Skocz do zawartości

Hedo w Toronto


Born2ball

Rekomendowane odpowiedzi

Mialo byc Portland, ale poszedl do Toronto. 5 letnia umowa za 60 baniek. Portland oferowali 57 mln. Toronto zaczyna fajnie wygladac, razem z Boshem moga powalczyc o PO.

 

Podobno Orlando odpuscilo Marcina, ale z racji tego transferu, to moze byc roznie.

 

i link:

 

http://www.nba.com/2009/news/features/d ... index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepłacony. Nie będzie robił jako PG z uwagi na częste posiadanie piłki przez Calderona. Do tego 30 lat na karku. Jeśli w tym sezonie znowu nic nie wyjdzie Bosh ucieka a Raps zostają z Turkiem, Bargsem i Calderonem. Typowy jump shooting team, bez zbiórki bez obrony. Bardziej widział mi sie Marion na SF (myślę, że za mniejszą kasę mógłby grać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosh mówił, że chce odejść, ale teraz gdy robią ładny team, to może jednak zmieni zdanie?? ;] Wiadomo Tourkoglu nie będzie tak dużo prz piłce, ale myślę, że bardzej będzie pełił rolę takiego shootera, czyli biega bierze piłke i rzuca ;p Jose Calderon tam ładnie rozgrywa, można nawet zaryzykoweac stwierdzieć najlepszy rozgrywający z Europy z świetnym rzutem. Zaznaczyłem ten rzut, bo jak by nie on to nawet bym go nie postawił w top10 rozgrywajacyhc pochodzacych z Europy ;p

Naparwde ciekawy off-season, juz można było przeczytać Turek dogadany z Blazers, a tu nagle takie coś. Na pewno dostanie kase, którą chciał, i myślę, że wynik bardziej na jego barakch będzie niżeli w Magic. Z "dużym" już umie grać, w końcu występował z Howardem, więc gra z Boshem nie powinna mu sprawiać dużych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Play offy moga wywindowac strasznie gracza do góry. Kto mi powie cy nawet w sezonie 07/08 (czyli najlepszym Turka sezonie) byl on wart pieniedzy ktorych obecnie dostal od Raps? Wydaje mi sie ze mimo swietnych statsów, MIP, wielu walznych clutch shotów chyba nie byl tyle warty. A teraz po dobrych, acz nie rewelacyjnych PO dostaje takie pieniadze ze hoho. I to gracz 30 letni, do tego Europejcyk, ktory wiadomo ma mniejsza tzw. atletycznosc.

 

Ogolnie to juz lepiej jak by Raps dali 32/4 Marionowi, bo i kontrakt krótszy i mniej kasy by musieli dawac, no i jako tako juz wygladali pod koniec poprzedniego RS (wiem, ze czesto sie zdarza ze zespol bez szans na PO pod koniec rs troche wygrywa). Ciekawa sprawa czy kontrakt bedzie typowym wzrastajacym kontraktem (cyli Turek by zaczal od jakis 8-9 baniek) czy moze jakis kontrakt typu 5 razy 11. Pierwsza opcja dla Raps jest tragiczna , druga tylko zła.

 

Ogolnie dostal co chciał. Za rok, góra dwa bedzei tylko zal kibicow Raps ze 32 letni euros (azjata?) robiac 12/4/3 na 40 % fg zarabia + 10 mln za rok gry. A i czy przypadkiem jak colangelo zaczal prace w Raps nie byl ubóstwiany? A tak ogolnie nic nie zrobil by Bosh został po 2010 roku Kanadzie. Inna sprawa, ze czy zespol budowany wokol Bosha ma jakis sens, ale to jak pisalem temat na zupelnie inna historię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde nie spodziewałem sie ze Turku dostanie taki hajs jaki chce. Spodziewałem sie, ze w końcu dostanie te 50 w maxie a tu niespodzianka. Wart nie jest, ale juz nie raz pisałem ze mało kto w lidze wart jest 10+, no ale jakbym miał wybór 10 dla Currego i Turka to wybór byłby oczywisty :P

Za 5 lat Marcin tez dosatanie 10+

 

PS: Nie zdziwię sie jak Bosh jeszcze w tym RS wystąpi gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego ostatniego antek bym zaczął, ale jak piszesz - to nie ten topic, Bosh to mnie więcej taki lider jak C-Webb, Brand albo C-Booz, a reszta jest milczeniem :roll: Co do samej umowy - przepłacony/nieprzepłacony, cóż - Raps chcieli weterana z wysokim IQ i żelaznymi nerwami, to go mają. Swoją drogą - niektórzy z Euroazji :wink: to mają jednak farta, zawsze im się dostanie suty kontrakt, czasem wbrew rzeczywistej wartości - Udrih w Kings, Songaila w T-Wolves, Jarić w Grizz, AK w Jazz, może Gortat w Mavs/Magic/Rox :P Coś chyba mają w sobie ci gracze, coś co nie pozwala rdzennym, czarnoskórym Afroamerykanom zrobić prawdziwej kariery i muszą się błąkać po Eurazji :lol: ... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o qrwa

za duzo. raptors pewnie chcieli kogos fajnego, podobno napalili sie na arize. ale jak patrze na to co jest to raps tak zle nie wybrali.

musieli go wrecz wziac i gdyby nie przebili oferty blazers to w polowie sezonu nie byloby juz bosha. zreszta i tak go nei bedzie. no chyba, ze zatrzymaja jeszcze mariona. czy w ogole moga? z marionem ten zespol wyglada juz totalnie inaczej.

