscie, oni znaja sie praktycznie od malego. razem gdziestam sie ogrywali na boiskach nyc. dlatego ciezko oczekiwac by odom nie pozostal w lakers.

 

oczywiscie nie takie rzeczy juz widzielismy. ariza tez wydawal sie byc, gosciem, ktory bedzie juz do konca zycia zwiazany ze swoim rodzinnym miastem i klubem a wyszlo jak wyszlo przeciez. ale z odomem jest troche inna sprawa. odom juz swoje pienidze zarobil i ma innego agenta. podobno dostal 3-letnia oferte na 24 banki. sam zarzekal sie, w koncowych wywiadach, ze w jego przypadku podpisanie przedluzenia z la nie bedzie stanowilo zadnego problemu. i na to sie zapowiada.

 

chyba, ze ptb nagle wyskocza z jakas oferta typu 44/4 czy 50/5 ale czy nawet to cos zmieni? zobaczymy 8 lipca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz. Wątpię, że PTB się na Odoma szarpną. Ciężko go teraz będzie skusić do odejścia z LA. Ponadto w Portland mają graczy na jaego pozycjach. Jednak jak mówiłeś - zobaczymy. Ja sądzę, że Lamar i Lakers są sobie pisani po prostu. Z Arizą się mówiło też o tym, ale ja tego jakoś tak nie czułem. Poza tym w wieku Odoma chyba ważniejsze jest już zbieranie pierścionków, żeby było o czym wnukom opowiadać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mieli kasę na Hedo to mają i na Odoma ;)

 

Tylko, że Lamar tam na pewno nie zagra, nie lubi się z kilkoma graczami ;)

Podaj nazwiska tych graczy.

http://www.nba.com/blazers/roster/

 

;]

 

Poza tym zawsze przy okazji Lakers - Blazers jest jakiś trash talking i wrogość, http://www.youtube.com/watch?v=Q4ZN2KOaN30 http://www.youtube.com/watch?v=zPDFEQzF3N4

 

to tylko przykłady

 

Lamar się wychował razem z Ronem w Queens, jestem pewien, że wróci tylko Lakers chcą go namówić na 8 mln, a Lamar chcę 10, zobaczymy jak to się skończy w każdym bądź razie już tylko Lamar został, Shannon niedawno podpisał za LLE na 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.