 

tak czy siak dobrze wyglada teraz sytuacja portland. szczerz mowiac balem sie ze jak przyjdzie hedo beda mieli naprawde zarabista pake. z 2 strony w przyszloroczne wakacje beda mogli zaoferowac 2 solidne kontrakty, zrobic jakis transfer i zbuduja mega silna ekipe. imo jesli nikogo nie podpisza w ten offseason to beda wielkimi wygranymi. ograja przez rok jeszcze mlodziez, awansuja w koncu do 2 rundy a za rok w wakacje powitaja bronka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat lebron na bank pojdzie do jakiejs metropolii a nie tam na jakas wies ;-) wierzysz ze bedzie mu zalezec bardziej na tytule niz lansie? ;-)

Nie no wiadomo że lans przedewszystkim.

 

Co do Portland to jest bardzo ładne miasto, faktycznie połóżone trochę pośrodku niczego i dosyć deszczowo, ale bardzo zadbane i okolica niesamowicie zielona :) Pamietam jak kiedyś oglądałem extreme home makeover i robili dom jakiejś babce z oregonu która mieszkała gdzieś paredziesiąt km od Portland, kurcze jaka tam gęstwina te drzewa jakie wielkie i ta mgłą nad oceanem, ogólnie robiło to wrażenie. Tak to sobie popisałem krajoznawczo :)

 

A co do Hedo to dziwie się troche że ludzie z Blaizers nie chcieli powalczyć o niego bardziej, gdyby do nich doszedł to by mieli skłąd prwie kompletny, a tak Toronto zyskuje bardzo dobrego grajka, jeśli bedzie grał tak jak potrafi to myślę że wcale nie przepłacili, plus teraz bedzie mógł turek rozwinąć skrzydła bo w Magic jedakn trochę się dublowali z Lewisem. Ogólnie dla Toronto wydaje mi sie dobra nowina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

el blazers bardzo dobrze zrobili. wyobraz sobie blazers z hedo

i dla kontrastu wyobraz sobie blazers za rok z 1-2 topowymi fa przyszlorocznego lata. maasakra. a blazers po zejsciu kontraktu milesa bed mieli 40 baniek do wydania. dziekuje. dorzuc do tego skladu lebrona i robia mistrzostwo w 2 sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptors zrobili głupotę, po co pakują się w starzejącego się Hedo za taką kasę na tyle lat, zamiast podpisać choćby Arize, a na pewno jakby dali trochę więcej niż MLE wziąłby Toronto over Rockets.

Jesli wierzyc agentowi Arizy Rapsi proponowali ponoc ok. 9 mio, ale Ariza wybral "szacunek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ,że nie Blazers to by było niezłe wzmocnienie:(

nic nie zaluj. Turkoglu by was pograzyl i przez okres trwania jego kontraktu nie nawiazalibyscie walki z LA. Portland ma fajny mlody team, ktory potrzebuje czegos zupelnie innego niz to co wnosi Turek. zeby byl produktywny potrzebuje czesto miec pilke w rekach, a w Portland jest od tego Roy.

 

Raps sa w poteznej dupie. nie wyjda z pierwszej rundy przez dlugie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptors zrobili głupotę, po co pakują się w starzejącego się Hedo za taką kasę na tyle lat, zamiast podpisać choćby Arize, a na pewno jakby dali trochę więcej niż MLE wziąłby Toronto over Rockets.

Jesli wierzyc agentowi Arizy Rapsi proponowali ponoc ok. 9 mio, ale Ariza wybral "szacunek".

jak już się tak teraz chcesz dowalać do Arizy to chociaż trzymaj się faktów, bo akurat te słowa o szacunku powiedział jego agent, a Ariza powiedział tylko że zrobił co najlepsze dla rodziny i cieszy się ze swojej decyzji... bo i co miał powiedzieć, pewnie się cieszy że dostał MLE, po tym jak Lakers wzięli Artesta, a "oferta 9M od Toronto" rozpowszechniana przez agenta najwyraźniej okazała się zwykłą bujdą :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptors zrobili głupotę, po co pakują się w starzejącego się Hedo za taką kasę na tyle lat, zamiast podpisać choćby Arize, a na pewno jakby dali trochę więcej niż MLE wziąłby Toronto over Rockets.

Jesli wierzyc agentowi Arizy Rapsi proponowali ponoc ok. 9 mio, ale Ariza wybral "szacunek".

jak już się tak teraz chcesz dowalać do Arizy to chociaż trzymaj się faktów, bo akurat te słowa o szacunku powiedział jego agent, a Ariza powiedział tylko że zrobił co najlepsze dla rodziny i cieszy się ze swojej decyzji... bo i co miał powiedzieć, pewnie się cieszy że dostał MLE, po tym jak Lakers wzięli Artesta, a "oferta 9M od Toronto" rozpowszechniana przez agenta najwyraźniej okazała się zwykłą bujdą :roll:

a jak Ty chcesz sie dopieprzac do moich slow to powinienes najpierw je dokladnie przestudiowac :) skoro na poczatku zdania pisze o agencie arizy ze on cos powiedzial / stwierdzil, to jasno z tego wynika, ze koncowka tegoz zdania rowniez tyczy sie owych slow agenta.

 

wydalo mi sie to dosc jasne gdy to pisalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno szanowna malzonka Hedo miala duzo powiedzenia w tej sprawie, i chciala mieszkac w Toronto, bardziej europejskim miescie w stosunku do wielu amerykanskich (w tym Portland). Mogli sie przeniesc do Chicago badz NY/NJ jak chcieli miec bardzo europejskie/azjatycko/poludniowo amerykanskie miasto do zycia :) Za midlevela rzecz jasna :)

Ale 10 baniek za sezon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.